paieška balsu

Kalbėkite!

Pvz.: "Vilnius-Londonas, 2 suaugę, 1 vaikas, gruodžio 5-tą, gruodžio 20-tą"
ieškoma... atšaukti
Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Rasti skrydžius
4,00/5 (balsų: 3)

Bilietai skrydžiams į Saliamono Salas

Saliamono Salos
Geriausi pasiūlymai į Saliamono Saloso miestus
Pigių kainų kalendorius

Naudingi patarimai keliaujantiems į Saliamono salas (SLB)

Skrydžiai į Saliamono salas vilioja keliautojus, trokštančius pasinerti į nepaliestą ir neatrastą žemės kampelį. Tankios džiunglės, nameliai su stogais iš palmių lapų, tropinis klimatas, gyva tradicinė kultūra ir vaizdai tarsi iš „Discovery“ kanalo – visa tai tiesiog pavergia turistus ir jie nori čia sugrįžti dar ne kartą.

Pasiruošimas kelionei

Lietuvos Respublikos piliečiams, nusprendusiems atostogauti Saliamono salose reikalinga viza. Taip pat derėtų pasirūpinti vaistais nuo maliarijos ir vakcinomis nuo hepatito A bei vidurių šiltinės. Jei esate aktyvaus poilsio mėgėjai, įsitikinkite, kad esate paskiepyti nuo difterijos ir stabligės, o kad galėtumėt nesirūpindami atostogauti, įsigykite ir bendrą sveikatos draudimą.

Kaip keliauti ir atsiskaityti?

Pažinti šias salas patogiausia ir lengviausia vandens transportu, kurio pasiūla ten gana didelė, taigi nesunkiai rasite, kas galėtų jus nuplukdyti iš vieno kranto į kitą. Sausumoje važinėja vietiniai autobusiukai arba taksi. Tačiau salos nedidelės, daug kur galite nueiti pėsčiomis arba nuvažiuoti dviračiu.

Atsiskaitymui šalyje naudojamas Saliamono Salų doleris (SBD). Vienas doleris – tai maždaug 0,115 euro. Pragyvenimo išlaidos šiose salose yra ganėtinai panašios kaip ir Lietuvoje. Papietauti nebrangiame restorane galite už 150 SBD, išgerti puodelį kapučino – už maždaug 34 vietinius dolerius. 1,5 litro vandens butelį parduotuvėje įsigysite už 10 SBD, kilogramą ryžių – už 13 SBD, o vyno butelį – už 50 Saliamono salų dolerių. Kelionė vietiniu transportu sausumoje kainuos apie 3 SBD, o kilometras taksi – apie 10 SBD.

Papildoma informacija:

 • Valstybinė kalba – anglų, tačiau vietiniai dažniau kalba melaneziečių kalbomis.
 • Atstumas nuo Vilniaus iki Saliamono salų sostinės Honiaros – maždaug 13606 kilometrai.
 • Saliamono salos priklauso UTC + 11 laiko juostai.
 • Ką rinktis lauktuvėms?

  Prisiminimams iš šalies atgaivinti puikiai tinka vietinių amatininkų dirbiniai: bambukinės fleitos ar kiti įvairūs gaminiai iš bambuko, raižyto medžio suvenyrai, pinti bei siuvinėti krepšiai. Praktiškus artimuosius pradžiugins papuošalai iš kriauklių bei perlų. Gurmanus tikrai nustebinsite įdomiais ir itin spalvingais prieskoniais. Žinoma, galite rinktis ir standartinius suvenyrus su šalies atributika: raktų pakabukus, magnetukus, atvirukus ir pan.

  Pigių kainų kalendoriuje į Saliamono Saloso miestus pateikiamos pigiausios per 48 val. rastos kainos, kurių galiojimas gali būti pasibaigęs.

  Norėdami sužinoti ar kaina dar galioja bei skrydžio detales, paspauskite ant dominančios kainos.

  Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

  įmonės kodas: 110437597
  PVM mokėtojo kodas: LT104375917
  adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304, Lietuva
  el. paštas: [email protected]

  Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

  Šiokiadieniais — 8:00-19:00
  Savaitgaliais / švenčių dienomis — nedirbame

  Naujienų prenumerata

  Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

  Prenumeruoti