paieška balsu

Kalbėkite!

Pvz.: "Vilnius-Londonas, 2 suaugę, 1 vaikas, gruodžio 5-tą, gruodžio 20-tą"
ieškoma... atšaukti
Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Rasti skrydžius
3,95/5 (balsų: 42)

Bilietai skrydžiams į Prancūzijos Polineziją

Prancūzijos Polinezija
Geriausi pasiūlymai į Prancūzijos Polinezijos miestus
Pigių kainų kalendorius

Naudingi patarimai keliaujantiems į Prancūzijos Polineziją (PF)

Prancūzijos Polinezija sudaryta iš kelių salynų, dar kitaip juos galime pavadinti – Ramiojo vandenyno perlais. Čia povandeninis pasaulis prieinamas kiekvienam, o polineziečiai, malonūs bei draugiški žmonės, nuskins jums ryškiai geltonų bananų kekę ir nuoširdžiai papasakos kodėl čia gyventi gera. Skrydžiai į Prancūzijos Polineziją – tai pirmieji žingsniai įspūdingų atostogų link.

Pasiruošimas kelionei

Visi reikalingi dokumentai keliaujantiems į Prancūzijos Polineziją tai yra tik pasas ir kelionių draudimas. Kad jaustumėtės saugiai ir patikimai iškilus netikėtoms nelaimėms – apsidrauskite. Lietuvos Respublikos piliečiams vizos nereikia.

Reikalaujama geltonojo drugio skiepijimo sertifikato iš tų, kurie buvo infekuotose teritorijose. Nors tokiose šalyse ir nebuvote, taip pat rekomenduojama apsisaugoti nuo hepatito A ir B, stabligės bei difterijos.

Kaip keliauti ir atsiskaityti?

Bora Borą, Taitį ir kitas Prancūzijos Polinezijos salas pažinkite keliaudami laivais, mikroautobusiukais, lėktuvais. Iš salos į salą keliaukite lėktuvu, nes atsiveria nepakartojamas vaizdas iš aukščiau: salų kalnai, koraliniai rifai, žydroji lagūna, tropiniai miškai.

Valiuta – Prancūzijos Ramiojo vandenyno frankas (CFP). 1 euras – 119,33 CFP. Dėl importuojamų prekių iš tolimųjų pasaulio kraštų, vakarienė restorane išties brangi. Patiekalas vienam žmogui apie 20 eurų, o 0,5 litro pilstomas alus – apie 5 eurus, 0,33 litro buteliukas Coca – Cola – apie 2,50 euro, vanduo – 1,50 euro. Tačiau norintiems sutaupyti nusiminti neverta, nes salose apstu vaisių, kuriuos galite tiesiog nusiskinti ir čia pat valgyti arba pasigaminti gaivias vaisių salotas: kokosai, mangai, duonmedžio vaisiai, bananai. Parduotuvėse pigesni makaronai, ryžiai – apie 1,10 euro.

Papildoma informacija:

 • Sostinė – Papeetė, kuri yra Taičio saloje. Atstumas nuo Vilniaus iki Papeetės 15865.62 kilometrų.
 • Salynuose kalbama prancūzų ir taitiečių kalbomis.
 • Prancūzijos Polinezija yra pietinėje Ramiojo vandenyno dalyje ir patenka į GMT -10 laiko juostą.
 • Ką rinktis lauktuvėms?

  Didžiausias gamtos turtas salynuose – perlai. Balti perlai išryškina moteriškąsias savybes, o juodi – vyriškąsias. Perlas ant odinės juostelės pritrauks sėkmę, apsaugą bei meilę. Kiti turistų pamėgti suvenyrai įpūs į jūsų namus tropikų vėjo – kvapnioji vanilė, pareo skaros, muilai su Tiare gėlių ekstraktu, Tiki statulėlės.

  Pigių kainų kalendoriuje į Prancūzijos Polinezijos miestus pateikiamos pigiausios per 48 val. rastos kainos, kurių galiojimas gali būti pasibaigęs.

  Norėdami sužinoti ar kaina dar galioja bei skrydžio detales, paspauskite ant dominančios kainos.

  Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

  įmonės kodas: 110437597
  PVM mokėtojo kodas: LT104375917
  adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304, Lietuva
  el. paštas: [email protected]

  Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

  Šiokiadieniais — 8:00-19:00
  Savaitgaliais / švenčių dienomis — nedirbame

  Naujienų prenumerata

  Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

  Prenumeruoti