paieška balsu

Kalbėkite!

Pvz.: "Vilnius-Londonas, 2 suaugę, 1 vaikas, gruodžio 5-tą, gruodžio 20-tą"
ieškoma... atšaukti
Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Gerai
Rasti skrydžius
3,80/5 (balsų: 5)

Bilietai skrydžiams į Zambiją nuo 1 010,72 €

Zambija
Geriausi pasiūlymai į Zambijos miestus
Pigių kainų kalendorius

Naudingi patarimai keliaujantiems į Zambiją (ZM)

Skrydžiai į Zambiją – greičiausias ir patogiausias būdas nukeliauti į milžiniškais baobabais, raganosių, žirafų, liūtų šešėliais, kaitria saule ir gyvybės kupinu Viktorijos kriokliu pasipuošusią šalį. Pradėjus ruoštis atostogoms likus mėnesiui ar dviem, dėl viešnagės Afrikos širdyje nekils jokių rūpesčių.

Pasiruošimas kelionei

Įsigijus lėktuvo bilietus, būtina pasirūpinti viza ir skiepais. Viza suteikiama per maždaug 2 savaites. Tam reikia pateikti dvi dokumentines nuotraukas, skrydžio bilietų rezervacijos kopiją, asmens duomenis.

Atvykstantiems iš arba per geltonuoju drugiu infekuotas teritorijas reikalingas skiepo sertifikatas. Verta pasirūpinti vaistais nuo maliarijos, skiepu nuo hepatitų A, B, vidurių šiltinės, difterijos ir stabligės.

Kaip keliauti ir atsiskaityti?

Zambija gali pasigirti tik nedidele dalimi grįstų kelių. Dauguma kelio ruožų dulkėti, padengti purvu ar žvyru. Eismas vyksta kairiąja kelio puse. Keliauti po Zambiją galite vietos lėktuvais, autobusais, mikroautobusais ir taksi. Viešasis transportas šioje Afrikos šalyje – gana pigus, tačiau ne visuomet laikosi atvykimo grafikų.

Atsiskaitymui Zambijoje naudojama kvača (ZKW, ZMK). Viena kvača – tai maždaug 0,0002 euro. Turistinėse zonose susimokėti galima ir JAV doleriais. Puodelis kapučino Zambijoje kainuoja apie 18,90, pietūs nebrangiame restorane – apie 60 kvačų. 1,5 litro vandens butelį galite įsigyti už 7,75, kilogramą ryžių – už 19,30, vištienos krūtinėlės – už 39,50 kvačos. Kelionė viešuoju transportu kainuoja apie 5, kilometras taksi – apie 20 kvačų.

Papildoma informacija:

 • Valstybinė Zambijos kalba yra anglų.
 • Šalis priklauso UTC +2 laiko zonai.
 • Tiesus atstumas nuo Vilniaus iki Zambijos sostinės Lusakos – 4844 kilometrai.
 • Ką rinktis lauktuvėms?

  Drožinėto medžio paveikslai, akmens ir rankų darbo stiklo dirbiniai, keraminiai indai spindėte spinduliuoja unikalia Zambijos kultūra. Iš šios šalies taip pat galite parsigabenti puikių batika puoštų audinių, karoliukais dekoruotų krepšių, apyrankių. Egzotikos mėgėjams verta susigundyti ir skirtingoms gentims būdingomis kaukėmis, būgnais.

  Pigūs skrydžiai į Zambiją – tai patogi galimybė pamatyti nepakartojamą Afrikos dalį, saugančią unikalų kultūrų mišinį ir gamtos stebuklus. Pasirūpinus pagrindinėmis kelionės reikmėmis, atostogos paliks neišdildomų įspūdžių visai šeimai.

  Pigių kainų kalendoriuje į Zambijos miestus pateikiamos pigiausios per 48 val. rastos kainos, kurių galiojimas gali būti pasibaigęs.

  Norėdami sužinoti ar kaina dar galioja bei skrydžio detales, paspauskite ant dominančios kainos.

  Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

  įmonės kodas: 110437597
  PVM mokėtojo kodas: LT104375917
  adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304
  el. paštas: info@avia.lt

  Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

  8:00-17:00 — Šiokiadieniais
  0 — Savaitgaliais / švenčių dienomis

  Naujienų prenumerata

  Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

  Prenumeruoti