paieška balsu

Kalbėkite!

Pvz.: "Vilnius-Londonas, 2 suaugę, 1 vaikas, gruodžio 5-tą, gruodžio 20-tą"
ieškoma... atšaukti
Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Gerai
Rasti skrydžius
3,67/5 (balsų: 3)

Bilietai skrydžiams į Palau

Palau
Geriausi pasiūlymai į Palao miestus
Pigių kainų kalendorius

Naudingi patarimai keliaujantiems į Palau (PLW)

Palau – neabejotinai rojaus gabalėlis Žemėje, užbursiantis kiekvieno širdį. Pasinėrę į atradimų gelmę, nenorėsite iš jos išnirti. Nors Palau nykštukinė salų valstybė, tačiau neapsigaukite, maža ji tik savo plotu, o lankytinų vietų skaičiumi – neaprėpiama. Vandenynas čia it žydras krištolas, kuris skalauja krantus padengtus baltu smėliu.

Pasiruošimas kelionei

Skrydžiai į Palau nutupdys jus į beveik civilizacijos nepaliestą šalį. Nekraukite į savo lagaminą iššaukiančių drabužių. Jei norite pamatyti tikrąjį Palau gyvenimą, verčiau atostogų metu įsiliekite į salų kultūrą bei tradicijas pasirinkdami tinkamus bei patogius drabužius.

Keliaujantiems į Mikroneziją privalomų skiepų nėra, tačiau, jeigu norite be trikdžių mėgautis savo kelione bei įsisukti į ritmingą medūzų šokį, patartina pasiskiepyti nuo hepatito A ir hepatito B.

Kaip keliauti ir atsiskaityti?

Palau salas gaubia Ramiojo vandenyno paslaptys, todėl patogiausia priemonė įveikti vandens horizontus – motorinės valtelės arba laivai. Sspalvotosios povandeninės kelionės neįsivaizduojamos be nardymo įrangos, kurią jums išnuomos draugiški gyventojai.

Palau yra nepriklausoma valstybė, tačiau prižiūrima JAV. Todėl piniginis vienetas – JAV doleris. Nustebsite ką galite paragauti vos už 5 dolerius – kalmarai, jūrų žvaigždės, moliuskai, austrės, medūzos, trepangai. Mums įprastos prekybos vietos įrengtos tik tam tikrose zonose, tačiau viešbučiuose galite pasimėgauti puodeliu kapučino už 2,75 dolerio, gazuotais gėrimais atsigaivinsite už 1 dolerį, o kelionėse nepamainomas vanduo kainuos 0,50 dolerio.

Papildoma informacija:

 • Palau sostinė Melekeok nutolusi nuo Vilniaus maždaug 10500 kilometrų.
 • Palau yra GMT +9 laiko juostoje, todėl skirtumas tarp Lietuvos ir Palau yra 9 valandos.
 • Valstybinės kalbos net dvi – palauiečių ir anglų kalbos.
 • Ką rinktis lauktuvėms?

  Paplaukioję su delfinais, ištyrinėję uolų salą, parsivežkite įspūdžius į namus. Namiškius tikrai nustebinsite padovanoję vietinių rankų darbo juvelyrikos bei suvenyrų. Sakoma, kad natūraliosios balto molio kaukės iš vandenyno dugno sugrąžina jaunystę. Tokia dovana dėl savo magiškų savybių patiks ne tik moterims, bet ir vyrams. Įspūdingi rankdarbiai – išdrožinėta istorija medienoje. Istorijų siužetai paimti iš legendomis apipintų Palau salų. Papasakokite ir savo žavingą istoriją, galbūt ji bus išdrožta medyje?

  Pigių kainų kalendoriuje į Palao miestus pateikiamos pigiausios per 48 val. rastos kainos, kurių galiojimas gali būti pasibaigęs.

  Norėdami sužinoti ar kaina dar galioja bei skrydžio detales, paspauskite ant dominančios kainos.

  Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

  įmonės kodas: 110437597
  PVM mokėtojo kodas: LT104375917
  adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304
  el. paštas: info@avia.lt

  Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

  10:00-19:00 — Šiokiadieniais
  09:00-13:00 — Savaitgaliais / švenčių dienomis

  Naujienų prenumerata

  Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

  Prenumeruoti