paieška balsu

Kalbėkite!

Pvz.: "Vilnius-Londonas, 2 suaugę, 1 vaikas, gruodžio 5-tą, gruodžio 20-tą"
ieškoma... atšaukti
Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Rasti skrydžius

Nepal Airlines

Apie kompaniją
Tiesioginių skrydžių tvarkaraščiai
Geriausi pasiūlymaiGeriausi pasiūlymai

Apie kompaniją

Nepal Airlines – tai dar 1958-aisiais įkurta pagrindinė Nepalo oro bendrovė, kurios pagrindinė būstinė įrengta Katmandu mieste. Ši kompanija siūlo nemažai maršrutų ne tik Nepale, bet ir Tailande, Indijoje, Honkonge, Katare, Jungtiniuose Arabų Emyratuose bei Malaizijoje.
Vien 2015-aisiais šios bendrovės paslaugomis pasinaudojo beveik 260 tūkstančių keleivių ir šis skaičius nuolat auga. Keleiviai aptarnaujami 9 lėktuvais. Kompanija pasitiki Airbus A320-200, Boeing A330-200 bei Boeing 757-200. Be šių žinomų gamintojų lainerių, Nepal Airlines turi ir keletą nemažiau patikimų Xian MA-60, de Havilland Canada DHC-6 Twin Otter bei Harbin Y-12 lainerių.

Nepal Airlines kontaktai

Kilus klausimams dėl skrydžio ar kitų bendrovės teikiamų paslaugų, galite:

  • Skambinti tel. Nr.: +977-1-(4220757, 4248614, 4244055, 4248617).

Bagažo apribojimai

Rankinis bagažas

Nepal Airlines rankinis klientų bagažas:

  • Vienam keleiviui, nesvarbu, kokios klasės skrydį jis pasirinko, leidžiama su savimi turėti 1 rankinio bagažo vienetą, kurio svoris nebūtų didesnis nei 6,80 kg.
  • Svarbūs jūsų bagažo išmatavimai – jie privalo neviršyti 20x15x10 cm.
  • Taip pat leidžiama su savimi turėti papildomą mažą rankinę, viršutinį drabužį ar galvos apdangalą, skėtį ar kameros dėklą.

Registruojamas bagažas

Registruotas Nepal Airlines bagažas:

  • Ekonominės klasės keleiviams leidžiama su savimi turėti 1 bagažo vienetą, kurio svoris neviršytų 30 kg. Šis apribojimas galioja visų maršrutų ekonominės klasės keleiviams, išskyrus skrendantiems į Honkongą (leidžiamas 1 bagažo vienetas, kurio svoris nebūtų didesnis nei 25 kg (M, N ir O klasių keleiviams), o skrendantiems į Delį, Bangaluru ir Mumbajų leidžiamas 1 bagažo vienetas, kurio svoris nebūtų didesnis nei 20 kg (T, S, L, V, B, R ir W klasių keleiviams).
  • Verslo klasės keleiviams leidžiamas 1 bagažo vienetas, kurio svoris nebūtų didesnis nei 40 kg. Verslo klasės keleiviams, skrendantiems į Delį, Bengaluru ar Mumbajų leidžiamas 1 bagažo vienetas, kurio svoris nebūtų didesnis nei 30 kg.

Tai įdomu

  • Nepal Airlines buvo ir yra ypatinga kompanija, įkurta kaip pagrindinė ir vienintelė oro linijų bendrovė šalyje.
  • 1985-aisiais Nepalas sulaukė daugiau nei 180 tūkstančių turistų, kurių didžioji dalis pasirinko būtent Nepal Airlines kompaniją. Kaip tik tada šios oro linijos tapo ypač populiarios, jas ėmė rinktis vis daugiau keliautojų. 

Oro linijų bendrovės Nepal Airlines įvertinimas

Punktualumas

-
Jūsų vertinimas:

Aptarnavimas lėktuve

-
Jūsų vertinimas:

Lėktuvai

-
Jūsų vertinimas:

Klauskite, komentuokite, dalinkitėsTiesioginių aviakompanijos Nepal Airlines skrydžių tvarkaraščiai

Paspauskite ant miesto, pažymėto mėlynai, kad pamatyti skrydžių tvarkaraščius į pasirinktą miestą iš pagrindinio aviakompanijos Nepal Airlines oro uosto (Katmandu).

Geriausi bilietų pasiūlymai

Naujienų prenumerata

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

Prenumeruoti