paieška balsu

Kalbėkite!

Pvz.: "Vilnius-Londonas, 2 suaugę, 1 vaikas, gruodžio 5-tą, gruodžio 20-tą"
ieškoma... atšaukti
Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Gerai
Rasti skrydžius
3,94/5 (balsų: 47)

Bilietai skrydžiams į Peru

Peru
Geriausi pasiūlymai į Pero miestus
Pigių kainų kalendorius

Naudingi patarimai keliaujantiems į Peru (PER)

Prarastasis Maču Pikču miestas turi dar daug neatskleistų paslapčių, kurias bando atskleisti jau tūkstančiai turistų. Kvapą gniaužia ne tik senoji inkų kultūra, architektūra, kalnai, bet dar iki dabar išlikusios indėnų gentys. Pamatę pralekiančius rožinius flamingus, žinokite, kad jūsų kelionė Peru dar tik prasidėjo.

Pasiruošimas kelionei

Pigūs skrydžiai į Peru pasirūpina saugia kelione, o jūs pasirūpinkite savo sveikata. Vykstantiems tik į Andes, Kusko miestą, Limą, Maču Pikču, Inka taką skiepytis nuo geltonojo drugio nebūtina, tačiau norintiems Peru ištyrinėti nuo A iki Z pasiskiepyti būtina. Taip pat reikalingi skiepai nuo maliarijos, hepatito A ir B, vidurių šiltinės, difterijos, stabligės.

LR piliečiams keliaujantiems į Peru vizos nereikia.

Kaip keliauti ir atsiskaityti?

Galite keliauti traukiniu, automobiliu, autobusu bei plaukti valtimis. Keliavimas traukiniu yra gan brangus – bilietas gali siekti netgi 100 JAV dolerių. Tačiau kelionė vingiuotu kalnų keliu automobiliu apie 14 JAV dolerių. Į šventąją indėnų žemę – Titikakos ežerų salą – plaukite valtimis.

Peru valiuta – naujasis solis. 1 euras lygus 3,72 solio. Norėdami nusipirkti maisto pigiau, geriausia jo ieškoti peruiečių turgeliuose, kurie yra toliau nuo turistams įprastų vietovių. Čia Peru gyventojų apsuptyje galėsite papietauti tik už 5 solius. O į viešbutį parsinešti egzotinių vaisių, įvairiaspalvių prieskonių bei vandens maždaug už 10 solių. Bet jei norite pietauti restorane – kainos aukštesnės. Patiekalo kaina apie 10 solių,, puodelis kapučino kavos – apie 7 solius, vanduo – 1,30 solio, vietinių gamintojų alus – apie 7 solius.

Papildoma informacija:

 • Peru sostinė – Lima. Limą ir Vilnių skiria beveik 12000 kilometrų.
 • Valstybinė kalba ispanų, tačiau indėnai kalba kečujų ir aimarų kalbomis.
 • Peru yra GMT -5 laiko juostoje, nepereinama prie vasaros laiko. Kuomet Lietuvoje vasara – 8 valandų skirtumas, žiemą – 7 valandų.
 • Ką rinktis lauktuvėms?

  Turėdami laisvesnę minutėlę kelionės metu, ištyrinėkite turgavietes ir paieškokite lauktuvių. Dažniausiai sekmadieniais mažuose kaimeliuose vyksta didelis ir spalvingas rankdarbių turgus. Jeigu iš saulėtos Peru grįžtate į lietuvišką žiemą sušildykite draugus alpakų vilnos šalikais, kepurėmis, pirštinėmis, megztiniais. O jei žiema itin šalta prireiks ir Pisco likerio. Ryškiomis spalvomis išraižyti moliniai ąsotėliai – gaiviam vasaros gėrimui, o garsieji sidabro gaminiai – įdegio išryškinimui.

  Pigių kainų kalendoriuje į Pero miestus pateikiamos pigiausios per 48 val. rastos kainos, kurių galiojimas gali būti pasibaigęs.

  Norėdami sužinoti ar kaina dar galioja bei skrydžio detales, paspauskite ant dominančios kainos.

  Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

  įmonės kodas: 110437597
  PVM mokėtojo kodas: LT104375917
  adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304
  el. paštas: info@avia.lt

  Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

  8:00-17:00 — Šiokiadieniais
  0 — Savaitgaliais / švenčių dienomis

  Naujienų prenumerata

  Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

  Prenumeruoti