paieška balsu

Kalbėkite!

Pvz.: "Vilnius-Londonas, 2 suaugę, 1 vaikas, gruodžio 5-tą, gruodžio 20-tą"
ieškoma... atšaukti
Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Gerai
Rasti skrydžius
4,12/5 (balsų: 33)

Bilietai skrydžiams į Arubą

Aruba
Geriausi pasiūlymai į Arubos miestus
Pigių kainų kalendorius

Naudingi patarimai keliaujantiems į Arubą (AW)

Ilgos dienos puikiose pakrantėse, tobulas klimatas, vandens pramogų gausa, išvystyta turizmo sistema. Priežasčių, kodėl skrydžiai į Arubą verti jūsų dėmesio, tikrai daug. Šią kryptį itin mėgsta švenčiantys medaus mėnesį, norintys pabėgti nuo didmiesčių šurmulio. Pasirūpinti patogiomis atostogomis – tikrai nesunku.

Pasiruošimas kelionei

Griežtų reikalavimų skiepams Aruboje nėra. Vis dėlto išlieka infekcinių ligų tikimybė. Todėl verta pasirūpinti stabligės, difterijos revakcinacija, skiepais nuo hepatitų A ir B. Viza keliaujantiems į salą nėra reikalinga.

Medicinos lygis Aruboje yra gana aukštas. Tačiau vartojamais vaistais geriau pasirūpinti iš anksto. Saloje vertėtų pasisaugoti barškuolių, kai kurių vabzdžių rūšių, nudegimo, povandeninių srovių smūgių.

Kaip keliauti ir atsiskaityti?

Mėgautis pasakiškais Arubos paplūdimiais ir kultūra galite keliaudami salos autobusais, taksi, nuomotu automobiliu. Pastaroji paslauga teikiama sulaukusiems 25 metų amžiaus. Daugumoje Arubos miestų kelių vyksta vienpusis eismas. Dvijuosčiame kelyje važiuojama dešiniąja kelio puse.

Atsiskaityti už prekes ir paslaugas galite naudodami Arubos florinus (AWG). Taip pat tinka ir JAV doleriai. Vienas florinas sudaro maždaug 0,441 euro. Pietūs nebrangiame restorane kainuoja apie 18, puodelis kapučino – apie 5 florinus. Už kilogramą ryžių parduotuvėje mokama apie 4,50, vištienos krūtinėlės – apie 12,50, sūrio – apie 16 florinų. Kelionė viešuoju transportu kainuoja 4, taksi – nuo 10 florinų.

Papildoma informacija:

 • Aruboje bendraujama olandiškai, papiamento kalba. Turistinėse zonose lengvai susikalbėsite angliškai.
 • Atstumas nuo Vilniaus iki Arubos – 9213 kilometrų.
 • Sala priklauso UTC – 4 laiko juostai.
 • Ką rinktis lauktuvėms?

  Apie kelionę į Arubą grįžus primins autentiški suvenyrai. Rekomenduojame pasidairyti odos dirbinių, molinių vazų, dubenėlių. Elektronika – praktiška lauktuvių idėja, nes kainos Aruboje nėra aukštos. Damoms verta pasilepinti juvelyriškos dirbiniais ir brangakmeniais, kurie saloje išties pigūs.

  Pigūs skrydžiai į Arubą – galimybė pasimėgauti puikiu poilsiu su visa šeima ar draugų kompanija. Daugybė pramogų, amžina vasara ir lengvas pasiruošimas kelionei paverčia salą unikaliu traukos objektu, kuriuo gali pasigirti reta Europos valstybė.

  Pigių kainų kalendoriuje į Arubos miestus pateikiamos pigiausios per 48 val. rastos kainos, kurių galiojimas gali būti pasibaigęs.

  Norėdami sužinoti ar kaina dar galioja bei skrydžio detales, paspauskite ant dominančios kainos.

  Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

  įmonės kodas: 110437597
  PVM mokėtojo kodas: LT104375917
  adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304
  el. paštas: info@avia.lt

  Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

  8:00-19:00 — Šiokiadieniais
  0 — Savaitgaliais / švenčių dienomis

  Naujienų prenumerata

  Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

  Prenumeruoti