paieška balsu

Kalbėkite!

Pvz.: "Vilnius-Londonas, 2 suaugę, 1 vaikas, gruodžio 5-tą, gruodžio 20-tą"
ieškoma... atšaukti
Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Gerai
Rasti skrydžius
4,14/5 (balsų: 22)

Pigūs skrydžiai į Dnieprą nuo 514,92 €

Atidaryti pigių kainų į Dnieprą kalendorių

Ukrainietiškos kultūros atspindys – modernusis Dnepras

Didžiuliai prekybos centrai, nauji, modernūs daugiabučiai namai, platūs prospektai ir naktinį miestą puošiantys tiltai per upę. Sveiki atvykę į Dneprą, 2016 metų pradžioje dar vadintą Dnepropetrovskiu. Tris kartus pavadinimą keitęs miestas alsuoja tikra ukrainietiška laisvės dvasia, o gatvėmis palengva vaikštinėjantys žmonės gėrisi įsigalėjusiu daugiakultūriškumu ir mėgaujasi gyvenimu.~Kaip keliauti?

Keliaukite į Dneprą, pasinaudodami praktiškais oro linijų pasiūlymais ar rinkdamiesi vaizdingą maršrutą autobusu. Jeigu esate tikras ekstremalas, tuomet kelionė į Dneprą legendiniu sovietiniu motociklu ,,Dnepr“ bus tikras gyvenimo nuotykis.

Pačiame Dnepre veikia tokio dydžio miestui įprasta transporto sistema, todėl patogu keliauti autobusais, o norintiems greičiau pasiekti savo kelionės tašką pagelbės taksi.

Ko paskanauti?

Jeigu visoje Ukrainoje keliautojai vaišinami lašiniais ir daugiau nei 30 skirtingų gamybos variacijų turinčiais ukrainietiškais barščiais, tai Dnepre galima paskanauti visai kitokių patiekalų. Užklydę į tradicinio maisto restoraną ar pas vaišingą šeimininkę, gausite mažų purių bandelių, vadinamų pampuški, pagamintų iš mielinės tešlos ir patiekiamų šalia sriubų bei pagrindinių patiekalų. Mėgstantiems miltinius patiekalus tikrai patiks tradiciniai virtinukai, kurių viduje galima rasti ne tik uogų, varškės, sūrio, bet ir gardžiai kvepiančių miško grybų. Na ir koks smaližius atsispirtų povidliankai – nuostabiam saldėsiui iš džemo.

Ką pamatyti?

Ką pirmiausia turėtumėte pamatyti Dnepre – tai kosmopolitišką miestiečių mąstymą, liberalų požiūrį į miesto ir kiekvieno asmeninės gerovės kūrimą. Tai tikrasis miesto veidas. Na o toliau keliaukite prie lankytinų vietų, kuriomis didžiuojasi kiekvienas dneprietis: apžiūrėkite G. Potiomkino rūmus, greitai trečią šimtmetį skaičiuosiantį Viešpaties atsimanymo soborą ir šiuolaikinės architektūros perlą – septynbokštį Dnepro žydų kultūros centrą ,,Menora“, kuris, kaip teigia vietiniai gyventojai, yra pats didžiausias pasaulyje. Galiausiai ramiam poilsiui gamtos glėbyje puikiai tiks botanikos sodas, kuriame daugybė augalų nuo dekoratyvinių vaistažolių iki plačiakamienių lapuočių.

Ką nuveikti?

Jeigu jau išvaikščiojote europietiško Dnepro gatves, užsukite į dailės arba istorijos muziejų, aplankykite vieną iš penkių miesto teatrų arba užsivilkę klasikinius drabužius patraukite link filharmonijos, kurioje vakarus leidžia tiek išsilavinęs Dnerpo jaunimas, tiek kultūros išsiilgę senjorai.

Visi maršrutai, kuriais siūlomi pigūs skrydžiai į Dnieprą

Klauskite, komentuokite, dalinkitės

Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

įmonės kodas: 110437597
PVM mokėtojo kodas: LT104375917
adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304
el. paštas: info@avia.lt

Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

8:00-17:00 — Šiokiadieniais
18:00-19:00 — Savaitgaliais / švenčių dienomis

Naujienų prenumerata

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

Prenumeruoti