paieška balsu

Kalbėkite!

Pvz.: "Vilnius-Londonas, 2 suaugę, 1 vaikas, gruodžio 5-tą, gruodžio 20-tą"
ieškoma... atšaukti
Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Gerai
Rasti skrydžius
3,96/5 (balsų: 183)

Bilietai skrydžiams į Singapūrą

Singapūras
Geriausi pasiūlymai į Singapūro miestus
Pigių kainų kalendorius

Naudingi patarimai keliaujantiems į Singapūrą (SGP)

Nepriekaištinga švara ir tvarka, egzotiškas maistas, tropinė gamta ir klimatas, begalės spalvų, prabangūs miestai ir temperamentinga kultūra – tai tik maža dalis dėl ko skrydžiai į Singapūrą taip traukia turistų dėmesį. Atostogos šioje šalyje leidžia visiškai atsipalaiduoti ir pasinerti į prabangų egzotinį gyvenimą. O turizmo sektorius ypatingai gerai išplėtotas, tad vienintelis jūsų rūpestis – susikrauti lagaminus ir nepamiršti puikios nuotaikos.

Pasiruošimas kelionei

Keliautojams iš Lietuvos, Singapūre besisvečiuojantiems iki 30 dienų, viza nėra reikalinga. O ir skiepai reikalaujami tik iš tų turistų, kurie atkeliauja iš užkrėstų teritorijų. Vis dėlto atostogaudami jausitės saugiau, jei pasirūpinsite vaistais nuo maliarijos, vakcinomis nuo hepatitų A ir B, vidurių šiltinės bei įsitikinsite, kad esate paskiepyti nuo difterijos bei stabligės.

Kaip keliauti ir atsiskaityti?

Šalies pažinimui galite rinktis patogius traukinius, autobusus, metro arba taksi, nuomotus automobilius. Visa transporto sistema čia puikiai išvystyta.

Oficiali valiuta – Singapūro doleris (SGD). Vienas šios šalies doleris yra maždaug 66 euro centai. Kainos nėra labai aukštos: pietūs jaukioje kavinukėje kainuos apie 12 SDG, o butelis vandens parduotuvėje, maždaug 1.5 SDG. Kelionė vietiniu autobusu – 1.8 SDG, o vienas kilometras taksi – 0.55 SDG. Vis tik norint išlenkti bokalą alaus miesto centre, teks nepagailėti apie 8 Singapūro dolerių.

Papildoma informacija:

 • Atstumas nuo Vilniaus iki šalies sostinės Singapūro – 9162 kilometrai.
 • Singapūre nesunkiai susišnekėsite malajų, kinų, tamilų ir anglų kalbomis.
 • Šalis priklauso UTC + 8 laiko juostai.
 • Ką rinktis lauktuvėms?

  Artimuosius galite nudžiuginti buteliuku vietinio alkoholinio kokteilio „Sling“ ar kokosų džemo „Kaya“. Apie puikią kelionę visuomet primins spalvingi bei įvairūs gaminiai su orchidėjomis ar Singapūro simboliu laikomu „Merlion“ (statulėlė su liūto galva ir žuvies kūnu).

  Pigūs skrydžiai į Singapūrą verti kiekvieno dėmesio. Kerinti gamta, egzotiška aplinka, prabangūs miestai, kraują kaitinanti kultūra ir begalės pramogų užtikrina pačius geriausius atostogų prisiminimus. Nenustebkite, jei jie vilios sugrįžti į Singapūrą dar ne kartą.

  Pigių kainų kalendoriuje į Singapūro miestus pateikiamos pigiausios per 48 val. rastos kainos, kurių galiojimas gali būti pasibaigęs.

  Norėdami sužinoti ar kaina dar galioja bei skrydžio detales, paspauskite ant dominančios kainos.

  Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

  įmonės kodas: 110437597
  PVM mokėtojo kodas: LT104375917
  adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304
  el. paštas: info@avia.lt

  Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

  9:00-19:00 — Šiokiadieniais
  18:00-19:00 — Savaitgaliais / švenčių dienomis

  Naujienų prenumerata

  Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

  Prenumeruoti