paieška balsu

Kalbėkite!

Pvz.: "Vilnius-Londonas, 2 suaugę, 1 vaikas, gruodžio 5-tą, gruodžio 20-tą"
ieškoma... atšaukti
Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Gerai
Rasti skrydžius
4,12/5 (balsų: 215)

Pigūs skrydžiai į Taškentą nuo 258,14 €

Atidaryti pigių kainų į Taškentą kalendorių

Orai Taškente

dabar
17°C
vėjas: pietvakarų, 0,6 m/s
drėgnumas: 30%
spaudimas: 1026 mm
spalio 26 d.
17°C
spalio 27 d.
13°C
spalio 28 d.
12°C

Senasis Taškentas – šiuolaikiškas viduramžių miestas

Taškentas – tai Uzbekijos sostinė ir didžiausias šios šalies miestas, turintis 2 milijonus gyventojų. Šis miestas turi ilgą istoriją, nes rašytiniuose šaltiniuose pirmą kartą paminėtas dar VII a. Tuomet miestas dar buvo žinomas Čiačo vardu. Taškentas traukia ne tik kaip pramonės ar transporto centras, bet ir kaip puiki kryptis atostogautojams.

Kaip keliauti?

Taškentas turi didelį oro uostą, nuo miesto nutolusį maždaug per 6 km. Uzbekistane tarp miestų patogu keliauti geležinkeliais. Taip pat nuolat atnaujinami keliai, nes Taškentas – bene pagrindinis miestas, laikomas šalies transporto centru. Mieste patogu keliauti įvairiu viešuoju transportu, taip pat puiki galimybė išsinuomoti ir lengvąjį automobilį kelionėms po Taškentą.

Ko paskanauti?

Uzbekistano virtuvė turi du svarbiausius sezonus – vasarą bei žiemą. Šiltuoju metu uzbekai mėgsta valgyti vaisius bei daržoves, iš jų gaminamus patiekalus, o žiemą dažniausiai renkasi termiškai apdorotus produktus, todėl daržoves marinuoja, o vaisius – džiovina. Visus metus populiarūs mėsos patiekalai, dažniausiai – avienos. Kiek rečiau Uzbekistane renkamasi gaminti patiekalus iš lietuviams egzotiškesnių gyvūnų mėsos – arklienos, kupranugarienos ar ožkienos. Populiarūs paplotėliai ir duona, dažniausiai valgoma užsigeriant arbata. Paplotėliai paprastai gardinami įvairias įdarais – daržovėmis, vaisiais, mėsa.

Pagrindinis uzbekų patiekalas – lietuviams gerai pažįstamas ir mūsų šalyje mėgstamas plovas. Dažnai jis paįvairinamas ne tik mėsos gabalėliais su ryžiais, bet ir vaisiais, razinomis, įvairiais kvapniais prieskoniais. Pastarieji Uzbekistane itin populiarūs: aštrūs raudonieji ir juodieji pipirai, kalendra, bazilikas, česnakai ir kt.

Ką pamatyti?

Jei trokštate pažinti kelių šimtmečių senumo Taškento architektūrą, būtinai aplankykite senąjį Khazrat Imamas rajoną. Manoma, kad ši vieta Viduramžiais buvo pats miesto centras. Taip pat verta užsukti į taikomosios dailės muziejų, su unikalia vietos amatininkų darbų kolekcija ir šiuolaikiniai Uzbekistano menininkų kūriniai. Dėmesio verta ir dar viena vieta – Alisher Navoi operos ir baleto teatras. Profesionalūs dirigentai, muzikantai ir kiti atlikėjai renkasi ne tik populiariausius pasaulyje kūrinius, bet ir uzbekų liaudies pasakų interpretacijas. Šis teatras kartu yra ir XX a. architektūros paminklas

Ką nuveikti?

Taškento vandens parkas nuolat traukia pramogautojus, norinčius atsipalaiduoti ir puikiai praleisti laiką, tad patariama nepraleisti progos jį aplankyti. Jei norite pajusti tikrą Uzbekistano dvasią, užsukite pasižvalgyti į Chorsu turgų – tai tikras rytietiškas turgus, kuriame dėl kainų deramasi tiesiog prie prekystalio.

Skrydžių į Taškentą statistika

 • Pigiausi bilietai buvo rasti už:
  • iš Rygos: 45,24 €
  • iš Vilniaus: 54,76 €
  • iš Palangos: 203,03 €
 • Brangiausi bilietai buvo nupirkti už:
  • iš Rygos: 672,97 €
  • iš Vilniaus: 271,41 €
 • Mūsų klientai skrydžiams į Taškentą dažniausiai rinkosi:
  • Uzbekistan Airways (HY), 47%
  • Aeroflot (SU), 26%
  • Turkish Airlines (TK), 9%
  • AirBaltic (BT), 4%
  • Kitos aviakompanijos: 14%
 • Trumpiausia skrydžiuo trukmė:

  Visi maršrutai, kuriais siūlomi pigūs skrydžiai į Taškentą

   Klauskite, komentuokite, dalinkitės

   Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

   įmonės kodas: 110437597
   PVM mokėtojo kodas: LT104375917
   adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304
   el. paštas: info@avia.lt

   Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

   9:00-19:00 — Šiokiadieniais
   09:00-13:00 — Šeštadieniais
   13:00-17:00 — Sekmadieniais

   Naujienų prenumerata

   Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

   Prenumeruoti