paieška balsu

Kalbėkite!

Pvz.: "Vilnius-Londonas, 2 suaugę, 1 vaikas, gruodžio 5-tą, gruodžio 20-tą"
ieškoma... atšaukti
Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Gerai
Rasti skrydžius
4,20/5 (balsų: 5)

Bilietai skrydžiams į Papua Naująją Gvinėją

Papua Naujoji Gvinėja
Geriausi pasiūlymai į Papua Naujoji Gvinėjos miestus
Pigių kainų kalendorius

Naudingi patarimai keliaujantiems į Papua Naujoji Gvinėja (PNG)

Papua Naujoji Gvinėja – ne tik viena iš nedaugelio šalių išlaikiusių senųjų amžių kultūrą, tačiau ir turinti milžinišką kultūrų ir biologinę įvairovę. Užmerkite akis ir leiskitės į genčių šokių ir muzikos kuriamą istoriją. O dramatiškasis garuojantis ugnikalnis pripildys jūsų kraują adrenalino. Kiekviena kelionės sekundė vertinga, rizikinga ir nepakartojama.

Pasiruošimas kelionei

Skrydžiai į Papua Naujoji Gvinėja neturėtų jums kelti problemų, jeigu pasirūpinsite ir pasiskiepysite nuo maliarijos, hepatito A ir B, vidurių šiltinės, difterijos, stabligės.

Turėtumėte nors šiek tiek pasiruošti fiziškai. Iki išvykos mankštinkite savo kūno raumenis, tuomet šalies tyrinėjimų metu būsite ištvermingesni ir nieko neteks praleisti.

Kaip keliauti ir atsiskaityti?

Papua Naujojoje Gvinėjoje egzistuoja ir sausumos, ir vandens transportas, tačiau tik maža dalis sausumos kelių yra asfaltuoti. Kelionėms po salą galite rinktis vietinius skrydžius, privačius autobusiukus ar valtis, dar kitaip vadinamas banana boat.

Šalies valiuta – kina, tačiau genčių gyventojai tebesinaudoja mainų sistema. Gatvėje pardavinėjami virti kiaušiniai kainuoja 1 kiną (0,33euro), o riebi ėriuko mėsa su bulvytėmis fri – 8 kinai (2,67 euro). Restoranų ir viešbučių nėra daug, tačiau savo viešbučio restorane už vieną patiekalą sumokėsite apie 17 kinų, už kavą apie 7 kinus, o alaus pagurkšnojimu pasimėgausite už 15 kinų.

Papildoma informacija:

 • Sostinė - Port Mosbis. Nuo Vilniaus iki Port Mosbio beveik 13000 kilometrų.
 • Papua Naujoje Gvinėjoje dėl gausios tautų įvairovės kalbama net 715 kalbų, tačiau oficialia kalba pripažinta anglų kalba.
 • Šalis išsidėsčiusi GMT +10 laiko juostoje.
 • Ką rinktis lauktuvėms?

  Šioje šalyje lauktuvių ieškojimas – vienas malonumas. Darbštuolės genčių moterys pina krepšelius, sijonus, gamina puošnius galvos apdangalus bei papuošalus. Nepastebėsite nei vieno genties gyventojo nepasipuošusio savo veido. Medinės išmargintos kaukės – žiupsnelis mistikos jūsų ir draugų kasdienybėje. Draugai, pasidabinę lauktuvėmis, pasijus Naujosios Papua Gvinėjos genčių šeimos dalimi.

  Pigių kainų kalendoriuje į Papua Naujoji Gvinėjos miestus pateikiamos pigiausios per 48 val. rastos kainos, kurių galiojimas gali būti pasibaigęs.

  Norėdami sužinoti ar kaina dar galioja bei skrydžio detales, paspauskite ant dominančios kainos.

  Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

  įmonės kodas: 110437597
  PVM mokėtojo kodas: LT104375917
  adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304
  el. paštas: info@avia.lt

  Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

  10:00-19:00 — Šiokiadieniais
  09:00-13:00 — Savaitgaliais / švenčių dienomis

  Naujienų prenumerata

  Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

  Prenumeruoti