paieška balsu

Kalbėkite!

Pvz.: "Vilnius-Londonas, 2 suaugę, 1 vaikas, gruodžio 5-tą, gruodžio 20-tą"
ieškoma... atšaukti
Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Gerai
Rasti skrydžius
4,06/5 (balsų: 33)

Bilietai skrydžiams į Seišelių salas nuo 1 395,89 €

Seišelių salos
Geriausi pasiūlymai į Seišelių salų miestus
Pigių kainų kalendorius

Naudingi patarimai keliaujantiems į Seišelių salas (SYC)

Neapsakomo grožio ir labai kontrastinga gamta nepalieka abejingų. Balto it sniegas smėlio paplūdimiai, tankūs tropiniai miškai, kalnai ir, žinoma, krištolo skaidrumo Indijos vandenynas. Seišeliuose jūsų laukia visa puokštė pramogų: nardymas, žvejyba, įvairus vandens sportas, egzotinių paukščių stebėjimas, pasivaikščiojimai dar neatrastais gamtos kampeliais ir romantiški pasiplaukiojimai jūroje. Atostogos šiose salose įsimins dar ilgam, o patirti nuotykiai įkvėps jus naujiems gyvenimo iššūkiams.

Pasiruošimas kelionei

Keliaujant į Seišelių salas vizos nereikia, tačiau atvykstant būtina parodyti dokumentus, kur apsistosite ir palikti tos vietos kontaktinius duomenis. Taip pat reikėtų pasirūpinti reikiamais skiepais. Salose nėra rizikos užsikrėsti tropiniam klimatui būdingomis ligomis, tačiau jei atvykstate iš infekuotos teritorijos, reikalaujama skiepo nuo geltonojo drugio. Kiti galimi rizikos veiksniai: hepatitas A, vidurių šiltinė, hepatitas B, meningokokinė infekcija, taiga norint išvengti sveikatos sutrikimų patartina pasirūpinti vakcinomis nuo šių ligų. Suaugusiems rekomenduojama įsitikinti, kad yra paskiepyti nuo difterijos ir stabligės.

Kaip keliauti ir atsiskaityti?

Kadangi Seišelių salos nepasiekiamos sausumos keliu, todėl pigūs skrydžiai į Seišelių salas – realus jūsų kelionės variantas. Atvykus į norimą salą reikės plaukti laivu – pasirinkimas gana didelis, nuo mažų vietinių gyventojų siūlomų laivelių, iki didesnių turistų grupes plukdinančių laivų. Pačioje saloje keliauti patogiausia nuomotu automobiliu. Yra keletas vietinių autobusų arba gerai išvystyta taksi sistema.

Oficiali vietinė valiuta - Seišelių rupija. Tiesa, šiose salose kainos beveik visur nurodytos eurais, o taip pat jais galima ir atsiskaityti. Seišeliuose nėra brangu – kainos labai panašios kaip Lietuvoje, pavyzdžiui, butelis vandens kainuoja nuo 0,5 iki 1 euro, o pica – nuo 4 iki 7 eurų.

Papildoma informacija:

 • Seišelių salos priklauso kitai laiko juostai, nei Lietuva – UTC + 4.
 • Oficialios kalbos yra kreolų (seselva), prancūzų ir anglų.
 • Tiesus atstumas nuo Vilniaus iki Seišelio salų sostinės Viktorijos – 7161 kilometras.
 • Ką rinktis lauktuvėms?

  Lauktuvėms daugelis turistų renkasi įvairius suvenyrus iš jūros kriauklių, koralų. Taip pat iš salų galima parsivežti rankų darbo muilų, aliejų ar kremų. Dar artimuosius galite nudžiuginti pačiais įvairiausias ir spalvingiausiai prieskoniais bei vietinių amatininkų kurtais darbais.

  Pigių kainų kalendoriuje į Seišelių salų miestus pateikiamos pigiausios per 48 val. rastos kainos, kurių galiojimas gali būti pasibaigęs.

  Norėdami sužinoti ar kaina dar galioja bei skrydžio detales, paspauskite ant dominančios kainos.

  Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

  įmonės kodas: 110437597
  PVM mokėtojo kodas: LT104375917
  adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304
  el. paštas: info@avia.lt

  Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

  9:00-19:00 — Šiokiadieniais
  09:00-13:00 — Šeštadieniais
  13:00-17:00 — Sekmadieniais

  Naujienų prenumerata

  Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

  Prenumeruoti