paieška balsu

Kalbėkite!

Pvz.: "Vilnius-Londonas, 2 suaugę, 1 vaikas, gruodžio 5-tą, gruodžio 20-tą"
ieškoma... atšaukti
Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Gerai
Rasti skrydžius
3,50/5 (balsų: 2)

Bilietai skrydžiams į San Mariną

San Marinas
Geriausi pasiūlymai į San Marino miestus
Pigių kainų kalendorius

Naudingi patarimai keliaujantiems į San Mariną

San Marinas – tai viena mažiausių pasaulio šalių, oficialiai vadinama Šviesiausiąja Respublika. Ar įsivaizduojate, kad Lietuvoje galėtų tilpti 1000 San Marinų? Tačiau nepaisant šalies dydžio, čia gyventi gera ir pažiūrėti tikrai yra į ką. Aplink San Mariną ramu ir jauku, o Titano kalnas alsuoja didinga senove. Pigūs skrydžiai į San Mariną tai galimybė pakilti į 739 metrų aukštį ir stebėti Adrijos jūrą bei didingus San Marino sodus.

Pasiruošimas kelionei

Lietuvos piliečiams vykstantiems į San Mariną turistiniais tikslais viza rūpintis nereikia. Taip pat San Marinas patenka į tų valstybių sąrašą, kurioms užtenka su savimi turėti asmens tapatybės kortelę, tam, kad patektumėte į šalį.

San Marinas neturi viešojo oro uosto, tad dažniausiai turistai nuskrenda lėktuvu į Italijos Rimini miesto Federico Fellini tarptautinį oro uostą, o tada nuvažiuoja į San Mariną autobusu.

Kaip keliauti ir atsiskaityti?

San Marinas yra kalnuotose vietovėse, todėl šioje nykštukinėje valstybėje keliausite tarpekliais ir vingiuotomis senamiesčio gatvelėmis. Dėl valstybės dydžio transportas yra ribotas, nes daug vietų galima aplankyti tiesiog pėsčiomis arba dviračiais. Tačiau tokia paslauga kaip automobilių nuoma San Marine egzistuoja.

Kainos San Marine nesikandžioja, o šalies valiuta – euras. Kaip žinome, San Mariną iš visų pusių apgaubusi Italija, todėl nacionalinė virtuvė labai panaši į italų. Tačiau nepriklausoma šalis nori būti nepriklausoma visose srityse ir turi savo tradicinius patiekalus, o jų kaina svyruoja nuo 5 iki 30 eurų. Jei vis dėlto keliaujate automobiliu, 1 valanda stovėjimo aikštelėje kainuoja apie 1,50 euro. Šalyje atsiskaityti galima tiek banko kortelėmis, tiek grynaisiais.

Papildoma informacija:

  • San Marino sostinė – San Marinas. Atstumas tarp Vilniaus ir San Marino 1510 kilometrų.
  • San Marinas yra vidurio Europoje ir patenka į GMT +1 laiko zoną.
  • Oficiali San Marino kalba – italų.

Ką rinktis lauktuvėms?

Šalia begalės fotografijų ir istorijų savo kelionių krepšyje raskite vietos ir lauktuvėms, nes šalyje nėra PVM mokesčio. Siaurose gatvelėse prekiaujama visomis spalvomis nudažytais tekstilės gaminiais, kalnai bižuterijos bei stebuklą primenanti juvelyrika. O čia pat dar ir skanaujami gurmaniški gėrimai ir saldumynai. Ypač iš prekių gausos išsiskiria Murano stiklo ir odos dirbiniai.

Pigių kainų kalendoriuje į San Marino miestus pateikiamos pigiausios per 48 val. rastos kainos, kurių galiojimas gali būti pasibaigęs.

Norėdami sužinoti ar kaina dar galioja bei skrydžio detales, paspauskite ant dominančios kainos.

Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

įmonės kodas: 110437597
PVM mokėtojo kodas: LT104375917
adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304
el. paštas: info@avia.lt

Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

10:00-19:00 — Šiokiadieniais
09:00-13:00 — Savaitgaliais / švenčių dienomis

Naujienų prenumerata

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

Prenumeruoti