paieška balsu

Kalbėkite!

Pvz.: "Vilnius-Londonas, 2 suaugę, 1 vaikas, gruodžio 5-tą, gruodžio 20-tą"
ieškoma... atšaukti
Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Gerai
Rasti skrydžius
4,27/5 (balsų: 11)

Pigūs skrydžiai į Kilimandžarą

Norėdami gauti visus skrydžių į Kilimandžarą pasiūlymus, paieškos formoje viršuje įveskite arba pasirinkite išvykimo miestą, nurodykite keleivių kiekį, skrydžių datas ir spauskite mygtuką „Rasti skrydžius“. Jeigu skrydžiai pagal pasirinktus parametrus yra, mes pateiksime visus variantus nuo pigiausio arba trumpiausio. Skrydžių į Kilimandžarą pasiūlymuose bus nurodytos kainos ir visos skrydžių detalės (išvykimo/atvykimo laikai, reisų numeriai, informacija apie bagažą, kainos taisyklės, išsipirkimo laikas).

Jeigu sistema nepateiks jokių variantų skrydžiams į Kilimandžarą, pabandykite pakeisti paieškos paramatrus (skrydžių datas, išvykimo ar atvykimo oro uostus) ir atlikite naują paiešką.

Kilimandžaro kasdienybė – kelionė per nepakartojamą pasaulį

Nerimstantys vulkanai, vešliuose miškuose knibždančių egzotinių gyvūnų kolonijos, debesimis uždangstytos snieguotos viršukalnės ir dar daugybė kontrastų, minimumų ir maksimumų vienoje vietoje – tai Kilimandžaras. Kelionė į šį tolimą Tanzanijos kraštą privers susivokti, kokiame stebuklingame pasaulyje gyvename.

Kaip keliauti?

Kilimandžarą, o iš suahili kalbos išvertus ,,kalną, kuris spindi“, pasieksite nusileidę nedideliame tarptautiniame Kilimanjaro TZ oro uoste. Išeinant iš jo, taksi vairuotojai patys pagriebs jūsų lagaminus ir sudės į netoliese stovintį automobilį – apie keliavimo būdą nespėsite nei pagalvoti. O po to laikas priimti sprendimą: Kilimandžaro apylinkes galėsite lankyti išsinuomoję automobilį, vežiojami taksi ar sustabdę pravažiuojantį automobilį.

Ko paskanauti?

Gurmaniškų patiekalų mėgėjams Kilimandžaras – tikras rojus. Troškinta antiena su ryžiais ir kokosų pienu, kepta strutiena su vaisių padažu, antilopienos faršas, troškinta drambliena, krokodiliena su bananų salotomis, kepti termitai. O desertui – įvairūs blynai arba vietinių mėgstamas desertas vipoopoo, kurio sudėtyje rasite ryžių miltus, kardemoną, kokoso pieną, cukrų bei vandens.

Ką pamatyti?

Kilimandžaras – tarsi visai kitas pasaulis. Čia kiekviename žingsnyje teks aikčioti iš nuostabos. Žinoma, apsilankykite vietiniuose miškuose, kuriuose negirdėtos paukščių giesmės, beždžionių riksmai ir ant medžių šakų kybančios gyvatės. Svarbiausia neišsukti iš tako. Turistai tvirtina, kad tiesiog būtina aplankyti vieną žymiausių pasaulyje gyvūnų rezervatų Ngorongoro, kuriame gausybė liūtų, juodieji raganosiai, dėmėtosios hienos, antilopės gnu, zebrai, gazelės, buivolai ir daug smulkios gyvūnijos. Nepraleiskite progos pamatyti ir klajoklių masajų gentį, senuosius gyvulių augintojus, kurie geria ne tik pieną, bet ir kraują. Genties moterys plikai skuta galvas, o vyrai iš rankų nepaleidžia ieties – toks šių laikų gyvenimas Kilimandžaro papėdėje.

Ką nuveikti?

Svarbiausia keliautojo užduotis – įkopti į Kilimandžarą. Neįtikėtina, bet kylant į kalną matomi visi Žemės klimato tipai: papėdėje plyti savanos, šlaituose – ekvatoriniai miškai, aukščiau driekiasi dykumos, o galiausiai – sniegynai ir ledynai. Atsigavus nuo šio malonaus šoko verta nukeliauti į triukšmingą vietinį turgų, kuris puikiai įsilies į unikalios šalies kultūros vaizdinį. Spalvinga kelionė garantuota.

Visi maršrutai, kuriais siūlomi pigūs skrydžiai į Kilimandžarą

Klauskite, komentuokite, dalinkitės

Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

įmonės kodas: 110437597
PVM mokėtojo kodas: LT104375917
adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304
el. paštas: info@avia.lt

Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

10:00-19:00 — Šiokiadieniais
09:00-13:00 — Savaitgaliais / švenčių dienomis

Naujienų prenumerata

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

Prenumeruoti