paieška balsu

Kalbėkite!

Pvz.: "Vilnius-Londonas, 2 suaugę, 1 vaikas, gruodžio 5-tą, gruodžio 20-tą"
ieškoma... atšaukti
Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Gerai
Rasti skrydžius
4,25/5 (balsų: 4)

Bilietai skrydžiams į Siera Leonę

Siera Leone
Geriausi pasiūlymai į Siera Leonės miestus
Pigių kainų kalendorius

Naudingi patarimai keliaujantiems į Sierą Leonę (SLE)

Skrydžiai į šią Afrikos valstybę žavi savo paprastumu, egzotiška ir nepaprasta gamta, gražiomis afrikiečių moterimis ir begaliniu žmonių svetingumu. Turistai čia labai laukiami, o trokštantys nuotykių, gali leistis į keliones džipais po visą šalį. Tai galimybė pamatyti nepaprastą harmoniją tarp miesto ir gamtos.

Pasiruošimas kelionei

Norint aplankyti Sierą Leonę reikės gauti vizą. Taip pat privaloma pasiskiepyti nuo geltonojo drugio ir turėti vakciną patvirtinantį sertifikatą. Jei norite išvengti grėsmės sveikatai, įsigykite vaistų nuo maliarijos, pasiskiepykite nuo hepatitų A, B, vidurių šiltinės, meningokokinės infekcijos, stabligės bei difterijos. Planuodami ilsėtis aktyviai, pasirūpinkite sveikatos draudimu.

Kaip keliauti ir atsiskaityti?

Šalies pažinimui geriausia rinktis keliones džipais, tačiau patiems vairuoti nepatartina, nes kelių kokybė – itin prasta. Nedidelius atstumus nesunkiai galėsite įveikti vietiniais autobusais ar taksi, o į šalies sostinę patogiausia nuvykti keltu, kuris reguliariai kursuoja.

Oficiali šios šalies valiuta – leonė, o jos valiutos kursas pastoviai keičiasi. Pasikeisti didelę dalį užsienio valiutos galima visuose šalies bankuose, valiutos keityklose, kai kuriuose viešbučiuose. Deja, naudojimasis kreditine kortele šalyje yra ribotas, nors kai kurie viešbučiai ar restoranai leidžia jomis atsiskaityti, tačiau čia nerasite nei vieno bankomato. Pati šalis labai neturtinga, taigi pamačius kainas tikrai nudžiugsite.

Papildoma informacija:

 • Valstybinė kalba - anglų.
 • Tiesus atstumas nuo Vilniaus iki Sieros Leonės sostinės Fritauno – 6163 kilometrai.
 • Šalis priklauso UTC + 0 laiko juostai.
 • Ką rinktis lauktuvėms?

  Kelionę į Sierą Leonę puikiai primins parsivežti spalvingi afrikietiški suvenyrai, įvairūs papuošalai ir nepakartojamo skonio gaminiai iš vaisių. Artimuosius galite nudžiuginti ir tradicinėmis lauktuvėmis: magnetukais, raktų pakabukais, marškinėliais, kepuraitėmis ir įvairiomis kitomis smulkmenomis su šalies atributika.

  Pigūs skrydžiai į Sierą Leonę – sumanus pasirinkimas ir neišdildomi gyvenimo įspūdžiai, sukeliantys šypseną. Žmonių nuoširdumas, įspūdinga gamta ir kerinti afrikietiška kultūra jus tikrai pavergs ir čia norėsite sugrįžti dar ne kartą.

  Pigių kainų kalendoriuje į Siera Leonės miestus pateikiamos pigiausios per 48 val. rastos kainos, kurių galiojimas gali būti pasibaigęs.

  Norėdami sužinoti ar kaina dar galioja bei skrydžio detales, paspauskite ant dominančios kainos.

  Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

  įmonės kodas: 110437597
  PVM mokėtojo kodas: LT104375917
  adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304
  el. paštas: info@avia.lt

  Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

  8:00-19:00 — Šiokiadieniais
  0 — Savaitgaliais / švenčių dienomis

  Naujienų prenumerata

  Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

  Prenumeruoti