paieška balsu

Kalbėkite!

Pvz.: "Vilnius-Londonas, 2 suaugę, 1 vaikas, gruodžio 5-tą, gruodžio 20-tą"
ieškoma... atšaukti
Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Rasti skrydžius
3,98/5 (balsų: 307)

Bilietai skrydžiams į Austriją nuo 33,09 €

Austrija
Geriausi pasiūlymai į Austrijos miestus
Pigių kainų kalendorius

Naudingi patarimai keliaujantiems į Austriją (AT)

Skrydžiai į Austriją – tai galimybė vos už kelių valandų atsidurti aukštųjų Alpių, pasakiškų miestų ir vienuolynų šalyje. Pasiruošti kelionei iš Lietuvos itin paprasta. Svetingi gyventojai, patogi transporto sistema, pramogų gausi paslaugų sfera užtikrina, kad atostogų įspūdžiai džiugintų jauną ir seną, mažą ir didelį.

Pasiruošimas kelionei

Ypatingų reikalavimų skiepams vykstant į Austriją nėra. Suaugusiems rekomenduojama stabligės, difterijos revakcinacija. Jei atostogas leisite aktyviai, naudinga pasirūpinti sveikatos draudimu.

Keliaujantiems į šią šalį lietuviams viza nėra reikalinga. Tačiau asmens tapatybę įrodantis dokumentas turi galioti ilgiau nei 6 mėnesius, skaičiuojant nuo paskutinės buvimo Austrijoje dienos.

Kaip keliauti ir atsiskaityti?

Jei vyksite į Austriją automobiliu, reikės mokėti kelių mokestį. Jis taikomas ir vaizdingiems maršrutams. Šalies keliai – patogūs, tiesūs, todėl keliauti tikrai patogu. Viešojo transporto sistemą Austrijoje sudaro traukiniai, autobusai. Miestuose galite keliauti ir tramvajais, taksi, dviračiais. Taip pat siūloma automobilių nuoma.

Austrijoje, kaip ir Lietuvoje, atsiskaitymui naudojamas euras (EUR). Šioje šalyje pragyvenimo lygis aukštesnis. Už puodelį kapučino mokama apie 3, pietus nebrangiame restorane – apie 10 eurų. Pusantro litro vandens galite įsigyti už 75 centus, kilogramą ryžių – už 2 eurus, vietinio sūrio – už maždaug 10 eurų. Kelionė viešuoju transportu vidutiniškai kainuoja 2,20, kilometras taksi – 1,40 euro.

Papildoma informacija:

 • Austrija priklauso UTC +1 laiko juostai. Vasarą įvedamas UTC +2 laikas.
 • Austrai kalba vokiškai, regionuose – ir kroatiškai, slovėniškai, vengriškai.
 • Atstumas nuo Vilniaus iki Vienos – beveik 600 kilometrų.
 • Ką rinktis lauktuvėms?

  Grįžę iš kelionės, artimuosius galite pradžiuginti autentiškais Austrijos dirbiniais. Šalis ypatingai didžiuojasi krištolu – iš jo gaminami karoliukai, papuošalai, taurės, vazos. Taip pat paieškokite bronzinių gyvūnų statulėlių su žmogiškais veidais, iš medžio išdrožtų peizažų. Dėmesio verti ir tradiciniai sausainukai, kava, alus.

  Pigūs skrydžiai į Austriją iš Lietuvos organizuojami išties dažnai. Pasirinkite jums patogų laiką, susiplanuokite viešnagę ir pasinaudokite proga išvysti spalvingą tiroliečių pasaulį savo akimis.

  Pigių kainų kalendoriuje į Austrijos miestus pateikiamos pigiausios per 48 val. rastos kainos, kurių galiojimas gali būti pasibaigęs.

  Norėdami sužinoti ar kaina dar galioja bei skrydžio detales, paspauskite ant dominančios kainos.

  Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

  įmonės kodas: 110437597
  PVM mokėtojo kodas: LT104375917
  adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304, Lietuva
  el. paštas: [email protected]

  Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

  Šiokiadieniais — 8:00-19:00
  Savaitgaliais / švenčių dienomis — nedirbame

  Naujienų prenumerata

  Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

  Prenumeruoti