Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Gerai
Rasti skrydžius

Pigūs skrydžiai į Taškentą

Norėdami gauti visus skrydžių į Taškentą pasiūlymus, paieškos formoje viršuje įveskite arba pasirinkite išvykimo miestą, nurodykite keleivių kiekį, skrydžių datas ir spauskite mygtuką „Rasti skrydžius“. Jeigu skrydžiai pagal pasirinktus parametrus yra, mes pateiksime visus variantus nuo pigiausio arba trumpiausio. Skrydžių į Taškentą pasiūlymuose bus nurodytos kainos ir visos skrydžių detalės (išvykimo/atvykimo laikai, reisų numeriai, informacija apie bagažą, kainos taisyklės, išsipirkimo laikas).

Jeigu sistema nepateiks jokių variantų skrydžiams į Taškentą, pabandykite pakeisti paieškos paramatrus (skrydžių datas, išvykimo ar atvykimo oro uostus) ir atlikite naują paiešką.

Orai Taškente

dabar
33°C
vėjas: šiaurės-rytų, 0,8 m/s
drėgnumas: 43%
spaudimas: 970 mm
liepos 26 d.
37°C
liepos 27 d.
40°C
liepos 28 d.
40°C

Senasis Taškentas – šiuolaikiškas viduramžių miestas

Taškentas – tai Uzbekijos sostinė ir didžiausias šios šalies miestas, turintis 2 milijonus gyventojų. Šis miestas turi ilgą istoriją, nes rašytiniuose šaltiniuose pirmą kartą paminėtas dar VII a. Tuomet miestas dar buvo žinomas Čiačo vardu. Taškentas traukia ne tik kaip pramonės ar transporto centras, bet ir kaip puiki kryptis atostogautojams.

Kaip keliauti?

Taškentas turi didelį oro uostą, nuo miesto nutolusį maždaug per 6 km. Uzbekistane tarp miestų patogu keliauti geležinkeliais. Taip pat nuolat atnaujinami keliai, nes Taškentas – bene pagrindinis miestas, laikomas šalies transporto centru. Mieste patogu keliauti įvairiu viešuoju transportu, taip pat puiki galimybė išsinuomoti ir lengvąjį automobilį kelionėms po Taškentą.

Ko paskanauti?

Uzbekistano virtuvė turi du svarbiausius sezonus – vasarą bei žiemą. Šiltuoju metu uzbekai mėgsta valgyti vaisius bei daržoves, iš jų gaminamus patiekalus, o žiemą dažniausiai renkasi termiškai apdorotus produktus, todėl daržoves marinuoja, o vaisius – džiovina. Visus metus populiarūs mėsos patiekalai, dažniausiai – avienos. Kiek rečiau Uzbekistane renkamasi gaminti patiekalus iš lietuviams egzotiškesnių gyvūnų mėsos – arklienos, kupranugarienos ar ožkienos. Populiarūs paplotėliai ir duona, dažniausiai valgoma užsigeriant arbata. Paplotėliai paprastai gardinami įvairias įdarais – daržovėmis, vaisiais, mėsa.

Pagrindinis uzbekų patiekalas – lietuviams gerai pažįstamas ir mūsų šalyje mėgstamas plovas. Dažnai jis paįvairinamas ne tik mėsos gabalėliais su ryžiais, bet ir vaisiais, razinomis, įvairiais kvapniais prieskoniais. Pastarieji Uzbekistane itin populiarūs: aštrūs raudonieji ir juodieji pipirai, kalendra, bazilikas, česnakai ir kt.

Ką pamatyti?

Jei trokštate pažinti kelių šimtmečių senumo Taškento architektūrą, būtinai aplankykite senąjį Khazrat Imamas rajoną. Manoma, kad ši vieta Viduramžiais buvo pats miesto centras. Taip pat verta užsukti į taikomosios dailės muziejų, su unikalia vietos amatininkų darbų kolekcija ir šiuolaikiniai Uzbekistano menininkų kūriniai. Dėmesio verta ir dar viena vieta – Alisher Navoi operos ir baleto teatras. Profesionalūs dirigentai, muzikantai ir kiti atlikėjai renkasi ne tik populiariausius pasaulyje kūrinius, bet ir uzbekų liaudies pasakų interpretacijas. Šis teatras kartu yra ir XX a. architektūros paminklas

Ką nuveikti?

Taškento vandens parkas nuolat traukia pramogautojus, norinčius atsipalaiduoti ir puikiai praleisti laiką, tad patariama nepraleisti progos jį aplankyti. Jei norite pajusti tikrą Uzbekistano dvasią, užsukite pasižvalgyti į Chorsu turgų – tai tikras rytietiškas turgus, kuriame dėl kainų deramasi tiesiog prie prekystalio.

Skrydžių į Taškentą statistika

 • Pigiausi bilietai buvo rasti už:
  • iš Rygos: 45,24 €
  • iš Vilniaus: 54,76 €
  • iš Palangos: 203,03 €
 • Brangiausi bilietai buvo nupirkti už:
  • iš Rygos: 672,97 €
  • iš Vilniaus: 271,41 €
 • Mūsų klientai skrydžiams į Taškentą dažniausiai rinkosi:
  • Uzbekistan Airways, 47%
  • Aeroflot, 26%
  • Turkish Airlines, 9%
  • , 6%
  • AirBaltic, 4%
  • Kitos aviakompanijos: 8%
 • Trumpiausia skrydžiuo trukmė:

  Tiesioginių skrydžių į Taškentą tvarkaraštis

  Žemiau pateikti tiesioginiai maršrutai, kuriais vykdomi skrydžiai į/iš Taškento. Paspauskite ant tinkamo maršruto kad pamatyti visų tiesioginių skrydžių laikus. Norėdami užsisakyti bilietus į norimą reisą, pasinaudokite paieškos forma viršuje.

  Ryga – Taškentas
  PirmadienisPr.AntradienisAn.TrečiadienisTr.KetvirtadienisKt.PenktadienisPn.ŠeštadienisŠt.SekmadienisSk.
  08:15-15:05
  08:15-15:05
  08:15-15:05
  08:15-15:05
  23:55-07:45
  PirmadienisPr.08:15-15:05 · 08:15-15:05
  AntradienisAn.
  TrečiadienisTr.
  KetvirtadienisKt.
  PenktadienisPn.08:15-15:05 · 08:15-15:05 · 23:55-07:45
  ŠeštadienisŠt.
  SekmadienisSk.

  Visi maršrutai, kuriais siūlomi pigūs skrydžiai į Taškentą

  Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

  įmonės kodas: 110437597
  PVM mokėtojo kodas: LT104375917
  adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304
  el. paštas: info@avia.lt

  Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

  8:00-21:00 — Šiokiadieniais
  11:00-19:00 — Savaitgaliais / švenčių dienomis

  Naujienų prenumerata

  Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

  Prenumeruoti