paieška balsu

Kalbėkite!

Pvz.: "Vilnius-Londonas, 2 suaugę, 1 vaikas, gruodžio 5-tą, gruodžio 20-tą"
ieškoma... atšaukti
Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Gerai
Rasti skrydžius
4,00/5 (balsų: 1)

Bilietai skrydžiams į San Tomė ir Prinsipę

San Tomė ir Prinsipė
Geriausi pasiūlymai į San Tomė ir Prinsipės miestus
Pigių kainų kalendorius

Naudingi patarimai keliaujantiems į San Tomę ir Prinsipę

Gvinėjos įlankoje įsikūrusi dviejų salų valstybė žavi savo egzotiškumu ir tropiniu klimatu. Gausybė miškų, kalnų ir lygumų paplūdinių traukia turistų dėmesį. Tai mažiausia Afrikos žemyno valstybė, kurios krantus skalauja Atlanto vandenynas. O afrikietiškos tradicijos susimaišiusios su portugališkais elementais sukuria neįprastą darną ir neišdildomus įspūdžius kiekvienam čia apsilankiusiam.

Pasiruošimas kelionei

Vykstant į Sao Tomę ir Prinsipę visiems vyresniems nei vieneri metai būtina pasiskiepyti nuo geltonojo drugio ir vykstant į kelionę reikia turėti skiepo sertifikatą. Taip pat šioje šalyje yra maliarijos, hepatito A, vidurių šiltinės, hepatito B, meningokokinės infekcijos rizika, taiga rekomenduojama nuo jų apsisaugoti prieš išvykstant. Suaugusieji turėtų įsitikinti, kad yra paskiepyti nuo difterijos ir stabligės.

Sao Tomės ir Prinsipės šalis yra labai nedidelė, taigi nesunkiai galėsite ją apžiūrėti per atostogų laiką. Patariama pasirūpinti žemėlapiais ir susidaryti maršrutą, norimų aplankyti vietų, dar prieš išvykstant į kelionę. O norint išvengti kultūrinio šoko, rekomenduojama plačiau pasidomėti afrikietiška ir portugališka kultūromis.

Kaip keliauti ir atsiskaityti?

Šiuo metu Sao Tomės ir Principės valdžia skiria labai daug dėmesio turizmo plėtrai, taiga ir skrydžiai į tris šalyje esančius oro uostus vykdomi dažniau. Tarp pačių salų patogiausia keliauti keltais, tačiau visada yra galimybė išsinuomoti laivelį ar katerį iš vietinių gyventojų. Pačiose salose viešasis transportas nėra labai gerai išvystytas (nors yra autobusai), taigi patogiausia keliauti automobiliu ar vietinių gyventojų siūlomais keliavimo būdais (vietiniai taksi, taksi-dviračiai ir pan.).

Oficiali šalies valiuta – dobra. Patartina vežtis JAV dolerius arba eurus ir vietoje keistis į vietinę valiutą, nors bus galimybė ir mokėti turima valiuta.

Papildoma informacija:

  • Sao Tomė ir Prinsipė priklauso kitai laiko juostai, nei Lietuva – UTC +0. Taigi, laikrodžius reikės atsukti dviem valandomis atgal.
  • Oficiali kalba – portugalų ir ja kalba beveik visi šalie gyventojai. Dar galima susikalbėti prancūziškai, nes šios kalbos mokoma mokyklose.
  • Atstumas nuo Vilniaus iki Sao Tomės ir Prinsipės sostinės San Tomė – 6280 kilometrų.

Ką rinktis lauktuvėms?

Šios salos yra nepaprastai egzotiškos, todėl jose rasite įvairių suvenyrų, maisto ar gėrimų, kurie puikiai tiks į lauktuvių krepšį. Rekomenduojama paragauti ir artimiesiems parvežti vietinio maisto – ypač žuvies, jūros gėrybių. Jei norite parvežti simbolinių lauktuvių, tai rinkitės įvairius afrikietiško stiliaus namų dekoro daiktus – jų čia gausu.

Pigių kainų kalendoriuje į San Tomė ir Prinsipės miestus pateikiamos pigiausios per 48 val. rastos kainos, kurių galiojimas gali būti pasibaigęs.

Norėdami sužinoti ar kaina dar galioja bei skrydžio detales, paspauskite ant dominančios kainos.

Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

įmonės kodas: 110437597
PVM mokėtojo kodas: LT104375917
adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304
el. paštas: info@avia.lt

Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

10:00-19:00 — Šiokiadieniais
09:00-13:00 — Savaitgaliais / švenčių dienomis

Naujienų prenumerata

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

Prenumeruoti