paieška balsu

Kalbėkite!

Pvz.: "Vilnius-Londonas, 2 suaugę, 1 vaikas, gruodžio 5-tą, gruodžio 20-tą"
ieškoma... atšaukti
Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Rasti skrydžius
3,98/5 (balsų: 53)

Bilietai skrydžiams į Argentiną nuo 918,23 €

Argentina
Geriausi pasiūlymai į Argentinos miestus
Pigių kainų kalendorius

Naudingi patarimai keliaujantiems į Argentiną (ARG)

Skrydžiai į Argentiną – greičiausias ir patogiausias būdas tango gimtinei pasiekti. Šalis didžiuojasi įspūdingais Andų kalnais, vienu didžiausių pasaulyje Igvasu kriokliu, derlingosiomis pampomis ir atšiauria Ugnies Žeme. Argentiniečiai – svetingi, gyvenimu besimėgaujantys žmonės, kurie pasirūpina patogiu ir gerų įspūdžių kupinu savo šalies pažinimu.

Pasiruošimas kelionei

Vienas svarbiausių dalykų, kuriuo turėtumėte pasirūpinti prieš kelionę – skiepai. Specialistai rekomenduoja pasiskiepyti nuo geltonojo drugio: Argentina priklauso endeminėms teritorijoms. Jei planuojate lankytis Bolivijos ir Paragvajaus pasienyje, pasiskiepykite ir nuo maliarijos. Šalyje taip pat yra rizika užsikrėsti hepatitu A, difterija.

Kaip keliauti ir atsiskaityti?

Pažinti Argentiną galite keliaudami traukiniais ir autobusais. Jei esate vyresni nei 21 metų amžiaus, galite išsinuomoti automobilį. Viešojo transporto sistema didžiausiuose miestuose yra gerai išvystyta. Tačiau atokesnes šalies vietas pasiekti gali būti sunkiau – ne visi keliai yra asfaltuoti.

Atsiskaitymui Argentinoje naudojamas pesas (ARS). Vieną pesą sudaro 100 sentavų. Pesas prilygsta maždaug 0,255 euro. Pragyvenimo išlaidos Argentinoje yra kiek aukštesnės, nei Lietuvoje. Puodeliu kapučino pasimėgausite už maždaug 39, pietumis nebrangiame restorane – apie 145 pesus. Pusantro litro vandens parduotuvėje įsigysite už maždaug 19 pesų. Už kilogramą ryžių mokama apie 23,50, o vištienos krūtinėlės – apie 89 pesus. Kelionė viešuoju transportu vidutiniškai kainuoja 6,25, kilometras taksi – apie 17 pesų.

Papildoma informacija:

 • Argentinos valstybinė kalba – ispanų.
 • Norint iš Vilniaus pasiekti šalies sostinę Buenos Aires, reikia įveikti maždaug 7350 kilometrų atstumą.
 • Argentinos laiko juosta – UTC – 3. Vasaros laiko pokyčiai čia netaikomi.
 • Ką rinktis lauktuvėms?

  Kelionę į Argentiną primins autentiški šalies gaminiai. Vienas jų – pieniška karamelė Dulce de leche. Artimuosius galite pradžiuginti puikiais odos dirbiniais (papuošalais, diržais, rankinėmis, drabužiais), matės gėrimo reikmenimis, aromatingo vyno buteliu, sausainukais alfajores. Argentiniečiai taip pat didžiuojasi sidabro papuošalais, skulptūrėlėmis iš druskos, paveikslais.

  Argentina kupina gamtinių, kultūrinių staigmenų ir kontrastų, išskiriančių ją iš kitų Pietų Amerikos valstybių. Pasirūpinkite žemėlapiais, patogiais drabužiais ir puikia nuotaika: pigūs skrydžiai į Argentiną suteiks galimybę patiems pajusti šalį apjungiančio tango ritmą.

  Pigių kainų kalendoriuje į Argentinos miestus pateikiamos pigiausios per 48 val. rastos kainos, kurių galiojimas gali būti pasibaigęs.

  Norėdami sužinoti ar kaina dar galioja bei skrydžio detales, paspauskite ant dominančios kainos.

  Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

  įmonės kodas: 110437597
  PVM mokėtojo kodas: LT104375917
  adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304, Lietuva
  el. paštas: [email protected]

  Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

  Šiokiadieniais — 8:00-19:00
  Savaitgaliais / švenčių dienomis — nedirbame

  Naujienų prenumerata

  Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

  Prenumeruoti