paieška balsu

Kalbėkite!

Pvz.: "Vilnius-Londonas, 2 suaugę, 1 vaikas, gruodžio 5-tą, gruodžio 20-tą"
ieškoma... atšaukti
Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Gerai
Rasti skrydžius
4,00/5 (balsų: 12)

Bilietai skrydžiams į Puerto Riką

Puerto Rikas
Geriausi pasiūlymai į Puerto Riko miestus
Pigių kainų kalendorius

Naudingi patarimai keliaujantiems į Puerto Riką (PRI)

Kristupo Kolumbo atrastoji žemė, tūkstančio palaiminimų žemė – taip Puerto Riką apibūdina gyventojai ir į šalį ne kartą jau sugrįžę turistai. Žmonių ekspresyvumas ir temperamentas atsiskleidžia per kalbą, muziką bei šokį, todėl aikštėje skambanti regetono arba salsos muzika tikrai privers jus suklusti ir prisijungti prie vietinių. Skrydžiai į Puerto Riką – tai galimybė dar labiau praplėsti savo akiratį bei susipažinti su pietietiška kultūra.

Pasiruošimas kelionei

Lietuvos Respublikos piliečiams vykstantiems į Puerto Riką dėl vizos jaudintis nereikia. Taip pat nekeliami jokie privalomųjų skiepų reikalavimai, tačiau kelionės saugumą garantuos hepatito A, hepatito B, vidurių šiltinės, difterijos, stabligės skiepai.

Kaip keliauti ir atsiskaityti?

Puerto Rike keliai tvarkingi, todėl vairavimas – vienas malonumas, ypač kai aplinkui tokie unikalūs vaizdai. Teks pasivažinėti ne tik tiesiais ir išpuoselėtais keliais, tačiau ir serpentinais. Norintiems pabūti arčiau gamtos rekomenduojama susiplanuoti neilgą maršrutą ir keliauti dviračiais arba pėsčiomis. Kuomet jau ateis metas mėgautis cukraus baltumo paplūdimiais, į salas keliaukite lėktuvu.

Vietos valiuta – JAV doleris. Palyginus su kitomis Karibų salomis, Puerto Rike kainos nėra didelės. Vakarienė dviem žmonėms restorane – apie 50 dolerių, atsigaivinimas alumi – apie 2 dolerius, vandeniu – 1,10 dolerio. Prekybos centre už pieną sumokėsite apie 1,70 dolerio, už kiaušinius – apie 2,80 dolerio, už pomidorus – maždaug 2,90 dolerio. Saulei leidžiantis vyną padegustuosite maždaug už 12 dolerių.

Papildoma informacija:

 • Puerto Riko sostinė – San Chuanas. Atstumas tarp San Chuano ir Vilniaus daugiau nei 13 000 kilometrų.
 • Šalis yra GMT -4 laiko juostoje.
 • Valstybinės kalbos – ispanų ir anglų.
 • Ką rinktis lauktuvėms?

  Būtina lauktuvėms parsivežti Puerto Riko cigarų ir tradicinio gėrimo – romo, kurie taip gerai mums žinomi iš filmų. Rytą galite pradėti su puertorikietiška sodraus kvapo kava, o gerdami kavą pasimėgauti vietinių pagamintais saldumynais. Puiki dekoracija namų sienoms – plunksnuotoji karnavalų kaukė, o namiškius pirmadienių rytais lengvai pažadinsite afrikietiškomis detalėmis dekoruotais būgnais.

  Pigių kainų kalendoriuje į Puerto Riko miestus pateikiamos pigiausios per 48 val. rastos kainos, kurių galiojimas gali būti pasibaigęs.

  Norėdami sužinoti ar kaina dar galioja bei skrydžio detales, paspauskite ant dominančios kainos.

  Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

  įmonės kodas: 110437597
  PVM mokėtojo kodas: LT104375917
  adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304
  el. paštas: info@avia.lt

  Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

  10:00-19:00 — Šiokiadieniais
  09:00-13:00 — Savaitgaliais / švenčių dienomis

  Naujienų prenumerata

  Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

  Prenumeruoti