paieška balsu

Kalbėkite!

Pvz.: "Vilnius-Londonas, 2 suaugę, 1 vaikas, gruodžio 5-tą, gruodžio 20-tą"
ieškoma... atšaukti
Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Gerai
Rasti skrydžius
3,67/5 (balsų: 3)

Bilietai skrydžiams į Surinamą

Surinamas
Geriausi pasiūlymai į Surinamo miestus
Pigių kainų kalendorius

Naudingi patarimai keliaujantiems į Surinamą (SUR)

Ar įsivaizduojate, kurioje pasaulio pusėje yra Surinamas? Oficialiai vadinama Surinamo Respublika – tai valstybė Pietų Amerikos šiaurinėje dalyje, kurios kaimynė yra Brazilija, o šiaurinį krantą skalauja didingasis Atlanto vandenynas. Pigūs skrydžiai į Surinamą suteiks puikią galimybę pažinti šią šalį iš arčiau.

Pasiruošimas kelionei

Keliaudami į Surinamą būtinai pasirūpinkite skiepais. Patariama rinktis privalomąją vakcinaciją – pagrindinius skiepus nuo hepatito A, hepatito B, vidurių šiltinės bei kitų panašių ligų.

Be pagrindinių skiepų, patariama papildomai pasiskiepyti, siekiant išvengti kitų užkrečiamųjų ligų. Privaloma pasiskiepyti nuo tam tikrų rūšių uodų platinamo geltonojo drugio, maliarijos, choleros ir panašių infekcinių ligų.

Pasiruoškite tam tikriems klimato skirtumams. Pietų Amerikos žemynas – tai vieta, kurioje sutelkta pusė pasaulio gėlo vandens atsargų, be to, klimatas kur kas šiltesnis, nei Lietuvoje.

Kaip keliauti ir atsiskaityti?

Visuomeniniai autobusai šalyje važiuoja gan retai ir yra lėti. Kiek kitaip su mikroautobusais – jie čia važiuoja itin dažnai ir greitai, tad patartina rinktis būtent šią transporto priemonę. Įdomu tai, jog dėl bilieto kainos gali tekti derėtis, o vidutinė kaina svyruoja nuo 0,80 iki 1 dolerio. Populiari transporto priemonė – keltai bei valtys, dažnai vadinamos tiesiog vandens taksi.

Kalbant apie atsiskaitymą, būtina pažymėti, jog Surinamas turi savo dolerį (1 USD – 3,3 SRD). Vertinant šios šalies kainas, pagal Europos standartus, Suriname pigu, tačiau pagal Pietų Amerikos standartus gyvenimo išlaidoms ir maistui gyventojai išleidžia sumą, viršijančią regiono vidurkį.

Papildoma informacija:

 • Surinamas priklauso kitai laiko juostai, nei Lietuva – GMT -3.
 • Valstybinė kalba Suriname – olandų, egzistuoja net keli vietinės kalbos dialektai, tačiau turistų lankomose vietose puikiai susikalbėsite anglų kalba.
 • Atstumas nuo Vilniaus iki Surinamo sostinės Paramaribo – 8868 kilometrai.
 • Ką rinktis lauktuvėms?

  Iš Surinamo verta parsivežti kokybiškų šilko bei medienos gaminių – iš raudonmedžio, atogrąžų kedro ar gluosnio pagamintų skulptūrėlių ir kaukių (paprastai tokių gaminių kaina – nuo 10 SRD). Galima rinktis ir papuošalus, autentiškus rankų darbo gaminius (pavyzdžiui, pinti krepšeliai parduodami nuo 8 SRD), įdomius stiklo dirbinius, o iš maisto bei gėrimų geriausia rinktis vyną bei prieskonius (nuo 1,5 SRD). Beje, Suriname populiarūs įvairūs odos gaminiai – čia galima įsigyti krokodilo odos batus, piniginę, rankinę ar diržą.

  Pigių kainų kalendoriuje į Surinamo miestus pateikiamos pigiausios per 48 val. rastos kainos, kurių galiojimas gali būti pasibaigęs.

  Norėdami sužinoti ar kaina dar galioja bei skrydžio detales, paspauskite ant dominančios kainos.

  Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

  įmonės kodas: 110437597
  PVM mokėtojo kodas: LT104375917
  adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304
  el. paštas: info@avia.lt

  Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

  10:00-19:00 — Šiokiadieniais
  09:00-13:00 — Savaitgaliais / švenčių dienomis

  Naujienų prenumerata

  Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

  Prenumeruoti