paieška balsu

Kalbėkite!

Pvz.: "Vilnius-Londonas, 2 suaugę, 1 vaikas, gruodžio 5-tą, gruodžio 20-tą"
ieškoma... atšaukti
Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Gerai
Rasti skrydžius
5,00/5 (balsų: 1)

Bilietai skrydžiams į Svazilandą

Svazilandas
Geriausi pasiūlymai į Svazilando miestus
Pigių kainų kalendorius

Naudingi patarimai keliaujantiems į Svazilandą (SWZ / SZ)

Itin maža teritorija pasižymintis Svazilandas savyje talpina labai įvairų klimatą nuo vėsaus oro kalnuose iki alinančio karščio lygumose. Pigūs skrydžiai į Svazilandą suteikia progą įsitikinti ne tik temperatūrų skirtumais, bet ir tikra Afrikietiška gamta bei kultūra.

Pasiruošimas kelionei

Prieš kelionę į Svazilandą, būtinai pasiteiraukite gydytojo, kokius skiepus patartų rinktis. Dažniausiai prireikia geltonojo drugio skiepų pažymėjimo, taip pat praverstų skiepai nuo vidurių šiltinės, A ir B hepatitų, difterijos bei stabligės. Nors šie skiepai nėra privalomi, tačiau patartina pasiskiepyti, siekiant maksimalaus saugumo reikalavimų. Taip pat būkite pasiruošę papildomų vaistų, malšinančių skausmą, vaistų nuo viduriavimo, apsauginio kremo nuo saulės su ypač aukštu SPF, druskos nuo dehidratacijos.

Negatyvaus kultūrinio šoko išvengsite stengdamiesi negerti iš čiaupo – atminkite, jog ne visas vanduo gali būti geriamas, todėl net ir dantis geriau valytis naudojant vandenį, pirktą parduotuvėje. Be to, dėl itin karšto klimato, saulė Svazilande kaitina kur kas smarkiau, nei Lietuvoje, tad būtini akiniai, apsaugantys nuo ypač intensyvios saulės bei ultravioletinių spindulių ir galvos apdangalas.

Kaip keliauti ir atsiskaityti?

Šalyje populiariausias viešasis transportas, nes Svazilando gyventojai mažai apsirūpinę nuosavais automobiliais – iš tūkstančio gyventojų tik 32 turi automobilį. Šalyje populiarūs ir traukiniai, Svazilando geležinkelių sistema kruopščiai rūpinasi kompanija Swazi Rail. Normalus kelionės taksi tarifas – 2,93 Eur (maždaug 1,40 Eur už 1 kilometrą), o litras benzino Svazilande kainuoja 0,67 Eur.

Svazilandas turi savo valiutą – lilangenį (daugiskaitos forma – emanlangeni). Vienas lilangenis vertas 0,06 euro centų. Pragyvenimo išlaidos Svazilande 25 % mažesnės nei Lietuvoje. Dešimt kiaušinių nusipirktumėte už 20 Euro centų, 0,15 kg vištienos krūtinėlės – už 31 centą, beveik pusę kilogramo pomidorų – už 20 centų, o panašų kiekį bulvių – už 26 centus.

Papildoma informacija:

 • Svazilandas priklauso UTC +2 laiko juostai.
 • Svazilande didžiąją gyventojų daugumą sudaro svaziai, kalbantys sava svazių kalba, tačiau puikiai susikalbėsite ir angliškai, nes šalis ilgus metus priklausė Anglijai.
 • Atstumas nuo Vilniaus iki Svazilando sostinės Mbabanės – 9027 kilometrai.
 • Ką rinktis lauktuvėms?

  Tradicinės lauktuvės, jums ar jūsų artimiesiems priminsiančios Afrikos žemyne įsikūrusį Svazilandą – įvairūs spalvingi karoliai, gyvūnų statulėlės, paveikslai, net dekoruoti stručių kiaušiniai. Populiaru moterims parvežti tradiciniais raštais margintų suknelių, skarų, safario kostiumų. Nepamirškite, jog Svazilandas, kaip ir visas Afrikos žemynas – tikras rojus fotografams, tad puiki staigmena – autentiškos nuotraukos, kuriose užfiksuoti visi geriausi kelionės įspūdžiai.

  Pigių kainų kalendoriuje į Svazilando miestus pateikiamos pigiausios per 48 val. rastos kainos, kurių galiojimas gali būti pasibaigęs.

  Norėdami sužinoti ar kaina dar galioja bei skrydžio detales, paspauskite ant dominančios kainos.

  Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

  įmonės kodas: 110437597
  PVM mokėtojo kodas: LT104375917
  adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304
  el. paštas: info@avia.lt

  Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

  10:00-19:00 — Šiokiadieniais
  09:00-13:00 — Savaitgaliais / švenčių dienomis

  Naujienų prenumerata

  Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

  Prenumeruoti