paieška balsu

Kalbėkite!

Pvz.: "Vilnius-Londonas, 2 suaugę, 1 vaikas, gruodžio 5-tą, gruodžio 20-tą"
ieškoma... atšaukti
Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Gerai
Rasti skrydžius
4,00/5 (balsų: 1)

Bilietai skrydžiams į Rytų Timorą

Rytų Timoras
Geriausi pasiūlymai į Rytų Timoro miestus
Pigių kainų kalendorius

Naudingi patarimai keliaujantiems į Rytų Timorą (TLS)

Nuo galingo gražaus kraštovaizdžio iki šimtamečių tradicijų. Kai lėktuvu nusileisite į Rytų Timorą nei minutei nebūsite nusivylę. Nardykite subtiliais nepaliestais rifų nelygumais, žygiuokite į šventųjų kalnų kaimus, kur vietiniai pasidalins savo aistra timorietiškai kavai. Skrydžiai į Rytų Timorą – tai galimybė pažinti tai, kas dar kitų neatrasta.

Pasiruošimas kelionei

Rytų Timoras – valstybė pietryčių Azijoje, trumpa, vizitui šalyje LR piliečiams vizos nereikia. Atostogų metu, dėl savo saugumo, venkite viešų demonstracijų bei keliavimo nakties metu. Prieš sėsdami į lėktuvą taip pat patikrinkite informaciją apie tropinių audrų sezoną.

Jei esate aktyvūs keliautojai po įvairias pasaulio šalis, jums reikės turėti sertifikatą, liudijantį apie skiepijimą nuo geltonojo drugio. Maliarija, hepatitai A ir B, vidurių šiltinė, difterija, stabligė – tai kiti šalyje esantys rizikos veiksniai.

Kaip keliauti ir atsiskaityti?

Rytų Timoras yra jauna valstybė, kuri savo nepriklausomybę atgavo vos 2002 metais, todėl šalis vis dar kuriasi. Šalyje galima keliauti laivais, autobusais, automobiliais. Tačiau norintiems sutaupyti atostogų laiko, rekomenduojama keliauti automobiliu, nes autobusai važinėja labai retai. Būkite pasiruošę tarptautinį vairuotojo pažymėjimą. O į Atauro salą galite keliauti laivu.

Rytinėje Timoro salos dalyje atsiskaitoma JAV doleriais. Bet kuriame timorietiško stiliaus restoranėlyje tradicinių ryžių su žuvimi ir daržovėmis pavalgysite maždaug už 4 dolerius. Vietiniai gyventojai netoli paplūdimių įsirengę prekystalius nebrangiai pardavinėja žuvį, geltonuosius ryžius, vaisius. Šalies parduotuvėje už duoną sumokėsite apie 1,25 dolerio, 1 kilogramą ryžių – apie 2 dolerius, 1 kilogramą vištienos krūtinėlių – apie 6 dolerius, butelis vandens – apie 0,50 dolerio.

Papildoma informacija:

 • Rytų Timoro sostinė bei didžiausias miestas– Dilis. Atstumas nuo Vilniaus iki Dilio – 11442 kilometrų.
 • Oficialios kalbos – tatumų ir portugalų.
 • Šalies laiko juosta GMT +9, vasaros laikas netaikomas.
 • Ką rinktis lauktuvėms?

  Rytų Timoro turgavietės labai spalvingos. Tikriausiai dėl to, nes didžiąją dalį prekių sudaro timorietiški audiniai. Iš spalvingų raštuotų audinių gaminamos ne tik skaros ar užtiesalai, tačiau ir rankinės bei piniginės. Lankomiausias sostinės objektas – Kristaus skulptūra Cristo Rei, todėl vienas ryškesnių, dvasią pakeliančių suvenyrų – medinė Kristaus statulėlė.

  Pigių kainų kalendoriuje į Rytų Timoro miestus pateikiamos pigiausios per 48 val. rastos kainos, kurių galiojimas gali būti pasibaigęs.

  Norėdami sužinoti ar kaina dar galioja bei skrydžio detales, paspauskite ant dominančios kainos.

  Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

  įmonės kodas: 110437597
  PVM mokėtojo kodas: LT104375917
  adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304
  el. paštas: info@avia.lt

  Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

  13:00-19:00 — Šiokiadieniais
  13:00-17:00 — Savaitgaliais / švenčių dienomis

  Dėmesio! Šiomis dienomis dirbame kitaip:

  2020-07-06, pirmadienis: nedirbame

  Naujienų prenumerata

  Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

  Prenumeruoti