paieška balsu

Kalbėkite!

Pvz.: "Vilnius-Londonas, 2 suaugę, 1 vaikas, gruodžio 5-tą, gruodžio 20-tą"
ieškoma... atšaukti
Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Gerai
Rasti skrydžius

British Airways

Apie kompaniją
Tiesioginių skrydžių tvarkaraščiai
Geriausi pasiūlymaiGeriausi pasiūlymai

Apie kompaniją

British Airways (BA) – 1974 m. Jungtinėje Karalystėje įkurta oro linijų bendrovė. Veiklos pradžią taip pat galima sieti su 1919 m., pirmaisiais šalies skrydžiais. Šiandien ji – viena iš didžiausių pasaulio oro linijų bendrovių ir stambiausia JK tarptautinių skrydžių operatorė.
Kompanija naudojasi 294 lėktuvais. Orlaivių gamintojai – Airbus ir Boeing. Dukterinei bendrovei taip pat priklauso Embraer gaminti lėktuvai. Per metus British Airways (BA) lėktuvais mielai pasinaudoja apie 40 milijonų keleivių. Jie renkasi greitus, saugius ir punktualius skrydžius į 75 šalis, beveik 200 oro uostų.

Kaip susisiekti?

Pagrindiniai British Airways (BA) oro uostai – Londono Getviko ir Hitrou. Dėl skrydžio bilietų užsakymo ir su tuo susijusių klausimų galite skambinti ten. Nr.: +421 2571 02031 (anglų kalba).

Bagažo apribojimai

Rankinis bagažas

British Airways (BA) išsiskiria dideliu leistino rankinio bagažo kiekiu. Jis priklauso nuo keliautojo amžiaus:

 • Suaugusieji (vyresni nei 15 metų amžiaus), vyresni paaugliai (12–15 metų amžiaus) ir vaikai (2–11 metų amžiaus) – 1 rankinė / kompiuterio dėklas ir 1 krepšys;
 • Vaikai iki 2 metų amžiaus – 1 krepšys su būtiniausiais daiktais.

Rankinio bagažo matmenys priklauso nuo skrydžio krypties:

 • Skrydžiai į Braziliją – rankinės matmenys negali viršyti 45x36x20 cm, krepšio – 56x45x25 cm;
 • Kiti skrydžiai – rankinės matmenys negali viršyti 40x30x15 cm, krepšio – 56x45x25 cm.

Rankinio bagažo svoris negali būti didesnis nei 23 kg.

Registruojamasis bagažas

Maksimalūs registruojamojo bagažo vieneto matmenys – 90x75x43 cm. Bagažo vienetų kiekis priklauso nuo skrydžio klasės, krypties ir keliautojo amžiaus:

 • Ekonominė klasė. Skrydžiai į ir iš Brazilijos. Keleiviai nuo 12 iki 15 ir nuo 16 m. amžiaus – 2 bagažo vienetai, kurių svoris neviršija 32 kg. Vaikai nuo 2 iki 11 m. amžiaus – suaugusių kiekis + sulankstomas vežimėlis ir sėdynė. Vaikai iki 2 m. amžiaus – 1 krepšys iki 32 kg svorio + sulankstomas vežimėlis ir sėdynė.
 • Ekonominė klasė. Gana, Kenija, Liberija, Nigerija, Siera Leonė, Japonija; jungiamieji skrydžiai tarp Indijos ir Kanados, Bermudų, JAV; jungiamieji skrydžiai iš Saudo Arabijos į JAV, Bermudus, Kanadą. Keleiviai nuo 12 iki 15 ir nuo 16 m. amžiaus – 2 bagažo vienetai, kurių svoris neviršija 23 kg. Vaikai nuo 2 iki 11 m. amžiaus – suaugusių kiekis + sulankstomas vežimėlis ir sėdynė.

Vaikai iki 2 m. amžiaus – 1 krepšys iki 23 kg svorio + sulankstomas vežimėlis ir sėdynė.

 • Ekonominė klasė. Skrydžiai Pietų Afrikoje; skrydžiai į ir iš Pietų Afrikos į Viktoria Folsą, Zambiją, Zimbabvę, Vindhoeką, Mauricijų; visi kiti skrydžiai. Keleiviai nuo 12 iki 15 ir nuo 16 m. amžiaus – 1 bagažo vienetas, kurio svoris neviršija 23 kg. Vaikai nuo 2 iki 11 m. amžiaus – suaugusių kiekis + sulankstomas vežimėlis ir sėdynė. Vaikai iki 2 m. amžiaus – 1 krepšys iki 23 kg svorio + sulankstomas vežimėlis ir sėdynė.
 • Premium Ekonominė klasė. Skrydžiai į ir iš Brazilijos. Keleiviai nuo 12 iki 15 ir nuo 16 m. amžiaus – 2 bagažo vienetai, kurių kiekvieno svoris neviršija 32 kg. Vaikai nuo 2 iki 11 m. amžiaus – suaugusių kiekis + sulankstomas vežimėlis ir sėdynė. Vaikai iki 2 m. amžiaus – 1 krepšys iki 32 kg svorio + sulankstomas vežimėlis ir sėdynė.
 • Premium Ekonominė klasė. Visi kiti skrydžiai. Keleiviai nuo 12 iki 15 ir nuo 16 m. amžiaus – 2 bagažo vienetai, kurių kiekvieno svoris neviršija 23 kg. Vaikai nuo 2 iki 11 m. amžiaus – suaugusių kiekis + sulankstomas vežimėlis ir sėdynė. Vaikai iki 2 m. amžiaus – 1 krepšys iki 23 kg svorio + sulankstomas vežimėlis ir sėdynė.
 • Verslo ir Pirmoji klasė. Europe, World (išskyrus Braziliją), World London City ir Biz Bed klubai. Keleiviai nuo 12 iki 15 ir nuo 16 m. amžiaus – 2 bagažo vienetai, kurių kiekvieno svoris neviršija 32 kg. Vaikai nuo 2 iki 11 m. amžiaus – suaugusių kiekis + sulankstomas vežimėlis ir sėdynė. Vaikai iki 2 m. amžiaus – 1 krepšys iki 32 kg svorio + sulankstomas vežimėlis ir sėdynė.
 • Verslo ir Pirmoji klasė. World klubas. Skrydžiai į ir iš Brazilijos. Keleiviai nuo 12 iki 15 ir nuo 16 m. amžiaus – 3 bagažo vienetai, kurių kiekvieno svoris neviršija 32 kg. Vaikai nuo 2 iki 11 m. amžiaus – suaugusių kiekis + sulankstomas vežimėlis ir sėdynė. Vaikai iki 2 m. amžiaus – 1 krepšys iki 32 kg svorio + sulankstomas vežimėlis ir sėdynė.
 • Verslo ir Pirmoji klasė. First klubas. Visi skrydžiai. Keleiviai nuo 12 iki 15 ir nuo 16 m. amžiaus – 3 bagažo vienetai, kurių kiekvieno svoris neviršija 32 kg. Vaikai nuo 2 iki 11 m. amžiaus – suaugusių kiekis + sulankstomas vežimėlis ir sėdynė. Vaikai iki 2 m. amžiaus – 1 krepšys iki 32 kg svorio + sulankstomas vežimėlis ir sėdynė.

Tai įdomu:

 • Veiklos 90–mečio proga, 2009 m., kompanija suformavo viešą paveldo kolekciją, kurioje – daugiau nei 400 uniformų, svarbūs dokumentai, nuotraukos, plakatai ir lėktuvų modeliai.
 • British Airways (BA) prisidėjo prie Boeing 777–300 dizaino kūrimo ir yra viena didžiausių šio lėktuvo modelio operatorių visame pasaulyje.
 • Per metus bendrovė keleiviams paruošia apie 35 milijonus puodelių arbatos ir išpilsto 3.7 milijonus butelių vyno.
 • Kompanijoje dirba apie 40 tūkstančių žmonių.

 

 


Oro linijų bendrovės British Airways įvertinimas

Punktualumas

-
Jūsų vertinimas:

Aptarnavimas lėktuve

-
Jūsų vertinimas:

Lėktuvai

-
Jūsų vertinimas:

Klauskite, komentuokite, dalinkitėsTiesioginių aviakompanijos British Airways skrydžių tvarkaraščiai

Paspauskite ant miesto, pažymėto mėlynai, kad pamatyti skrydžių tvarkaraščius į pasirinktą miestą iš pagrindinio aviakompanijos British Airways oro uosto (Londonas).