paieška balsu

Kalbėkite!

Pvz.: "Vilnius-Londonas, 2 suaugę, 1 vaikas, gruodžio 5-tą, gruodžio 20-tą"
ieškoma... atšaukti
Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Rasti skrydžius
3,91/5 (balsų: 58)

Pigūs skrydžiai į Ivano Frankivską

Norėdami gauti visus skrydžių į Ivano Frankivską pasiūlymus, paieškos formoje viršuje įveskite arba pasirinkite išvykimo miestą, nurodykite keleivių kiekį, skrydžių datas ir spauskite mygtuką „Rasti skrydžius“. Jeigu skrydžiai pagal pasirinktus parametrus yra, mes pateiksime visus variantus nuo pigiausio arba trumpiausio. Skrydžių į Ivano Frankivską pasiūlymuose bus nurodytos kainos ir visos skrydžių detalės (išvykimo/atvykimo laikai, reisų numeriai, informacija apie bagažą, kainos taisyklės, išsipirkimo laikas).

Jeigu sistema nepateiks jokių variantų skrydžiams į Ivano Frankivską, pabandykite pakeisti paieškos paramatrus (skrydžių datas, išvykimo ar atvykimo oro uostus) ir atlikite naują paiešką.

Orai Ivano Frankivske

dabar
Broken clouds
12°C
vėjas: šiaurės-rytų, 1,1 m/s
drėgnumas: 55%
spaudimas: 1017 mm
vasario 28 d.
Broken clouds
11°C
vasario 29 d.
Scattered clouds
8°C
kovo 1 d.
Scattered clouds
5°C

Ivano Frankivskas – jaunatviški Ukrainos vartai į snieguotuosius Karpatus

Ivano Frankivskas – jauniausias miestas regione, turintis kiek daugiau nei 200 000 gyventojų ir visada laukiamiems turistams siūlantis žvilgtelti į puikiai išsaugotus istorinius architektūros paminklus bei dovanojantis nuotykių kupiną viešnagę Šiaurinių Karpatų papėdėje. Dėl įspūdingos architektūros, menančios Austrijos-Vengrijos imperijos bei Lenkijos karalystės laikus, Ivano Frankivską vietiniai gyventojai didžiuodamiesi vadina Mažuoju Lvovu.

Kaip keliauti?

Nors Ivano Frankivskas nėra didelis miestas, tačiau jame įsikūręs jaukus oro uostas, iš kurio organizuojami skrydžiai ne tik į Europos, bet ir į kitų žemynų valstybes.

Keliauti mieste galima pėsčiomis, reguliariai kursuojančiu viešuoju transportu arba Mercedes markės taksi automobiliais, kuriuos vairuojantys pusamžiai vyriškiai ne tik nuveš į reikiamą vietą, bet ir spės papasakoti, koks jaunatviškas ir gyvas šis Vakarų Ukrainos kraštas.

Ko paskanauti?

Turbūt ne paslaptis, kad Ukrainos virtuvė neįsivaizduojama be mėsos – įvairių kotletų, tradicinių lašinių ir gausybės dešrų. Viešint Vakarų Ukrainoje verta paragauti čia gaminamos tradicinės kiaulienos dešros su česnakais. Jeigu neteks nukeliauti iki sostinės, pasivaišinkite ir visoje šalyje populiariais Kijevo kotletais. Kiekvienas ukrainietis keliautojui pasiūlys stikliuką vietinių gamintojų degtinės, o mėgstantiems gėrimus be alkoholio – nuostabaus skonio kompoto, verdamo iš džiovintų vaisių.

Ką pamatyti?

Ivano Frankivskas jaunas, bet turtingas miestas: jame yra ką nuveikti ir ką pamatyti. Pirmiausia, skubėkite prie bastiono. Kadais Ivano Frankivske buvo šeši bastionai, tačiau iki šių dienų išliko tik viena siena ir dalis griuvėsių. Nagingi miesto gyventojai atstatė bastioną ir jame įkūrė tradicinių amatų dirbtuves, kelias skirtingas dailės galerijas, autentiškoje vietoje kasmet rengia tarptautinį kalvių simpoziumą, įvairius menų festivalius. Aplankius bastioną galima keliauti į centrinę rotušę, pakeliui apžiūrint XVIII amžiuje pastatytą jėzuitų kolegiją bei buvusią armėnų bažnyčią. Pasistenkite užeiti į regioninės istorijos muziejų bei pamatyti huculų dainų ir šokių ansamblį, kuris padės pajausti tikrą archajišką krašto dvasią.

Ką nuveikti?

Kaip būti šalia Karpatų ir nenusileisti nuo kvapą gniaužiančių viršukalnių? Būtinai pasinaudokite šia galimybe, siūloma visame regione. Patogūs krėsliniai keltuvai, kruopščiai prižiūrimos slidinėjimo trasos, sniegą gaminančios mašinos ir net vaikų klubas – komfortas užtikrinamas kiekvienam slidininkui.

Visi maršrutai, kuriais siūlomi pigūs skrydžiai į Ivano Frankivską

Klauskite, komentuokite, dalinkitės

Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

įmonės kodas: 110437597
PVM mokėtojo kodas: LT104375917
adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304, Lietuva
el. paštas: [email protected]

Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

Šiokiadieniais — 8:00-19:00
Savaitgaliais / švenčių dienomis — nedirbame

Naujienų prenumerata

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

Prenumeruoti