paieška balsu

Kalbėkite!

Pvz.: "Vilnius-Londonas, 2 suaugę, 1 vaikas, gruodžio 5-tą, gruodžio 20-tą"
ieškoma... atšaukti
Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Gerai
Rasti skrydžius

Montevidėjus – Buenos Airės, lėktuvų bilietai

Bilietų paiešką maršrutu Montevidėjus - Buenos Airės galite atlikti pasinaudoję paieškos forma viršuje. Jeigu sistema nepateiks jokių skrydžių iš Montevidėjaus į Buenos Airės variantų, pabandykite atlikti paiešką kitomis datomis, iš kito oro uosto, arba į kitą artimiausią Buenos Airėso miestui didesnį oro uostą.

Tiesioginių skrydžių Montevidėjus — Buenos Airės tvarkaraštis

Pateikiame tiesioginių skrydžių iš Montevidėjaus į Buenos Airės tvarkaraštį. Bilietus į šiuos reisus galite įsigyti pasinaudoję mūsų aviabilietų paieškos ir rezervavimo forma viršuje.

Išskleisti tiesioginių skrydžių Montevidėjus — Buenos Airės tvarkaraštį
savaitės diena išskridimas atskridimas aviakompanija skrydžio numeris Trukmė lėktuvas
Pirmadienis
06:0006:55Z7 7501 val. 55 min.Embraer 190  
08:4509:40Aerolineas ArgentinasAR 13811 val. 55 min.Boeing 737-700 (winglets)  
14:0014:55Aerolineas ArgentinasAR 1393 55 min.Boeing 737-700 (winglets)  
20:5021:45Z7 7581 val. 55 min.Embraer 190  
Antradienis
14:0014:55Aerolineas ArgentinasAR 1393 55 min.Boeing 737-700 (winglets)  
Trečiadienis
      
Ketvirtadienis
      
Penktadienis
      
Šeštadienis
      
Sekmadienis
14:0014:55Aerolineas ArgentinasAR 1393 55 min.Boeing 737-700 (winglets)  
18:2519:20Aerolineas ArgentinasAR 1383 55 min.Boeing 737-700 (winglets)  
21:3522:30Aerolineas ArgentinasAR 1389 55 min.Boeing 737-700 (winglets)  

Pirmadienis

Skrydis Z7 750: 06:00 – 06:55 (1 val. 55 min.)
Skrydis AR 1381: 08:45 – 09:40 (1 val. 55 min.)
Skrydis AR 1393: 14:00 – 14:55 ( 55 min.)
Skrydis Z7 758: 20:50 – 21:45 (1 val. 55 min.)

Antradienis

Skrydis AR 1393: 14:00 – 14:55 ( 55 min.)

Trečiadienis

Ketvirtadienis

Penktadienis

Šeštadienis

Sekmadienis

Skrydis AR 1393: 14:00 – 14:55 ( 55 min.)
Skrydis AR 1383: 18:25 – 19:20 ( 55 min.)
Skrydis AR 1389: 21:35 – 22:30 ( 55 min.)

Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

įmonės kodas: 110437597
PVM mokėtojo kodas: LT104375917
adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304
el. paštas: info@avia.lt

Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

13:00-19:00 — Šiokiadieniais
13:00-17:00 — Savaitgaliais / švenčių dienomis

Naujienų prenumerata

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

Prenumeruoti