paieška balsu

Kalbėkite!

Pvz.: "Vilnius-Londonas, 2 suaugę, 1 vaikas, gruodžio 5-tą, gruodžio 20-tą"
ieškoma... atšaukti
Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Rasti skrydžius
4,19/5 (balsų: 16)

Bilietai skrydžiams į Pakistaną nuo 2 264,19 €

Pakistanas
Geriausi pasiūlymai į Pakistano miestus
Pigių kainų kalendorius

Naudingi patarimai keliaujantiems į Pakistaną (PAK)

Pigūs skrydžiai į Pakistaną – tai puiki proga pažinti šalį, svaiginančią galingų dantytų kalnų peizažu, spalvotais ežerais ir nuostabaus grožio slėniais. Gamtos idilė prieštarauja neramiam šalies politiniam gyvenimui, tad Pakistano kryptį verta pasirinkti tiems, kas nori save atrasti neįtikėtą didybę ir ramybę spinduliuojančioje gamtoje, ir tiems, kas nebijo netikėtumų.

Pasiruošimas kelionei

Lietuvos Respublikos piliečiams, vykstantiems į Pakistaną, viza yra reikalinga. Vienkartinę vizą, galiosiančią apie 30 dienų, galite gauti, užpildę anketą viename iš kelionių organizatorių internetinių svetainių.

Prieš vykstant į Pakistaną, reikia pasiskiepyti nuo geltonojo drugio, jeigu vyksite per vieną iš dalinai infekuotų šalių. Pasiskiepykite nuo hepatito A, hepatito B, poliomielito, vidurių šiltinės, taip pat rekomenduojama difterijos ir stabligės revakcinacija. Turėkite vaistų nuo maliarijos.

Kaip keliauti ir atsiskaityti?

Pasigrožėti Pakistanu galite keliaudami lėktuvais, autobusais, traukiniais arba taksi, taip pat yra galimybė išsinuomoti automobilį, tačiau to daryti nerekomenduojama dėl ne itin saugių kelių, ekstremalių oro sąlygų, gyvūnų keliuose.

Atsiskaityti Pakistane galite Pakistano rupija (PKR). Viena rupija yra maždaug 0.01 euro. Pakistane gyvenimo išlaidos mažesnės negu Lietuvoje. Nebrangiame restorane už vieną patiekalą pietums sumokėsite apie 200 rupijų, o puodelis kapučino kavos kainuos apie 165 rupijas. Vienas kilometras kelionės taksi kainuos apie 40 rupijų, o vienas bilietas viešuoju transportu – 20 rupijų.

Papildoma informacija:

 • Valstybinė Pakistano kalba – urdu kalba. Pakistane su dauguma žmonių galėsite susikalbėti angliškai.
 • Pakistanas priklauso UTC +5 laiko juostai.
 • Nuo Vilniaus iki Pakistano sostinės Islamabado yra maždaug 4355 kilometrų.
 • Ką rinktis lauktuvėms?

  Iš tradicinio Pakistano turgaus po atviru dangumi verta parsigabenti spalvotų šalikėlių, tradicinių rankų darbo mėlynos ir baltos spalvos keraminių dirbinių, puoštų gėlėmis, Sindi rankų darbo paveikslų. Jeigu ieškote kažko išskirtinio – įsigykite dirbinį iš juodojo onikso, kuriuo garsėja Pakistanas. Smaližiams parvežkite ypatingosios chalvos arba Khalifa Nankhatai – burnoje tirpstančių sausainių.

  Skrydžiai į Pakistaną yra puiki galimybė pažinti tolimą kultūrą, aplankyti vertingus senuosius istorinius paminklus ir atrasti ramybę neįtikėtino grožio gamtoje, todėl kiekvienas keliautojas turėtų bent kartą išdrįsti aplankyti šią šalį.

  Pigių kainų kalendoriuje į Pakistano miestus pateikiamos pigiausios per 48 val. rastos kainos, kurių galiojimas gali būti pasibaigęs.

  Norėdami sužinoti ar kaina dar galioja bei skrydžio detales, paspauskite ant dominančios kainos.

  Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

  įmonės kodas: 110437597
  PVM mokėtojo kodas: LT104375917
  adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304, Lietuva
  el. paštas: [email protected]

  Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

  Šiokiadieniais — 8:00-19:00
  Savaitgaliais / švenčių dienomis — nedirbame

  Naujienų prenumerata

  Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

  Prenumeruoti