paieška balsu

Kalbėkite!

Pvz.: "Vilnius-Londonas, 2 suaugę, 1 vaikas, gruodžio 5-tą, gruodžio 20-tą"
ieškoma... atšaukti
Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Rasti skrydžius
3,50/5 (balsų: 2)

Kopenhaga – Geteborgas, lėktuvų bilietai

Bilietų paiešką maršrutu Kopenhaga - Geteborgas galite atlikti pasinaudoję paieškos forma viršuje. Jeigu sistema nepateiks jokių skrydžių iš Kopenhagos į Geteborgą variantų, pabandykite atlikti paiešką kitomis datomis, iš kito oro uosto, arba į kitą artimiausią Geteborgo miestui didesnį oro uostą.

Tiesioginių skrydžių Kopenhaga — Geteborgas tvarkaraštis

Pateikiame tiesioginių skrydžių iš Kopenhagos į Geteborgą tvarkaraštį. Bilietus į šiuos reisus galite įsigyti pasinaudoję mūsų aviabilietų paieškos ir rezervavimo forma viršuje.

Išskleisti tiesioginių skrydžių Kopenhaga — Geteborgas tvarkaraštį
savaitės diena išskridimas atskridimas aviakompanija skrydžio numeris Trukmė lėktuvas
Pirmadienis
08:1509:05Scandinavian AirlinesSK 434 50 min.Canadair CRJ 900  
14:0514:50Scandinavian AirlinesSK 430 45 min.Airbus A320neo  
14:1515:00LufthansaLH 6270 45 min.Airbus A320neo  
23:0023:45Austrian Airlines
Scandinavian Airlines
OS 7507
SK 448
45 min.Airbus A320neo  
23:0523:50Lufthansa
Swiss
LH 6274
LX 4764
45 min.Airbus A320neo  
Antradienis
08:2009:15Scandinavian AirlinesSK 434 55 min.ATR ATR 72  
14:0514:50LufthansaLH 6270 45 min.Airbus A320neo  
14:1515:00Scandinavian AirlinesSK 430 45 min.Airbus A320neo  
23:0023:45Lufthansa
Swiss
Austrian Airlines
Scandinavian Airlines
LH 6274
LX 4764
OS 7507
SK 448
45 min.Airbus A320neo  
Trečiadienis
08:2009:15Scandinavian AirlinesSK 434 55 min.ATR ATR 72  
14:1515:00Lufthansa
Scandinavian Airlines
LH 6270
SK 430
45 min.Airbus A320neo  
21:0521:50SwissLX 4764 45 min.Airbus A320neo  
23:0023:45Lufthansa
Austrian Airlines
Scandinavian Airlines
LH 6274
OS 7507
SK 448
45 min.Airbus A320neo  
Ketvirtadienis
08:2009:15Scandinavian AirlinesSK 434 55 min.ATR ATR 72  
14:1515:00Lufthansa
Scandinavian Airlines
LH 6270
SK 430
45 min.Airbus A320neo  
23:0023:45Lufthansa
Swiss
Austrian Airlines
Scandinavian Airlines
LH 6274
LX 4764
OS 7507
SK 448
45 min.Airbus A320neo  
Penktadienis
08:2009:15Scandinavian AirlinesSK 434 55 min.ATR ATR 72  
14:1515:00Icelandair
Scandinavian Airlines
FI 7504
SK 430
45 min.Airbus A320neo  
21:0521:55Scandinavian AirlinesSK 446 50 min.Canadair CRJ 900  
23:0023:45Lufthansa
Swiss
Austrian Airlines
Scandinavian Airlines
LH 6274
LX 4764
OS 7507
SK 448
45 min.Airbus A320neo  
Šeštadienis
08:1009:05Scandinavian AirlinesSK 434 55 min.ATR ATR 72  
14:0514:50LufthansaLH 6270 45 min.Airbus A320neo  
14:0515:00Scandinavian AirlinesSK 430 55 min.ATR ATR 72  
21:0521:50Lufthansa
Swiss
Scandinavian Airlines
LH 6266
LX 4754
SK 446
45 min.Airbus A320neo  
23:0023:45Swiss
Austrian Airlines
Scandinavian Airlines
LX 4764
OS 7507
SK 448
45 min.Airbus A320neo  
Sekmadienis
08:2009:15Scandinavian AirlinesSK 434 55 min.ATR ATR 72  
14:0514:50Scandinavian AirlinesSK 430 45 min.Airbus A320neo  
14:4015:25LufthansaLH 6270 45 min.Airbus A320neo  
17:1018:05Scandinavian AirlinesSK 1444 55 min.Canadair CRJ 900  
22:2023:05Scandinavian AirlinesSK 446 45 min.Airbus A320neo  
23:0023:45Lufthansa
Swiss
Austrian Airlines
Scandinavian Airlines
LH 6274
LX 4764
OS 7507
SK 448
45 min.Airbus A320neo  

Pirmadienis

Skrydis SK 434: 08:15 – 09:05 ( 50 min.)
Skrydis SK 430: 14:05 – 14:50 ( 45 min.)
Skrydis LH 6270: 14:15 – 15:00 ( 45 min.)
Skrydis OS 7507 / SK 448: 23:00 – 23:45 ( 45 min.)
Skrydis LH 6274 / LX 4764: 23:05 – 23:50 ( 45 min.)

Antradienis

Skrydis SK 434: 08:20 – 09:15 ( 55 min.)
Skrydis LH 6270: 14:05 – 14:50 ( 45 min.)
Skrydis SK 430: 14:15 – 15:00 ( 45 min.)
Skrydis LH 6274 / LX 4764 / OS 7507 / SK 448: 23:00 – 23:45 ( 45 min.)

Trečiadienis

Skrydis SK 434: 08:20 – 09:15 ( 55 min.)
Skrydis LH 6270 / SK 430: 14:15 – 15:00 ( 45 min.)
Skrydis LX 4764: 21:05 – 21:50 ( 45 min.)
Skrydis LH 6274 / OS 7507 / SK 448: 23:00 – 23:45 ( 45 min.)

Ketvirtadienis

Skrydis SK 434: 08:20 – 09:15 ( 55 min.)
Skrydis LH 6270 / SK 430: 14:15 – 15:00 ( 45 min.)
Skrydis LH 6274 / LX 4764 / OS 7507 / SK 448: 23:00 – 23:45 ( 45 min.)

Penktadienis

Skrydis SK 434: 08:20 – 09:15 ( 55 min.)
Skrydis FI 7504 / SK 430: 14:15 – 15:00 ( 45 min.)
Skrydis SK 446: 21:05 – 21:55 ( 50 min.)
Skrydis LH 6274 / LX 4764 / OS 7507 / SK 448: 23:00 – 23:45 ( 45 min.)

Šeštadienis

Skrydis SK 434: 08:10 – 09:05 ( 55 min.)
Skrydis LH 6270: 14:05 – 14:50 ( 45 min.)
Skrydis SK 430: 14:05 – 15:00 ( 55 min.)
Skrydis LH 6266 / LX 4754 / SK 446: 21:05 – 21:50 ( 45 min.)
Skrydis LX 4764 / OS 7507 / SK 448: 23:00 – 23:45 ( 45 min.)

Sekmadienis

Skrydis SK 434: 08:20 – 09:15 ( 55 min.)
Skrydis SK 430: 14:05 – 14:50 ( 45 min.)
Skrydis LH 6270: 14:40 – 15:25 ( 45 min.)
Skrydis SK 1444: 17:10 – 18:05 ( 55 min.)
Skrydis SK 446: 22:20 – 23:05 ( 45 min.)
Skrydis LH 6274 / LX 4764 / OS 7507 / SK 448: 23:00 – 23:45 ( 45 min.)

Skrydis Kopenhaga - Geteborgas

Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

įmonės kodas: 110437597
PVM mokėtojo kodas: LT104375917
adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304, Lietuva
el. paštas: [email protected]

Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

Šiokiadieniais — 8:00-19:00
Savaitgaliais / švenčių dienomis — nedirbame

Naujienų prenumerata

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

Prenumeruoti