paieška balsu

Kalbėkite!

Pvz.: "Vilnius-Londonas, 2 suaugę, 1 vaikas, gruodžio 5-tą, gruodžio 20-tą"
ieškoma... atšaukti
Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Rasti skrydžius
4,09/5 (balsų: 418)

Bilietai skrydžiams į Belgiją nuo 42,21 €

Belgija
Geriausi pasiūlymai į Belgijos miestus
Pigių kainų kalendorius

Naudingi patarimai keliaujantiems į Belgiją (BEL)

Skrydžiai į Belgiją – greičiausias ir patogiausias būdas pasilepinti gardžiausiu pasaulio šokoladu, vafliais ir alumi. Kelionė į šią šalį taip pat pradžiugina ieškančius europietiškos kultūros koncentrato. Įspūdinga architektūra ir gamta, puikus maistas, idealios susisiekimo sąlygos – tai, ko reikia nerūpestingoms ir įsimintinoms šeimos, draugų, kolegų atostogoms.

Pasiruošimas kelionei

Lietuvos Respublikos piliečiams, keliaujantiems į Belgiją, viza nėra reikalinga. Be jos šalyje galite būti ir ilgiau nei 3 mėnesius. Skiepai turistams taip pat neprivalomi. Jei norite jaustis visiškai saugūs, pasirūpinkite sveikatos draudimu ir stabligės, difterijos revakcinacija.

Kaip keliauti ir atsiskaityti?

Pažinti Belgiją ypač patogu. Tvarkingi keliai juosia visus šalies miestus, o modernus viešasis transportas juda nepriekaištingai tiksliai. Tarp miestų keliauti galite traukiniais, autobusais, taksi, nuomotais automobiliais, miestuose – ir tramvajais, metro. Infrastruktūros trūkumas – tai, kad kalba, kuria užrašomi miestų pavadinimai, skiriasi priklausomai nuo šalies zonos. Be to, viešasis transportas Belgijoje yra gana brangus.

Atsiskaityti Belgijoje galite eurais (EUR). Pragyvenimo išlaidos čia didesnės, nei Lietuvoje. Puodeliu kapučino galite pasimėgauti už 2,60, pietumis nebrangiame restorane – už 15 eurų. Pusantro litro vandens butelis kainuoja apie 90 euro centų, kepalas duonos – apie 1,70, kilogramas sūrio – apie 13 eurų. Viešuoju transportu pasinaudoti galite už 2,10 euro, o kilometrą taksi nuriedėsite už maždaug 2 eurus.

Papildoma informacija:

 • Valstybinės šalies kalbos – olandų, prancūzų, vokiečių. Taip pat galite susikalbėti angliškai.
 • Nuo Vilniaus iki Belgijos sostinės Briuselio driekiasi 913 kilometrų atstumas.
 • Belgija priklauso UTC +1 laiko juostai. Vasarą ji pakeičiama į UTC +2.
 • Ką rinktis lauktuvėms?

  Gomurį glostantis šokoladas, ypatingieji vafliai, sausainiai, tamsus cukrus, sūriai ir putotas alus apie kulinarinį belgų genialumą primins kiekvienam gardaus maisto mėgėjui. Originalūs komiksai, grakštūs nėriniai, meno dirbiniai, šaldytuvo magnetai su žinomiausių statinių atvaizdu – taip pat puikus pasirinkimas belgiškoms lauktuvėms.

  Aplankyti neoficialų Europos centrą verta bent sykį gyvenime. Pigūs skrydžiai į Belgiją organizuojami dažnai, o pasiruošimas kelionei – itin paprastas. Paskubėkite įsigyti bilietą smagioms, jaukioms, įdomioms atostogoms, kol šokolado upės neišseko, o stebuklingos skulptūros tebeneša sėkmę.

  Pigių kainų kalendoriuje į Belgijos miestus pateikiamos pigiausios per 48 val. rastos kainos, kurių galiojimas gali būti pasibaigęs.

  Norėdami sužinoti ar kaina dar galioja bei skrydžio detales, paspauskite ant dominančios kainos.

  Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

  įmonės kodas: 110437597
  PVM mokėtojo kodas: LT104375917
  adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304, Lietuva
  el. paštas: [email protected]

  Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

  Šiokiadieniais — 8:00-19:00
  Savaitgaliais / švenčių dienomis — nedirbame

  Naujienų prenumerata

  Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

  Prenumeruoti