paieška balsu

Kalbėkite!

Pvz.: "Vilnius-Londonas, 2 suaugę, 1 vaikas, gruodžio 5-tą, gruodžio 20-tą"
ieškoma... atšaukti
Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Gerai
Rasti skrydžius
4,08/5 (balsų: 24)

Pigūs skrydžiai į Taipėjų

Norėdami gauti visus skrydžių į Taipėjų pasiūlymus, paieškos formoje viršuje įveskite arba pasirinkite išvykimo miestą, nurodykite keleivių kiekį, skrydžių datas ir spauskite mygtuką „Rasti skrydžius“. Jeigu skrydžiai pagal pasirinktus parametrus yra, mes pateiksime visus variantus nuo pigiausio arba trumpiausio. Skrydžių į Taipėjų pasiūlymuose bus nurodytos kainos ir visos skrydžių detalės (išvykimo/atvykimo laikai, reisų numeriai, informacija apie bagažą, kainos taisyklės, išsipirkimo laikas).

Jeigu sistema nepateiks jokių variantų skrydžiams į Taipėjų, pabandykite pakeisti paieškos paramatrus (skrydžių datas, išvykimo ar atvykimo oro uostus) ir atlikite naują paiešką.

Orai Taipėjuje

dabar
33°C
vėjas: , 0,6 m/s
drėgnumas: 64%
spaudimas: 1011 mm
rugpjūčio 6 d.
32°C
rugpjūčio 7 d.
31°C
rugpjūčio 8 d.
29°C

Į dangų besistiebiantis Taipėjus – nauja kryptis smalsiems keliautojams

Dar neseniai Taipėjus buvo valdomas griežtos ideologijos principais. Šiandien tai miestas, sparčiai kylantis iš sąstingio ir stebinantis pasaulį inovatyviais sprendimais. Atostogos čia – turiningos, įdomios ir nenuspėjamos. Bet jose tikrai atsiras vietos knibždantiems naktiniams turgeliams, spalvingoms kinų stiliaus šventykloms ir triukšmingiems vietnamiečiams, kurie blizgančiomis laukia miesto svečių.

Kaip keliauti?

Į Taipėjų patogiausia keliauti oro transportu. Čia veikia net du tarptautiniai oro uostai – Taojuanas ir Sunšanas. Taip pat yra ir didelis jūrų uostas – Dzilungas. Mieste veikia puiki viešojo transporto sistema, sudaryta iš autobusų, troleibusų, metro ir vis skubančių taksi, tad lengvai nukaksite į bet kurią Taipėjaus vietą.

Ko paskanauti?

Tiek vietiniai gyventojai, tiek iš Taipėjaus sugrįžę turistai tvirtina, kad būtina paragauti šio miesto gatvėse gaminamo ir parduodamo maisto. Kas tai galėtų būti? Pavyzdžiui, skruzdėlynas. Ne, tai ne mums žinomas saldėsis, o Maniloje gaminamas patiekalas, kuriame išties nėra jokių skruzdžių, o pagrindiniai ingredientai – tai makaronai, kiauliena, kalendros, aitriosios paprikos, svogūnai, kukurūzų miltai. Norite egzotikos? Užsisakykite vėžlių sriubos! O galiausiai ir kiaulės pyragėlių, gaminamų iš kiaulės kraujo, ryžių bei patiekiamų ant pagaliuko.

Ką pamatyti?

Tikras Taipėjaus pasididžiavimas – įspūdingos šventyklos, atrodančios tarsi pramogų parkai. Čia daugybė lempučių, spindinčių žibintų, o fone nuolat groja muzika. Be to, kiekvienas žmogus tuojau pat įtraukiamas į ritualus. Svarbi miesto architektūros dalis – ideologiniai pastatai. Tai Čiango Kaiši memorialinė salė su pastatų kompleksu ir parku bei Nacionalinė revoliucinių kankinių šventovė, skirta žuvusiems nuo Kinijos karalių rankos, ginantis nuo japonų ir komunistų. Tai skaudžios praeities paminklai, prie kurių nuolat būriuojasi žmonės, laukdami garbės sargybos pasirodymo. Ir kaip be šiuolaikinės kultūros paminklo – aukščiausio pasaulyje pastato Taipei 101. Vienišas virš miesto iškilęs statinys traukia akį žydru laiptuotu siluetu ir išskirtiniu architektūriniu sprendimu.

Ką nuveikti?

Turite dar šiek tiek laiko? Pirmyn į Nacionalinį rūmų muziejų. Būtent čia suprasite Taipėjaus ir viso Vietnamo istorijos peripetijas bei pamatysite puikiai išlaikytą įspūdingo dydžio kinų meno kolekciją. Įsitikinsite, kad Taipėjus – miestas, turintis, ką parodyti ir kuo sužavėti.

Visi maršrutai, kuriais siūlomi pigūs skrydžiai į Taipėjų

Klauskite, komentuokite, dalinkitės

Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

įmonės kodas: 110437597
PVM mokėtojo kodas: LT104375917
adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304
el. paštas: info@avia.lt

Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

10:00-19:00 — Šiokiadieniais
09:00-13:00 — Šeštadieniais
13:00-17:00 — Sekmadieniais

Naujienų prenumerata

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

Prenumeruoti