paieška balsu

Kalbėkite!

Pvz.: "Vilnius-Londonas, 2 suaugę, 1 vaikas, gruodžio 5-tą, gruodžio 20-tą"
ieškoma... atšaukti
Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Gerai
Rasti skrydžius
3,90/5 (balsų: 59)

Pigūs skrydžiai į Zanzibarą nuo 566,50 €

Atidaryti pigių kainų į Zanzibarą kalendorių

Orai Zanzibare

dabar
28°C
vėjas: šiaurės, 1,4 m/s
drėgnumas: 74%
spaudimas: 1018 mm
gegužės 18 d.
29°C
gegužės 19 d.
27°C
gegužės 20 d.
25°C

Tobula ramybė, dangiški paplūdimiai ir neužmirštami saulėlydžiai Zanzibare

Nors Zanzibaro senamiestis vadinamas Akmeniniu miestu (Stone Town), šis kraštas su visomis savo apylinkėmis pavergs širdį ir tikrai ją suminkštins daugiau nei norėtųsi. Zanzibaras – tobulas pasirinkimas egzotikos mėgėjams, kurie čia ras nuostabaus grožio saulėlydžius, unikalią architektūrą, charakteringą vietinę virtuvę ir nepakartojamą vandenyno pakrantę, į kurią norisi sugrįžti vėl ir vėl.

Kaip keliauti?

Pažintis su pagrindiniu salos miestu prasideda Zanzibaro oro uoste. Iš jo tęsti kelionę galima nuomotu automobiliu (prieš tai dar teks nusipirkti vairuotojo pažymėjimą, nes europietiškas negalioja), maršrutiniu autobusu ar taksi. Pakliuvę į kaimą, nenustebkite – vietiniai pasiūlys pavežėti jaučio traukiamu vežimu. Tad keliauti nesunku, svarbiausia žinoti, kur!

Ko paskanauti?

Turistai juokauja, kad Zanzibare apie maistą susimąstai retai – norisi niekur nesitraukti nuo pakrantės ir gerėtis aplink esančiais vaizdais. Bet net ir čia vaišingi salos gyventojai sugundys jus ant kranto kepamomis jūros gėrybėmis. Zanzibare taip pat būtina pasimėgauti saldžiais vietiniais vaisiais – ananasais, mangais, bananais bei kokosais.

Zanzibaro sala – viena iš nedaugelio pasaulio vietų, kurioje gaminamas šafranas, tad norėdami pajusti tradicinį skonį, ieškokite patiekalų su šiuo prabangiu prieskoniu.

Ką pamatyti?

Kur pirmiausia bėgti Zanzibaro svečiui? Žinoma į paplūdimį! Plati balto smėlio juosta, primenanti cukraus pudrą, smaragdinis vanduo ir saugiai įsitaisę įspūdingi koraliniai rifai – pasijusite tarsi rojuje. Pasilepinus saule, laikas į Akmeninį senamiestį, kuriame stūkso iš akmenų bei koralų suręsti nameliai, o šalia jų įsitaisęs didysis miesto turgus su gausybe vaisių, daržovių, jūrų gėrybių, mėsos gaminių. Verta aplankyti Jozani nacionalinį parką, kuriame laukia su žmonėmis susipažinti norinčios beždžionės, ir nuvykti į prieskonių fermą, kurioje pamatysite visą prieskonių gamybos procesą.

Ką nuveikti?

Dar viena vieta, kurios negalima užmiršti - ,,Queen“ vokalisto, Fredžio Merkurio namai. Ne tik pamatysite, kur gimė šis legendinis dainininkas, bet galbūt pakliūsite ir į netoliese vykstantį tarptautinį Zanzibaro kino festivalį – didžiausią kultūrinį renginį Rytų Afrikoje. Įsitikinsite, kad Zanzibarą puošia ne tik gamtos dovanos, bet ir kultūriniai pasiekimai.

Visi maršrutai, kuriais siūlomi pigūs skrydžiai į Zanzibarą

Klauskite, komentuokite, dalinkitės

Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

įmonės kodas: 110437597
PVM mokėtojo kodas: LT104375917
adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304
el. paštas: info@avia.lt

Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

8:00-17:00 — Šiokiadieniais
0 — Savaitgaliais / švenčių dienomis

Naujienų prenumerata

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

Prenumeruoti