paieška balsu

Kalbėkite!

Pvz.: "Vilnius-Londonas, 2 suaugę, 1 vaikas, gruodžio 5-tą, gruodžio 20-tą"
ieškoma... atšaukti
Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Gerai
Rasti skrydžius
3,33/5 (balsų: 3)

Bilietai skrydžiams į Ruandą

Ruanda
Geriausi pasiūlymai į Ruandos miestus
Pigių kainų kalendorius

Naudingi patarimai keliaujantiems į Ruandą (RWA)

Ruanda – valstybė Centrinėje Afrikoje, kurioje, kaip sakoma, stūkso tūkstantis kalvų. Čia galite stebėti gorilų gyvenimą bambukais nusėtuose miškuose, kurį kasdien lydi Virunga ugnikalnių šešėliai. Prabėgus daugiau nei 20 metų po Ruandos genocido, šalis skiriasi kaip diena ir naktis. Pigūs skrydžiai į Ruandą – tai galimybė tuo įsitikinti savo akimis.

Pasiruošimas kelionei

Suplanavus kelionę į Ruandą, skiepai nuo geltonojo drugio yra privalomi. Taip pat rekomenduojama skiepytis nuo maliarijos, hepatito A ir B, vidurių šiltinės, meningokokinės infekcijos, difterijos, stabligės. Kelionės metu venkite nežinomos kilmės ir abejotinos higienos maisto, vandenį gerkite tik filtruotą arba virintą.

Norintiems patekti į šalį reikalinga viza. Beje, verta paminėti, kad Ruandoje draudžiama fotografuoti valstybinius pastatus. Įdomu ir tai, kad dėl poveikio gamtai, šalyje uždrausti plastikiniai maišeliai. Todėl, jei oro uoste pastebės, jog turite plastikinių maišelių, jie bus konfiskuoti.

Kaip keliauti ir atsiskaityti?

Viešasis transportas Ruandoje efektyvus ir patikimas. Autobusų išvykimo ir atvykimo laikas suplanuotas, todėl neteks autobuso laukti valandą laiko nežinant kada jis pasirodys. Bilietus įsigykite įrengtose specialiose bilietų kasose. Taip pat galima keliauti taksi, moto-taksi.

Ruandos frankas – tai oficiali šalies valiuta. 1 euras – tai beveik 859 frankai. Ar įsivaizduojate, kad patiekalas vienam žmogui viešbučio restoranėlyje galėtų kainuoti apie 2,30 euro? O vakarienė dviem žmonėms apie 23 eurus? Lyginant su Lietuvos kainomis restoranuose, čia jos tikrai žemos. Parduotuvėje kainos už maisto produktus panašios kaip ir Lietuvoje. Pienas – 0,79 euro, kiaušiniai – 1,39 euro, bulvės – 0,39 euro. Viešojo transporto bilietas – 0,28 euro. O Apskritai Ruandoje gyvenimo lygis 20 % žemesnis nei Lietuvoje.

Papildoma informacija:

 • Ruandos sostinė – Kigalis. Vilnius nuo Kigalio nutolęs 6315 kilometrų.
 • Šalis yra GMT +2 laiko juostoje.
 • Valstybinės kalbos – kinjaruanda, prancūzų ir anglų.
 • Ką rinktis lauktuvėms?

  Lauktuvės iš Afrikos visuomet sužavi artimuosius. Nesvarbu, ar tai būtų ruandiškas krepšys, kuris, beje, būdavo naudojamas nešti jaunavedžių dovanoms, ar ruandiška arbata. Tačiau labai neįprasta ir originali dovana – Imigongo paveikslas. Šiuos meno kūrinius Ruandos gyventojai piešia pelenus sumaišę su karvių mėšlu. Skamba kiek bjaurokai? Nebijokite, jokio kvapo nelieka, o rezultatas neįtikėtinas.

  Pigių kainų kalendoriuje į Ruandos miestus pateikiamos pigiausios per 48 val. rastos kainos, kurių galiojimas gali būti pasibaigęs.

  Norėdami sužinoti ar kaina dar galioja bei skrydžio detales, paspauskite ant dominančios kainos.

  Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

  įmonės kodas: 110437597
  PVM mokėtojo kodas: LT104375917
  adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304
  el. paštas: info@avia.lt

  Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

  10:00-19:00 — Šiokiadieniais
  09:00-13:00 — Savaitgaliais / švenčių dienomis

  Naujienų prenumerata

  Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

  Prenumeruoti