paieška balsu

Kalbėkite!

Pvz.: "Vilnius-Londonas, 2 suaugę, 1 vaikas, gruodžio 5-tą, gruodžio 20-tą"
ieškoma... atšaukti
Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Gerai
Rasti skrydžius
4,00/5 (balsų: 3)

Bilietai skrydžiams į Zimbabvę

Zimbabvė
Geriausi pasiūlymai į Zimbabvės miestus
Pigių kainų kalendorius

Naudingi patarimai keliaujantiems į Zimbabvę (ZM)

Nuo seniausių laikų puoselėjama Zimbabvės kultūra ir galybę spinduliuojanti gamta – tai, ko negali pakeisti jokie ekonominiai ir politiniai sunkumai. Skrydžiai į Zimbabvę yra idealus kelionės būdas, leidžiantis pasiekti šalį greitai, saugiai ir patogiai. Prieš kelionę verta pasirūpinti standartinėmis saugumo priemonėmis ir nusiteikti džiaugsmingiems afrikietiškiems nuotykiams.

Pasiruošimas kelionei

Turistams iš Lietuvos būtina Zimbabvės viza. 30 dienų trukmės leidimas lankytis šalyje suteikiamas per maždaug 2 savaites. Tačiau procedūra dėl politinės situacijos Zimbabvėje gali užtrukti ir kiek ilgiau.

Vyresniems nei 9 mėnesių keliautojams, atvykstantiems iš geltonuoju drugiu infekuotų teritorijų, reikalingas skiepo sertifikatas. Priklausomai nuo lankomos teritorijos, Zimbabvėje esama rizikos užsikrėsti maliarija, hepatitais A ir B, vidurių šiltine, difterija, stablige. Rekomenduojamas sveikatos draudimas.

Kaip keliauti ir atsiskaityti?

Didžioji dalis Zimbabvės kelių – prastos kokybės, naktimis neapšviečiami. Viešasis transportas (autobusai, traukiniai) dažnai nukrypsta nuo grafiko, tačiau juo keliauti saugiau, nei automobiliu. Taksi – taip pat geras sprendimas. Naktimis nuo kelionių verčiau susilaikyti.

Kadangi oficiali Zimbabvės valiuta išimta iš apyvartos, šalyje atsiskaitoma kitų šalių pinigais. Tam tinka JAV doleriai, eurai, Didžiosios Britanijos svarai sterlingai, PAR randai. Puodelį kavos Zimbabvėje galite išgerti už 2,30, suvalgyti pietus nebrangiame restorane – už maždaug 8,70 dolerio. 1,5 litro vandens butelį įsigysite už 1,50, kilogramą ryžių – už 1,90, vištienos krūtinėlės – už 5 dolerius. Viešuoju transportu miestuose pasinaudoti galite už 0,50, nuvažiuoti kilometrą taksi – už 1 dolerį.

Papildoma informacija:

 • Zimbabvėje vartojamos anglų, ndebelių, šonų kalbos.
 • Atstumas nuo Vilniaus iki Zimbabvės sostinės Hararės – 5016 kilometrų.
 • Šalis priklauso UTC +2 laiko zonai.
 • Ką rinktis lauktuvėms?

  Autentiškos Zimbabvės genčių kaukės, simetriškais raštais dekoruoti molio indai ir audiniai – puikus pasirinkimas unikalioms lauktuvėms. Artimuosius taip pat galite pradžiuginti akmeninėmis statulėlėmis, totemais, šilkiniais drabužiais bei aksesuarais, juvelyriniais dirbiniais su brangakmeniais.

  Suvenyrų pirkimas yra ne tik aistringo keliautojo pareiga. Tai – taikus būdas padėti Zimbabvės piliečiams gyventi kiek geriau. Įsigiję originalių lauktuvių ar pasinėrę į nuotykius gamtoje tikrai sulauksite padėkos: plačios, nuoširdžios šypsenos, patarimų ir neišmatuojamo svetingumo.

  Pigių kainų kalendoriuje į Zimbabvės miestus pateikiamos pigiausios per 48 val. rastos kainos, kurių galiojimas gali būti pasibaigęs.

  Norėdami sužinoti ar kaina dar galioja bei skrydžio detales, paspauskite ant dominančios kainos.

  Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

  įmonės kodas: 110437597
  PVM mokėtojo kodas: LT104375917
  adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304
  el. paštas: info@avia.lt

  Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

  9:00-19:00 — Šiokiadieniais
  18:00-19:00 — Savaitgaliais / švenčių dienomis

  Naujienų prenumerata

  Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

  Prenumeruoti