paieška balsu

Kalbėkite!

Pvz.: "Vilnius-Londonas, 2 suaugę, 1 vaikas, gruodžio 5-tą, gruodžio 20-tą"
ieškoma... atšaukti
Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Rasti skrydžius
3,50/5 (balsų: 6)

Bilietai skrydžiams į Salvadorą nuo 842,11 €

Salvadoras
Geriausi pasiūlymai į Salvadoro miestus
Pigių kainų kalendorius

Naudingi patarimai keliaujantiems į Salvadorą

Salvadoras – tai mažiausia šalis Centrinėje Amerikoje, kuri garsėja kavos plantacijomis. Nemažiau dėmesio verta ir Salvadoro gamta: įspūdingi kalnai, ugnikalniai, tamsaus smėlio paplūdimiai. Nors žmonės neturtingi, tačiau labai laimingi, ir galime suprasti kodėl – nuostabus oras ir spalvingas kraštovaizdis. Pigūs skrydžiai į Salvadorą mėgstantiems išskirtinumą ir nepagražintą realybę.

Pasiruošimas kelionei

Ypatingi skiepų reikalavimai keliaujantiems į Salvadorą nekeliami, tačiau rekomenduojama pasiskiepyti nuo maliarijos, vidurių šiltinės, hepatito A, hepatito B, difterijos, stabligės. Ir žinoma, visos kelionės metu kuo įmanoma labiau laikykitės higienos.

Pagrindinis kelionės dokumentas – pasas. Pasisvečiavimui La Libertado, San Migelio ir kituose šalies miestuose vizos nereikia.

Kaip keliauti ir atsiskaityti?

Salvadoras turi puikius autobusų tinklus ir keliautojai sėkmingai pasiekia savo kelionės tikslą. Autobusai čia primena senuosius amerikietiškus mokyklinius autobusus. Traukinių nėra, o automobilių nuoma šioje šalyje tarp keliautojų nėra populiari.

JAV doleris – oficiali šalies valiuta. Salvadore kainos panašios kaip ir Lietuvoje, tačiau pragyvenimo lygis žemesnis beveik 9 %. Palmių aliejuje keptos duonelės Akaraje paragausite už maždaug 2,50 dolerio, tokį užkandį vietiniai valgo užsigerdami alumi, kurį laiko specialiuose termosiukuose, alaus kaina – apie 1,20 dolerio. Labiausiai paplitęs egzotinis patiekalas – iguanos kepsnys, jo kaina gali siekti maždaug 40 dolerių. Geriama juoda geros kokybės bei stipri kava, jos kaina apie 2,50 dolerio.

Papildoma informacija:

  • Salvadoro sostinė – San Salvadoras. Atstumas tarp Vilniaus ir San Salvadoro 10261 kilometrų.
  • Oficiali Salvadoro kalba ispanų, tačiau nemaža gyventojų dalis kalba angliškai.
  • Laiko juosta – GMT -6.

Ką rinktis lauktuvėms?

Jeigu kelionės metu susibendrausite su vietiniais gyventojais, paklauskite jų, kokios dovanos primintų Salvadorą. Ir jie jums parodys net kelių tūkstančių metų senumo vulkaninės kilmės akmenis – obsidianus. Parsivežę keletą šių juodų it smala akmenų, padovanokite artimiesiems. Tikima, kad obsidianas yra apsaugos akmuo. Taip pat lauktuvėms tiks Salvadore verdamas trijų rūšių alus Regia, Pilsner, Suprema bei cukranendrių romas Aguardiente.

Pigių kainų kalendoriuje į Salvadoro miestus pateikiamos pigiausios per 48 val. rastos kainos, kurių galiojimas gali būti pasibaigęs.

Norėdami sužinoti ar kaina dar galioja bei skrydžio detales, paspauskite ant dominančios kainos.

Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

įmonės kodas: 110437597
PVM mokėtojo kodas: LT104375917
adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304
el. paštas: info@avia.lt

Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

8:00-19:00 — Šiokiadieniais
0 — Savaitgaliais / švenčių dienomis

Naujienų prenumerata

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

Prenumeruoti