paieška balsu

Kalbėkite!

Pvz.: "Vilnius-Londonas, 2 suaugę, 1 vaikas, gruodžio 5-tą, gruodžio 20-tą"
ieškoma... atšaukti
Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Gerai
Rasti skrydžius
3,29/5 (balsų: 7)

Bilietai skrydžiams į Trinidadą ir Tobagą

Trinidadas ir Tobagas
Geriausi pasiūlymai į Trinidadas ir Tobago miestus
Pigių kainų kalendorius

Naudingi patarimai keliaujantiems į Trinidadą ir Tobagą (TTO)

Tobuli Karibų smėlio paplūdimiai, šiltas vanduo ir egzotiškos palmės kasmet pritraukia daugybę turistų iš viso pasaulio. Ne išimtis ir Karibų jūros salynui priklausantis Trinidadas ir Tobagas. Skrydžiai į Trinidadą ir Tobagą jūsų atostogas pavers tikra svajone, o laikas praleistas tolimame krašte nepasimirš dar ilgai.

Pasiruošimas kelionei

Vykstantys į Trinidadą ir Tobagą turėtų žinoti, jog tai – endeminė geltonojo drugio teritorija, kurioje yra didelė tikimybė užsikrėsti. Rekomenduojama pasiskiepyti nuo geltonojo drugio, o iš vyresnių nei 1 metų keliautojų reikalaujamas sertifikatas, liudijantis apie tokią vakcinaciją. Tausojant sveikatą, nepakenks ir skiepai nuo hepatitų A bei B, difterijos bei stabligės. Pravartu pasiskiepyti ir nuo pasiutligės, nes salose esančiuose tankiuose atogrąžų miškuose gausų įvairios gyvūnijos.

Kaip keliauti ir atsiskaityti?

Verta žinoti, jog daugiau apgyvendintose Trinidado ir Tobago vietose yra nemažai kelių, tačiau dauguma jų labai trumpi, vingiuoti ir nusidėvėję. Patogu ir populiaru nuomotis lengvąjį automobilį arba sunkvežimį. Garlaiviais kursuojama į Europą bei Šiaurės ir Pietų Ameriką. Įprastas taksi tarifas – 0,68 Eur, o litras benzino Trinidado ir Tobago salose kainuoja 3,39 Eur.

Trinidadas ir Tobagas turi savo valstybinę valiutą – Trinidado ir Tobago dolerį. 1 euras vertas beveik 7 su puse Trinidado ir Tobago dolerių. Pragyvenimas šiose salose šiek tiek aukštesnis nei Lietuvoje. Pusantro litro geriamo vandens galite įsigyti už 1 eurą, 12 kiaušinių – už 2,63 Eur, o vištienos krūtinėlė kainuoja apie 5 eurus. Vaisių ir daržovių kainos svyruoja nuo euro nesiekiančių sumų iki 3 eurų.

Papildoma informacija:

 • Trinidadas ir Tobagas priklauso kitai laiko juostai, nei Lietuva – UTC-4.
 • Trinidade ir Tobage puikiai susikalbėsite anglų kalba, nes šalyje ji laikoma valstybine.
 • Atstumas nuo Vilniaus iki Trinidado ir Tobago sostinės Port of Speino – 8837 kilometrai.
 • Ką rinktis lauktuvėms?

  Salose ypač išvystyta alkoholinių gėrimų, tabako gaminių, maisto ir tekstilės pramonė. Pagrindinė saloje auginama kultūra – cukranendrės, iš kurių gaminamas itin kokybiškas cukrus, todėl bent šiek tiek jo galite parsivežti ir į namus. Lauktuvėms taip pat tiks švieži vaisiai, aromatinga kava, kakava, itin kokybiška medvilnė. Puiki idėja parsivežti ir cigarų bei tabako, įvairių egzotiškų papuošalų.

  Pigių kainų kalendoriuje į Trinidadas ir Tobago miestus pateikiamos pigiausios per 48 val. rastos kainos, kurių galiojimas gali būti pasibaigęs.

  Norėdami sužinoti ar kaina dar galioja bei skrydžio detales, paspauskite ant dominančios kainos.

  Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

  įmonės kodas: 110437597
  PVM mokėtojo kodas: LT104375917
  adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304
  el. paštas: info@avia.lt

  Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

  8:00-17:00 — Šiokiadieniais
  0 — Savaitgaliais / švenčių dienomis

  Naujienų prenumerata

  Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

  Prenumeruoti