paieška balsu

Kalbėkite!

Pvz.: "Vilnius-Londonas, 2 suaugę, 1 vaikas, gruodžio 5-tą, gruodžio 20-tą"
ieškoma... atšaukti
Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Gerai
Rasti skrydžius
4,50/5 (balsų: 2)

Frankfurtas – Briuselis, lėktuvų bilietai

Bilietų paiešką maršrutu Frankfurtas - Briuselis galite atlikti pasinaudoję paieškos forma viršuje. Jeigu sistema nepateiks jokių skrydžių iš Frankfurto į Briuselį variantų, pabandykite atlikti paiešką kitomis datomis, iš kito oro uosto, arba į kitą artimiausią Briuselio miestui didesnį oro uostą.

Tiesioginių skrydžių Frankfurtas — Briuselis tvarkaraštis

Pateikiame tiesioginių skrydžių iš Frankfurto į Briuselį tvarkaraštį. Bilietus į šiuos reisus galite įsigyti pasinaudoję mūsų aviabilietų paieškos ir rezervavimo forma viršuje.

Išskleisti tiesioginių skrydžių Frankfurtas — Briuselis tvarkaraštį
savaitės diena išskridimas atskridimas aviakompanija skrydžio numeris Trukmė lėktuvas
Pirmadienis
07:2508:25LufthansaLH 10041 val.Airbus A320 (sharklets)  
08:2509:20LufthansaLH 1006 55 min.Airbus A319  
09:2510:20LufthansaLH 1008 55 min.Airbus A320neo  
11:2512:25LufthansaLH 10101 val.Airbus A320neo  
13:2514:25LufthansaLH 10121 val.Airbus A320 (sharklets)  
15:2516:20LufthansaLH 1014 55 min.Airbus A321-100/200  
16:2517:20LufthansaLH 1016 55 min.Airbus A319  
17:2518:25LufthansaLH 10181 val.Airbus A320neo  
19:2520:20LufthansaLH 1022 55 min.Airbus A320neo  
21:2522:20LufthansaLH 1024 55 min.Airbus A319  
Antradienis
07:2508:25LufthansaLH 10041 val.Airbus A320 (sharklets)  
08:2509:20LufthansaLH 1006 55 min.Airbus A320 (sharklets)  
09:2510:25LufthansaLH 10081 val.Airbus A320 (sharklets)  
11:2512:25LufthansaLH 10101 val.Airbus A319  
13:2514:25LufthansaLH 10121 val.Airbus A320 (sharklets)  
15:2516:20LufthansaLH 1014 55 min.Airbus A319  
16:2517:25LufthansaLH 10161 val.Airbus A319  
17:2518:25LufthansaLH 10181 val.Airbus A320neo  
19:2520:20LufthansaLH 1022 55 min.Airbus A320neo  
21:2522:20LufthansaLH 1024 55 min.Airbus A319  
Trečiadienis
07:2508:25LufthansaLH 10041 val.Airbus A320 (sharklets)  
08:2509:20LufthansaLH 1006 55 min.Airbus A320neo  
09:2510:25LufthansaLH 10081 val.Airbus A320 (sharklets)  
11:2512:25LufthansaLH 10101 val.Airbus A319  
13:2514:25LufthansaLH 10121 val.Airbus A320 (sharklets)  
15:2516:20LufthansaLH 1014 55 min.Airbus A320 (sharklets)  
16:2517:25LufthansaLH 10161 val.Airbus A319  
17:2518:25LufthansaLH 10181 val.Airbus A320neo  
21:2522:20LufthansaLH 1024 55 min.Airbus A319  
Ketvirtadienis
07:2508:25LufthansaLH 10041 val.Airbus A320 (sharklets)  
08:2509:20LufthansaLH 1006 55 min.Airbus A320 (sharklets)  
09:2510:25LufthansaLH 10081 val.Airbus A320 (sharklets)  
11:2512:25LufthansaLH 10101 val.Airbus A319  
13:2514:25LufthansaLH 10121 val.Airbus A320 (sharklets)  
15:2516:20LufthansaLH 1014 55 min.Airbus A320 (sharklets)  
16:2517:25LufthansaLH 10161 val.Airbus A319  
17:2518:25LufthansaLH 10181 val.Airbus A320neo  
19:2520:20LufthansaLH 1022 55 min.Airbus A320neo  
21:2522:20LufthansaLH 1024 55 min.Airbus A319  
Penktadienis
07:2508:25LufthansaLH 10041 val.Airbus A320 (sharklets)  
08:2509:20LufthansaLH 1006 55 min.Airbus A320neo  
09:2510:20LufthansaLH 1008 55 min.Airbus A320neo  
11:2512:25LufthansaLH 10101 val.Airbus A319  
13:2514:25LufthansaLH 10121 val.Airbus A320neo  
15:2516:20LufthansaLH 1014 55 min.Airbus A321-100/200  
16:2517:25LufthansaLH 10161 val.Airbus A319  
17:2518:25LufthansaLH 10181 val.Airbus A320neo  
19:2520:20LufthansaLH 1022 55 min.Airbus A320neo  
21:2522:20LufthansaLH 1024 55 min.Airbus A320 (sharklets)  
Šeštadienis
07:2508:25LufthansaLH 10041 val.Airbus A320neo  
08:2509:20LufthansaLH 1006 55 min.  
09:2510:25LufthansaLH 10081 val.Airbus A320 (sharklets)  
13:2514:25LufthansaLH 10121 val.Airbus A320 (sharklets)  
15:2516:20LufthansaLH 1014 55 min.Airbus A321-100/200  
17:2518:25LufthansaLH 10181 val.Airbus A320neo  
21:2522:20LufthansaLH 1024 55 min.Airbus A319  
Sekmadienis
07:2508:20LufthansaLH 1004 55 min.Airbus A320 (sharklets)  
08:2509:20LufthansaLH 1006 55 min.Airbus A319  
09:2510:20LufthansaLH 1008 55 min.Airbus A320neo  
13:2514:25LufthansaLH 10121 val.Airbus A320 (sharklets)  
15:2516:20LufthansaLH 1014 55 min.Airbus A321-100/200  
17:2518:25LufthansaLH 10181 val.Airbus A320neo  
19:2520:20LufthansaLH 1022 55 min.Airbus A320neo  
21:2522:20LufthansaLH 1024 55 min.Airbus A319  

Pirmadienis

Skrydis LH 1004: 07:25 – 08:25 (1 val.)
Skrydis LH 1006: 08:25 – 09:20 ( 55 min.)
Skrydis LH 1008: 09:25 – 10:20 ( 55 min.)
Skrydis LH 1010: 11:25 – 12:25 (1 val.)
Skrydis LH 1012: 13:25 – 14:25 (1 val.)
Skrydis LH 1014: 15:25 – 16:20 ( 55 min.)
Skrydis LH 1016: 16:25 – 17:20 ( 55 min.)
Skrydis LH 1018: 17:25 – 18:25 (1 val.)
Skrydis LH 1022: 19:25 – 20:20 ( 55 min.)
Skrydis LH 1024: 21:25 – 22:20 ( 55 min.)

Antradienis

Skrydis LH 1004: 07:25 – 08:25 (1 val.)
Skrydis LH 1006: 08:25 – 09:20 ( 55 min.)
Skrydis LH 1008: 09:25 – 10:25 (1 val.)
Skrydis LH 1010: 11:25 – 12:25 (1 val.)
Skrydis LH 1012: 13:25 – 14:25 (1 val.)
Skrydis LH 1014: 15:25 – 16:20 ( 55 min.)
Skrydis LH 1016: 16:25 – 17:25 (1 val.)
Skrydis LH 1018: 17:25 – 18:25 (1 val.)
Skrydis LH 1022: 19:25 – 20:20 ( 55 min.)
Skrydis LH 1024: 21:25 – 22:20 ( 55 min.)

Trečiadienis

Skrydis LH 1004: 07:25 – 08:25 (1 val.)
Skrydis LH 1006: 08:25 – 09:20 ( 55 min.)
Skrydis LH 1008: 09:25 – 10:25 (1 val.)
Skrydis LH 1010: 11:25 – 12:25 (1 val.)
Skrydis LH 1012: 13:25 – 14:25 (1 val.)
Skrydis LH 1014: 15:25 – 16:20 ( 55 min.)
Skrydis LH 1016: 16:25 – 17:25 (1 val.)
Skrydis LH 1018: 17:25 – 18:25 (1 val.)
Skrydis LH 1024: 21:25 – 22:20 ( 55 min.)

Ketvirtadienis

Skrydis LH 1004: 07:25 – 08:25 (1 val.)
Skrydis LH 1006: 08:25 – 09:20 ( 55 min.)
Skrydis LH 1008: 09:25 – 10:25 (1 val.)
Skrydis LH 1010: 11:25 – 12:25 (1 val.)
Skrydis LH 1012: 13:25 – 14:25 (1 val.)
Skrydis LH 1014: 15:25 – 16:20 ( 55 min.)
Skrydis LH 1016: 16:25 – 17:25 (1 val.)
Skrydis LH 1018: 17:25 – 18:25 (1 val.)
Skrydis LH 1022: 19:25 – 20:20 ( 55 min.)
Skrydis LH 1024: 21:25 – 22:20 ( 55 min.)

Penktadienis

Skrydis LH 1004: 07:25 – 08:25 (1 val.)
Skrydis LH 1006: 08:25 – 09:20 ( 55 min.)
Skrydis LH 1008: 09:25 – 10:20 ( 55 min.)
Skrydis LH 1010: 11:25 – 12:25 (1 val.)
Skrydis LH 1012: 13:25 – 14:25 (1 val.)
Skrydis LH 1014: 15:25 – 16:20 ( 55 min.)
Skrydis LH 1016: 16:25 – 17:25 (1 val.)
Skrydis LH 1018: 17:25 – 18:25 (1 val.)
Skrydis LH 1022: 19:25 – 20:20 ( 55 min.)
Skrydis LH 1024: 21:25 – 22:20 ( 55 min.)

Šeštadienis

Skrydis LH 1004: 07:25 – 08:25 (1 val.)
Skrydis LH 1006: 08:25 – 09:20 ( 55 min.)
Skrydis LH 1008: 09:25 – 10:25 (1 val.)
Skrydis LH 1012: 13:25 – 14:25 (1 val.)
Skrydis LH 1014: 15:25 – 16:20 ( 55 min.)
Skrydis LH 1018: 17:25 – 18:25 (1 val.)
Skrydis LH 1024: 21:25 – 22:20 ( 55 min.)

Sekmadienis

Skrydis LH 1004: 07:25 – 08:20 ( 55 min.)
Skrydis LH 1006: 08:25 – 09:20 ( 55 min.)
Skrydis LH 1008: 09:25 – 10:20 ( 55 min.)
Skrydis LH 1012: 13:25 – 14:25 (1 val.)
Skrydis LH 1014: 15:25 – 16:20 ( 55 min.)
Skrydis LH 1018: 17:25 – 18:25 (1 val.)
Skrydis LH 1022: 19:25 – 20:20 ( 55 min.)
Skrydis LH 1024: 21:25 – 22:20 ( 55 min.)

Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

įmonės kodas: 110437597
PVM mokėtojo kodas: LT104375917
adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304
el. paštas: info@avia.lt

Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

10:00-19:00 — Šiokiadieniais
09:00-13:00 — Šeštadieniais
13:00-17:00 — Sekmadieniais

Naujienų prenumerata

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

Prenumeruoti