paieška balsu

Kalbėkite!

Pvz.: "Vilnius-Londonas, 2 suaugę, 1 vaikas, gruodžio 5-tą, gruodžio 20-tą"
ieškoma... atšaukti
Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Rasti skrydžius
3,88/5 (balsų: 210)

Pigūs skrydžiai į Lvovą

Norėdami gauti visus skrydžių į Lvovą pasiūlymus, paieškos formoje viršuje įveskite arba pasirinkite išvykimo miestą, nurodykite keleivių kiekį, skrydžių datas ir spauskite mygtuką „Rasti skrydžius“. Jeigu skrydžiai pagal pasirinktus parametrus yra, mes pateiksime visus variantus nuo pigiausio arba trumpiausio. Skrydžių į Lvovą pasiūlymuose bus nurodytos kainos ir visos skrydžių detalės (išvykimo/atvykimo laikai, reisų numeriai, informacija apie bagažą, kainos taisyklės, išsipirkimo laikas).

Jeigu sistema nepateiks jokių variantų skrydžiams į Lvovą, pabandykite pakeisti paieškos paramatrus (skrydžių datas, išvykimo ar atvykimo oro uostus) ir atlikite naują paiešką.

Orai Lvove

dabar
Overcast clouds
12°C
vėjas: rytų, 0,3 m/s
drėgnumas: 84%
spaudimas: 1021 mm
gegužės 29 d.
Overcast clouds
13°C
gegužės 30 d.
Overcast clouds
16°C
gegužės 31 d.
Overcast clouds
16°C

Kelionė į Lvovą: ukrainietiška dvasia su sovietinio palikimo prieskoniais

Lvovas – vienas iš autentiškiausių Ukrainos miestų, kuriame sąmoningai vengiama užsienio madų invazijos ir aukštinama tikra ukrainietiška kultūra. Norėdami prakalbinti vietinius gyventojus, turėsite šnekėti jų kalba arba bent jau atgaivinti rusų kalbos žinias. Na, o lenkiška ir austro-vengriška istorija, Lvovo architektūrą papuošusi Centrinės Europos stiliumi, leis įsitikinti, kad tai – vienas gražiausių miestų Rytų Europoje, dar nenuvargintas turistų ir kvėpuojantis ukrainietiška realybe.

Kaip keliauti?

Nuo Vilniaus iki Lvovo – vos 800 kilometrų, tad jį nesunku pasiekti automobiliu ar autobusu. Jeigu nuspręsite skristi, Jus pasitiks tarptautinis Lvovo oro uostas. Toliau galite keliauti tramvajumi, sovietinius laikus menančiais autobusais ir troleibusais, o jei turite daugiau drąsos, įsėskite į beprotiškai miesto gatvėmis manevruojantį mikroautobusą, kurio amžius ir markė, įsėdus į vidų, tampa visai nebesvarbi.

Ko paskanauti?

Užklydus į ukrainietiškos virtuvės restoraną, neįmanoma išeiti alkanam. Sodrūs skoniai, gardūs kvapai ir nedidelės kainos skatina paragauti ne vieną ir ne du patiekalus. Rekomenduojame pradėti nuo specialių Lvovo barščių, kurie čia patiekiami su lašiniais, česnaku ir raugintais agurkėliais. Nors ir po jų jausitės sotūs, neatsisakykite Lvovo troškinio iš vištienos kepenėlių, obuolių, pupelių, svogūnų, voveraičių ir grietinėlės. Trūksta gėrimo? Nespėsite net pamatyti, kai ukrainietis įpils harilkos – stiprios tradicinės degtinės.

Ką pamatyti?

Lvovo turistus traukia miesto senamiestis. Ir ne be reikalo – juk jis su didingu operos teatru, senosiomis evangelikų, katalikų bažnyčiomis, žydų sinagoga, cerkvėmis, armėnų šventykla ir turgaus aikšte įtrauktas į UNESCO paveldo sąrašą. Verta aplankyti vieną iš keturių Lvovo teatrų ar pasirinktą muziejų. Sakoma, kad daugiausia įspūdžių palieka meno, architektūros ir buities bei etnografijos ir dailės amatų muziejai.

Ką nuveikti?

Pabuvoję lankytinose vietose, atsipalaiduokite ir dar kartą išeikite į Lvovo gatves, žavinčias sovietinio palikimo elementais. Į praeitį nukelia gatvėmis dundantys senieji žiguliai, moskvičiai, zaporožiečiai, ant šaligatvių popierinėse tūtelėse pardavinėjamos saulėgrąžos ar senieji gazuoto vandens pardavimo automatai su gradinėle prirakintomis stiklinėmis, iš kurių atsigerti tiesiog privaloma.

Skrydžių į Lvovą statistika

 • Pigiausi bilietai buvo rasti už:
  • iš Rygos: 35,51 €
  • iš Vilniaus: 12,30 €
  • iš Kauno: 206,19 €
  • iš Palangos: 49,29 €
 • Brangiausi bilietai buvo nupirkti už:
  • iš Vilniaus: 259,96 €
 • Mūsų klientai skrydžiams į Lvovą dažniausiai rinkosi:
  • Ukraine International Airlines (PS), 42%
  • Pegasus Airlines (PC), 15%
  • LOT Polish Airlines (LO), 12%
  • (QU), 7%
  • Turkish Airlines (TK), 6%
  • Kitos aviakompanijos: 18%
 • Trumpiausia skrydžiuo trukmė:
  • iš Vilniaus: 2 000al. 50 min.

Visi maršrutai, kuriais siūlomi pigūs skrydžiai į Lvovą

Klauskite, komentuokite, dalinkitės

Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

įmonės kodas: 110437597
PVM mokėtojo kodas: LT104375917
adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304, Lietuva
el. paštas: [email protected]

Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

Šiokiadieniais — 8:00-19:00
Savaitgaliais / švenčių dienomis — nedirbame

Naujienų prenumerata

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

Prenumeruoti