paieška balsu

Kalbėkite!

Pvz.: "Vilnius-Londonas, 2 suaugę, 1 vaikas, gruodžio 5-tą, gruodžio 20-tą"
ieškoma... atšaukti
Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Gerai
Rasti skrydžius
4,03/5 (balsų: 70)

Pigūs skrydžiai į Lioną nuo 130,99 €

Atidaryti pigių kainų į Lioną kalendorių

Orai Lione

dabar
19°C
vėjas: pietvakarų, 0,6 m/s
drėgnumas: 50%
spaudimas: 1015 mm
gegužės 31 d.
15°C
birželio 1 d.
12°C
birželio 2 d.
13°C

Lionas – kur paslaptingomis gatvelėmis sklinda gurmaniškos virtuvės kvapai

Jaukios lauko kavinės pilnos elegantiškų prancūzų, bohemiškai rūkančių cigaretes, besišnekančių apie gyvenimą ir aptarinėjančių praeivius. Šarmingos tamsios, siauros gatvelės, besidriekiančios senamiesčio pastatų vidumi. Ir, žinoma, nuostabūs kvapai, sklindantys iš pravertų virtuvių durų. Tai Lionas – skoningosios Prancūzijos veidrodis.

Kaip keliauti?

Atvykstančius į Lioną pasitinka tarptautinis oro uostas. Kadangi automobilių nuoma šiame mieste išties nebrangi, miestą galima žvalgyti vairuojant manevringą prancūzišką Peugeot ar Citroen. Be to, verta pagalvoti apie dviratį. Sakoma, kad lioniečiai dviračius mina ne prasčiau nei amsterdamiečiai, o paspirtuką turi visi – nuo vaikų iki jaunatviškų senučių. Tad atsipalaiduokite ir įsiliekite į aplinkai draugišką eismą.

Ko paskanauti?

Ar žinote, kad Lionas tituluojamas ne tik Prancūzijos, bet ir viso pasaulio gastronomijos sostine? Tuo įsitikinsite akimirksniu! Nenusivilsite pasirinkę salade Lyonnaise - Liono salotų, su lašinukais ir be lukšto virtais kiaušiniais, foie de veau – veršelių kepenų, quenelle de brochet – virtinių su lydeka, o desertui praline tart – migdolų ir karamelizuoto cukraus pyrago. Maistas skanaujamas užgeriant populiariu vietiniu božolė vynu.

Ką pamatyti?

Liono širdis – didžiulė Bellecour aikštė, iš kurios išeina visos pagrindinės miesto gatvės. Būtent čia verta pradėti savo nuotykių kupiną kelionę. O nuotykiai garantuoti, nes Lione yra daugiau nei 500 masyviais akmens skliautais dengtų gatvelių, vadinamų traboules, kuriomis keliaujate lyg paslaptingais labirintais, vis išnirdami į jaukius prancūziškus kiemelius ir pasirinkdami tolimesnę kryptį. Klaidžiodami nepraeikite rausvojo bokšto, pro kurio langus atsiveria puiki miesto panorama, centrinio parko su tvenkiniais, botanikos ir zoologijos sodais, užsukite į miniatiūrų ir kino muziejų, kuriame gausybė mažyčių daiktų kopijų, garsių kino filmų rekvizitų, scenografijos elementų ir specialiųjų efektų. Tai vienas originaliausių muziejų pasaulyje.

Ką nuveikti?

Turėdami laisvą minutę užbėkite į Liono turgų nusipirkti geriausio prancūziško maisto ir nuvažiuokite į šalia esantį Beaujolais vyno regioną, kuriame paragausite šviežiausio ir kvapniausio vyno. Na, o prabėgus dienai laikas pasinerti į naktinį Lioną – jaunatvišką miestą, pilną barų, klubų, koncertų ir teatrų pasirodymų.

Visi maršrutai, kuriais siūlomi pigūs skrydžiai į Lioną

Klauskite, komentuokite, dalinkitės

Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

įmonės kodas: 110437597
PVM mokėtojo kodas: LT104375917
adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304
el. paštas: info@avia.lt

Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

13:00-19:00 — Šiokiadieniais
13:00-17:00 — Savaitgaliais / švenčių dienomis

Naujienų prenumerata

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

Prenumeruoti