paieška balsu

Kalbėkite!

Pvz.: "Vilnius-Londonas, 2 suaugę, 1 vaikas, gruodžio 5-tą, gruodžio 20-tą"
ieškoma... atšaukti
Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Gerai
Rasti skrydžius
3,25/5 (balsų: 4)

Bilietai skrydžiams į Sudaną

Sudanas
Geriausi pasiūlymai į Sudano miestus
Pigių kainų kalendorius

Naudingi patarimai keliaujantiems į Sudaną (SDN)

Skrydžiai į Sudaną vilioja skirtingus ir žingeidžius keliautojus, nes tai viena paslaptingiausių ne tik Afrikos, bet ir viso pasaulio šalis. Milžiniškos dykumos, neatrasta egzotika, žavus vinguriuojantis Nilas ir tas paprastas, bet toks nuostabus natūralumas. Čia jausitės tarsi atradėjai ir tikri keliautojai, kai eisite nepramintais Afrikos takais.

Pasiruošimas kelionei

Lietuvos Respublikos piliečiams, nusprendusiems atostogauti Sudane viza yra reikalinga. Taip pat reikėtų pasirūpinti skiepais nuo geltonojo drugio, nes šalis priklauso endeminei teritorijai. Galimi kiti sveikatos rizikos veiksniai: maliarija, hepatitas A, hepatitas B, vidurių šiltinė, meningokokinė infekcija. Taigi, norint išvengti nemalonumų ir sveikatos problemų, rekomenduojama pasiskiepyti nuo šių ligų ir įsigyti reikiamus medikamentus. O smalsūs bei aktyvūs keliautojai turėtų atlikti ir stabligės bei difterijos revakcinacijas, pasirūpinti papildomu sveikatos draudimu.

Kaip keliauti ir atsiskaityti?

Ši šalis nėra praminta turistų, taigi ir keliavimas Sudane kiek neįprastas, ne visada žinomas. Yra galimybė keliauti vietiniais autobusais (jie reguliariai važinėja) ar nuomotis automobilį ir keliauti savarankiškai. Kaip ir kitose šalyse, taip ir čia galite naudotis taksi paslaugomis.

Atsiskaitymui šalyje naudojama vietinė valiuta – Sudano svaras (SDG). Vienas svaras – tai maždaug 0,14 euro. Kainos šalyje tikrai „nesikandžioja“ ir džiugina akis bei piniginę. Papietauti nebrangiame restorane galite už 24, išgerti puodelį kapučino – už maždaug 15 vietinių svarų. 1,5 litro vandens butelį įsigysite už 3, kilogramą ryžių – už 9, sūrio – už 28 Sudano svarus. Kelionė viešuoju transportu kainuos apie 1,83 SDG, lygiai tiek pat sumokėsite ir už vieną kilometrą važiuojant taksi.

Papildoma informacija:

 • Oficiali ir valstybinė kalba – arabų, tačiau tikrai susišnekėsite ir angliškai.
 • Atstumas nuo Vilniaus iki Sudano sostinės Chartumo – maždaug 4389 kilometrai.
 • Sudanas priklauso UTC + 3 laiko juostai.
 • Ką rinktis lauktuvėms?

  Prisiminimams iš šalies atgaivinti puikiai tinka unikalūs rankų darbo vietinių gyventojų gaminiai: apeigų kaukės, vietinių dievybių skulptūrėlės ar įvairūs pinti krepšiai. Jei artimuosius norite nudžiuginti prabangia ir išskirtine dovana – rinkitės tauriuosius metalus, jų čia labai didelis pasirinkimas, puiki kokybė ir patraukli kaina. Jei ieškote smulkesnių lauktuvių – spalvingi ir kvapnūs prieskoniai, sumanus ir puikus pasirinkimas.

  Pigūs skrydžiai į Sudaną nukels jus į atvirą, draugišką ir labai svetingą šalį. Belieka mėgautis ir priimti Afriką tokią, kokia ji yra.

  Pigių kainų kalendoriuje į Sudano miestus pateikiamos pigiausios per 48 val. rastos kainos, kurių galiojimas gali būti pasibaigęs.

  Norėdami sužinoti ar kaina dar galioja bei skrydžio detales, paspauskite ant dominančios kainos.

  Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

  įmonės kodas: 110437597
  PVM mokėtojo kodas: LT104375917
  adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304
  el. paštas: info@avia.lt

  Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

  8:00-17:00 — Šiokiadieniais
  0 — Savaitgaliais / švenčių dienomis

  Naujienų prenumerata

  Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

  Prenumeruoti