paieška balsu

Kalbėkite!

Pvz.: "Vilnius-Londonas, 2 suaugę, 1 vaikas, gruodžio 5-tą, gruodžio 20-tą"
ieškoma... atšaukti
Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Rasti skrydžius
3,93/5 (balsų: 28)

Bilietai skrydžiams į Panamą

Panama
Geriausi pasiūlymai į Panamos miestus
Pigių kainų kalendorius

Naudingi patarimai keliaujantiems į Panamą (PAN)

Šalis, kurioje persipina miestas su gamta, tai – Panama. Dienas pasitinka Ramusis vandenynas, o jas išlydi ir pasveikina naktį – Karibų jūra. Naktiniame Panamos gyvenime skamba salsa muzika ir žmonės kviečia pasilinksminti įvairiomis spalvomis apšviestame dangoraižių mieste. O pasiilgusių gamtos prieglobsčio laukia Panamos salos bei paplūdimiai. Atraskite ypatingą ryšį su gamta kaip jau yra atradę Panamos čiabuviai. Pigūs skrydžiai į Panamą tiek norintiems ramių atostogų, tiek ieškantiems nuotykių.

Pasiruošimas kelionei

Vykstantiems į Pietų Ameriką skiepytis nuo tam tikrų ligų nereikia, tačiau patartina saugotis uodų, kurių platina įvairias ligas. Rekomenduojama naudoti repelentus, vilkėti drabužius, kurie dengtų kuo daugiau jūsų kūno, vengti pasivaikščiojimų anksti ryte bei vėlai vakare.

Trumpalaikiui pasisvečiavimui Panamoje Lietuvos piliečiams vizos nereikia. Gyventi Panamos ritmu galite iki šešių mėnesių.

Kaip keliauti ir atsiskaityti?

Ekskursijos po Panamą tinkamiausios išsinuomotu automobiliu, nes šalyje kelių sistema išvystyta puikiai. Susipažinti su palmėmis nusėtomis salomis bei pamatyti San jose–arenalo ugnikalnio keliaukite laivais.

Už maistą, gėrimus ir lauktuves atsiskaitysite balboja, tai – šalies piniginis vienetas. 1 euras lygus 1,13 balbojos, palyginus su Lietuva, Panamoje pragyvenimo lygis 11% aukštesnis. Nebrangiame restorane vienas patiekalas kainuoja apie 6 eurus, alus apie 2 eurus, puodelis kavos apie 2,30 euro. Prekybos centre ryžių įsigysite už maždaug 1,70 euro, už jautienos 1 kilogramą sumokėsite apie 7,20 euro, 1,5 litro butelis vandens – apie 1,40 euro, o už vyną teks sumokėti apie 6,70 euro.

Papildoma informacija:

 • Panamos sostinė – Panama. Nuo Vilniaus iki Panamos apie 10100 kilometrų.
 • Panamos gyventojai kalba ispaniškai, tai – valstybinė kalba.
 • Laiko zona GMT -5, tai reiškia, kad tarp Lietuvos ir Panamos yra 8 valandų skirtumas.
 • Ką rinktis lauktuvėms?

  Būkite originalūs parveždami artimiems mola audinių, kuriuos rankomis audžia Panamos indėnai – tai unikali namų dizaino detalė. Draugėms, manančioms, kad neturi ką apsirengti, padovanokite Panamos skrybėlę, kuri papildys jų aprangos stilių. Vakarus Lietuvoje su atostogų įspūdžių pasakojimais praleiskite mėgaudamiesi Panamos nacionaliniu gėrimu – romu Ron Abuelo ir tyrinėdami Empanadų skonį.

  Pigių kainų kalendoriuje į Panamos miestus pateikiamos pigiausios per 48 val. rastos kainos, kurių galiojimas gali būti pasibaigęs.

  Norėdami sužinoti ar kaina dar galioja bei skrydžio detales, paspauskite ant dominančios kainos.

  Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

  įmonės kodas: 110437597
  PVM mokėtojo kodas: LT104375917
  adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304, Lietuva
  el. paštas: [email protected]

  Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

  Šiokiadieniais — 8:00-19:00
  Savaitgaliais / švenčių dienomis — nedirbame

  Naujienų prenumerata

  Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

  Prenumeruoti