paieška balsu

Kalbėkite!

Pvz.: "Vilnius-Londonas, 2 suaugę, 1 vaikas, gruodžio 5-tą, gruodžio 20-tą"
ieškoma... atšaukti
Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Gerai
Rasti skrydžius

Kanbera – Sidnėjus, lėktuvų bilietai

Bilietų paiešką maršrutu Kanbera - Sidnėjus galite atlikti pasinaudoję paieškos forma viršuje. Jeigu sistema nepateiks jokių skrydžių iš Kanberos į Sidnėjų variantų, pabandykite atlikti paiešką kitomis datomis, iš kito oro uosto, arba į kitą artimiausią Sidnėjaus miestui didesnį oro uostą.

Tiesioginių skrydžių Kanbera — Sidnėjus tvarkaraštis

Pateikiame tiesioginių skrydžių iš Kanberos į Sidnėjų tvarkaraštį. Bilietus į šiuos reisus galite įsigyti pasinaudoję mūsų aviabilietų paieškos ir rezervavimo forma viršuje.

Išskleisti tiesioginių skrydžių Kanbera — Sidnėjus tvarkaraštį
savaitės diena išskridimas atskridimas aviakompanija skrydžio numeris Trukmė lėktuvas
Pirmadienis
08:1009:05Qantas AirwaysQF 1500 55 min.Boeing 717  
08:4509:40Qantas AirwaysQF 1504 55 min.Boeing 717  
10:1511:10Qantas AirwaysQF 1900 55 min.Boeing 717  
10:4011:35Qantas AirwaysQF 1432 55 min.De Havilland Canada DHC-8-400 Dash 8Q  
11:5512:50Qantas AirwaysQF 1506 55 min.Boeing 717  
13:3514:30Qantas AirwaysQF 1438 55 min.De Havilland Canada DHC-8-400 Dash 8Q  
16:1017:05Qantas AirwaysQF 1904 55 min.Boeing 717  
17:4018:35Qantas AirwaysQF 1448 55 min.De Havilland Canada DHC-8-400 Dash 8Q  
18:4019:35Qantas AirwaysQF 1508 55 min.Boeing 717  
Antradienis
06:0006:55Qantas AirwaysQF 1420 55 min.De Havilland Canada DHC-8-400 Dash 8Q  
11:5512:50Qantas AirwaysQF 1506 55 min.Boeing 717  
18:4019:35Qantas AirwaysQF 1508 55 min.Boeing 717  
Trečiadienis
      
Ketvirtadienis
06:0006:55Qantas AirwaysQF 1420 55 min.De Havilland Canada DHC-8-300 Dash 8 / 8Q  
08:4509:40Qantas AirwaysQF 1504 55 min.Boeing 717  
10:4011:35Qantas AirwaysQF 1432 55 min.De Havilland Canada DHC-8-400 Dash 8Q  
11:5512:50Qantas AirwaysQF 1506 55 min.Boeing 717  
13:3514:30Qantas AirwaysQF 1438 55 min.De Havilland Canada DHC-8-400 Dash 8Q  
15:3016:25Qantas AirwaysQF 1902 55 min.Boeing 717  
16:1017:05Qantas AirwaysQF 1904 55 min.Boeing 717  
19:2020:15Qantas AirwaysQF 1910 55 min.Boeing 717  
Penktadienis
      
Šeštadienis
      
Sekmadienis
08:4509:40Qantas AirwaysQF 1426 55 min.De Havilland Canada DHC-8-300 Dash 8 / 8Q  
11:5512:50Qantas AirwaysQF 1434 55 min.De Havilland Canada DHC-8-400 Dash 8Q  
16:1017:05Qantas AirwaysQF 1904 55 min.Boeing 717  
16:4017:35Qantas AirwaysQF 1442 55 min.De Havilland Canada DHC-8-300 Dash 8 / 8Q  
17:4018:35Qantas AirwaysQF 1448 55 min.De Havilland Canada DHC-8-300 Dash 8 / 8Q  
18:1019:05Qantas AirwaysQF 586 55 min.Boeing 737-800 (winglets)  
18:4019:35Qantas AirwaysQF 1508 55 min.Boeing 717  
19:2020:15Qantas AirwaysQF 1910 55 min.Boeing 717  

Pirmadienis

Skrydis QF 1500: 08:10 – 09:05 ( 55 min.)
Skrydis QF 1504: 08:45 – 09:40 ( 55 min.)
Skrydis QF 1900: 10:15 – 11:10 ( 55 min.)
Skrydis QF 1432: 10:40 – 11:35 ( 55 min.)
Skrydis QF 1506: 11:55 – 12:50 ( 55 min.)
Skrydis QF 1438: 13:35 – 14:30 ( 55 min.)
Skrydis QF 1904: 16:10 – 17:05 ( 55 min.)
Skrydis QF 1448: 17:40 – 18:35 ( 55 min.)
Skrydis QF 1508: 18:40 – 19:35 ( 55 min.)

Antradienis

Skrydis QF 1420: 06:00 – 06:55 ( 55 min.)
Skrydis QF 1506: 11:55 – 12:50 ( 55 min.)
Skrydis QF 1508: 18:40 – 19:35 ( 55 min.)

Trečiadienis

Ketvirtadienis

Skrydis QF 1420: 06:00 – 06:55 ( 55 min.)
Skrydis QF 1504: 08:45 – 09:40 ( 55 min.)
Skrydis QF 1432: 10:40 – 11:35 ( 55 min.)
Skrydis QF 1506: 11:55 – 12:50 ( 55 min.)
Skrydis QF 1438: 13:35 – 14:30 ( 55 min.)
Skrydis QF 1902: 15:30 – 16:25 ( 55 min.)
Skrydis QF 1904: 16:10 – 17:05 ( 55 min.)
Skrydis QF 1910: 19:20 – 20:15 ( 55 min.)

Penktadienis

Šeštadienis

Sekmadienis

Skrydis QF 1426: 08:45 – 09:40 ( 55 min.)
Skrydis QF 1434: 11:55 – 12:50 ( 55 min.)
Skrydis QF 1904: 16:10 – 17:05 ( 55 min.)
Skrydis QF 1442: 16:40 – 17:35 ( 55 min.)
Skrydis QF 1448: 17:40 – 18:35 ( 55 min.)
Skrydis QF 586: 18:10 – 19:05 ( 55 min.)
Skrydis QF 1508: 18:40 – 19:35 ( 55 min.)
Skrydis QF 1910: 19:20 – 20:15 ( 55 min.)

Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

įmonės kodas: 110437597
PVM mokėtojo kodas: LT104375917
adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304
el. paštas: info@avia.lt

Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

9:00-19:00 — Šiokiadieniais
18:00-19:00 — Savaitgaliais / švenčių dienomis

Naujienų prenumerata

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

Prenumeruoti