paieška balsu

Kalbėkite!

Pvz.: "Vilnius-Londonas, 2 suaugę, 1 vaikas, gruodžio 5-tą, gruodžio 20-tą"
ieškoma... atšaukti
Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Gerai
Rasti skrydžius
4,13/5 (balsų: 8)

Bilietai skrydžiams į Omaną

Omanas
Geriausi pasiūlymai į Omano miestus
Pigių kainų kalendorius

Naudingi patarimai keliaujantiems į Omaną (OM)

Pigūs skrydžiai į Omaną – puikus būdas nukeliauti į lietuvių turistų dar neištyrinėtą egzotiškąjį Omaną. Omane galėsite aplankyti nematytus architektūros šedevrus, pasivažinėti po dykumas, oazes ir kalnus, pajodinėti kupranugariais arba stebėti banginius, delfinus ir jūros vėžlius. Prieš vykstant tereikia kuo daugiau sužinoti apie šią šalį – egzotikos brangakmenį.

Pasiruošimas kelionei

Lietuvos Respublikos piliečiams vykstant į Omaną, viza yra reikalinga. Be vizos gali vykti tik diplomatinių, tarnybinių ir specialių pasų savininkai. Vienkartinę turistinę vizą galima gauti oro uoste už 20 Omano rialų konsulinį mokestį, o daugkartinę turistinę vizą – už 50 rialų.

Vykstant į Omaną, būtina pasiskiepyti nuo geltonojo drugio, jeigu vyksite per vieną iš infekuotų teritorijų. Kitu atveju, rekomenduojama turėti vaistų nuo maliarijos ir pasiskiepyti nuo hepatito A ir B, saugotis nuo vidurių šiltinės nuolat plaunant rankas, vartojant saugų maistą ir geriamąjį vandenį. Prieš kelionę taip pat rekomenduojama pasirūpinti difterijos ir stabligės revakcinacija.

Kaip keliauti ir atsiskaityti?

Viešojo transporto sistema Omane nėra gerai išvystyta, tačiau pagrindinius miestus galite aplankyti keliaudami autobusais, o miestuose į lankytinais vietas jus nuveš baltos ir oranžinės spalvos taksi automobiliai arba mikroautobusai, kuriuose keliausite su maždaug penkiolika kitų keleivių. Omane taip pat galite išsinuomoti automobilį arba pasiplaukioti kol kas vieninteliu greituoju keltu iš Muskato į Khasabą.

Atsiskaityti Omane galėsite Omano rialais (OMR). Vienas Omano rialas yra maždaug 0.43 euro. Trys patiekalai vidutinio lygio restorane Omane vienam žmogui atsieis 5 rialus. Puodelis kapučino kainuos apie 1.59 rialus, o vyno butelis – apie 5 rialus. Kilometras kelionės taksi kainuos 0.20 rialų, o bilietas vietiniame transporte – 0.30 rialų.

Papildoma informacija:

 • Omano valstybinė kalba yra arabų, tačiau su dauguma gyventojų galėsite susikalbėti angliškai.
 • Omanas priklauso UTC +4 laiko juostai.
 • Atstumas nuo Vilniaus iki Omano sostinės Maskato – maždaug 4411 kilometrai.
 • Ką rinktis lauktuvėms?

  Vėriniai, apyrankės ir auskarai iš sidabro yra populiarus pasirinkimas lauktuvėms iš Omano. Išskirtinis suvenyras – žalvario ir vario kavinukai, arabiškai vadinami A'Dallah. Tradiciniai Omano kavinukai turi atverčiamą dangtį, pritvirtintą prie rankenėlės, ir išlenktą snapelį, simbolizuojantį draugiškumą ir vaišingumą. Draugams, kurie mėgsta saldumynus, parvežkite datulių, kurių čia yra daugiau kaip 5 rūšių. Lauktuvėms puikiai tiks ir unikalūs Omano smilkalai ir mira, rankų darbo moliniai indai.

  Skrydžiai į Omaną – puikus sprendimas tiems, kuriems pabodo Europos šalys, kurie trokšta dar daugiau įspūdžių ir netikėtų patirčių. Dykumos, kalnai, nuostabūs paplūdimiai, nematyti architektūriniai paminklai, egzotiška gyvūnija, išskirtinė kultūra ir daugybė veiklos – štai kas laukia keliautojų, pasiryžusių atrasti Omaną.

  Pigių kainų kalendoriuje į Omano miestus pateikiamos pigiausios per 48 val. rastos kainos, kurių galiojimas gali būti pasibaigęs.

  Norėdami sužinoti ar kaina dar galioja bei skrydžio detales, paspauskite ant dominančios kainos.

  Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

  įmonės kodas: 110437597
  PVM mokėtojo kodas: LT104375917
  adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304
  el. paštas: info@avia.lt

  Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

  9:00-19:00 — Šiokiadieniais
  0 — Savaitgaliais / švenčių dienomis

  Naujienų prenumerata

  Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

  Prenumeruoti