paieška balsu

Kalbėkite!

Pvz.: "Vilnius-Londonas, 2 suaugę, 1 vaikas, gruodžio 5-tą, gruodžio 20-tą"
ieškoma... atšaukti
Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Rasti skrydžius
3,99/5 (balsų: 448)

Bilietai skrydžiams į Švediją nuo 30 €

Švedija
Geriausi pasiūlymai į Švedijos miestus
Pigių kainų kalendorius

Naudingi patarimai keliaujantiems į Švediją (SE)

Švedija vilioja dėl švaraus oro, švedų mėgstamo ir propaguojamo aktyvaus gyvenimo būdo, neatsiejamo nuo sporto bei kokybiško maisto. Prieš keletą metų britų dienraštyje „The Daily Telegraph“ švedai buvo įvertinti kaip viena patraukliausių pasaulio tautų. Tuo nesunkiai galite įsitikinti ir jūs – pigūs skrydžiai į Švediją leis detaliai pažinti didžiausią Skandinavijos šalį.

Pasiruošimas kelionei

Keliaujant į Švediją nereikalingas ypatingas pasiruošimas, skiepytis taip pat neprivaloma. Visgi, atkreipkite dėmesį į jūsų kelionės metu galimai vyraujančias epidemijas, jei tokių yra, stenkitės gautis vakciną nuo tam tikros ligos.

Švedijoje orai neretai būna permainingi, todėl prieš keliaujant į Švediją būtina išsiaiškinti, koks klimatas ten laukia. Priklausomai nuo regiono, net ir liepos mėnesį šalyje gali būti vos nuo 10 iki 18°C šilumos, pasitaiko nemažai kritulių. Atminkite, jog, vis dėlto, geriausias laikas planuoti vykti į Švediją – gegužės–rugsėjo mėn.

Kaip keliauti ir atsiskaityti?

Net ketvirtadalis švedų naudojasi viešuoju transportu. Didmiesčiuose į darbą dažnai keliaujama autobusais, metro ar traukiniais, tad ir keliautojams bus iš ko rinktis. Žinoma, galima išsinuomoti automobilį ar išsikviesti taksi, tačiau keliaudami viešuoju transportu išvengsite piko metu miestus paralyžiuojančių kamščių. Vienas litras benzino kainuoja 13,39 kronas (1,42 Eur), o vienas kilometras taksi kainuoja maždaug 14 kronų (1,49 Eur).

Nuo pat 1873-ųjų Švedijos valiuta yra krona. Vienas euras vertas 9,35 Švedijos kronų. Pragyvenimo lygis Švedijoje žymiai aukštesnis nei Lietuvoje. Vienas litras pieno šalyje kainuoja apie 10 kronų (1,6 Eur), 12 kiaušinių galima nusipirkti už 26 kronas (2,76 Eur), kilogramą vištienos krūtinėlės – už 83 kronas (8,83 Eur), o vaisių – obuolių, bananų, apelsinų – kilogramą maždaug už 21 kroną (2,23 Eur).

Papildoma informacija:

 • Švedija priklauso kitai laiko juostai, nei Lietuva UTC +1, taigi, viena valanda anksčiau, nei Lietuvoje. Šiltuoju metų laiku įvedamas vasaros laikas: UTC + 2.
 • Švedijoje valstybine kalba laikoma švedų kalba, tačiau laisvai susikalbėsite angliškai.
 • Atstumas nuo Vilniaus iki Švedijos sostinės Stokholmo keliaujant tiesiai per ar virš jūros – vos 675.19 kilometrų.
 • Ką rinktis lauktuvėms?

  Viešėdami Švedijoje, nepraleiskite progos lauktuves įsigyti pas amatininkus – rankų darbo dirbiniai, stiklas, mediniai arkliukai „Dala“ (tai vienas iš nacionalinių Švedijos simbolių) primins apie smagią kelionę į jaukią Šiaurės šalį. Populiaru parsivežti kramtomo tabako bei pypkių, o geriausias alkoholinis gėrimas lauktuvėms, žinoma, yra garsioji „Absolut Vodka“.

  Pigių kainų kalendoriuje į Švedijos miestus pateikiamos pigiausios per 48 val. rastos kainos, kurių galiojimas gali būti pasibaigęs.

  Norėdami sužinoti ar kaina dar galioja bei skrydžio detales, paspauskite ant dominančios kainos.

  Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

  įmonės kodas: 110437597
  PVM mokėtojo kodas: LT104375917
  adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304, Lietuva
  el. paštas: [email protected]

  Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

  Šiokiadieniais — 8:00-19:00
  Savaitgaliais / švenčių dienomis — nedirbame

  Naujienų prenumerata

  Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

  Prenumeruoti