paieška balsu

Kalbėkite!

Pvz.: "Vilnius-Londonas, 2 suaugę, 1 vaikas, gruodžio 5-tą, gruodžio 20-tą"
ieškoma... atšaukti
Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Gerai
Rasti skrydžius
3,67/5 (balsų: 9)

Bilietai skrydžiams į Nyderlandų Antilų salas

Nyderlandų Antilų salos
Geriausi pasiūlymai į Nyderlandų Antilų salų miestus
Pigių kainų kalendorius

Naudingi patarimai keliaujantiems į Nyderlandų Antilų salas

Nyderlandų Antilų salas skalauja Karibų jūra, kurioje knibžda neįtikėtino grožio koralų rifų, smėlėtuose paplūdimiuose linguoja palmės, o vakare pašėlti kviečia siautulingi vakarėliai. Be to, šios salos gali pasigirti tropiniu klimatu visus metus, todėl skrydžiai į Nyderlandų Antilų salas vilioja daugybę poilsiautojų. Prieš vykstant atrasti šio rojaus kampelio, tereikia šiek tiek pasidomėti Antilų salų ypatybėmis.

Pasiruošimas kelionei

Jeigu ketinate skristi į Nyderlandų Antilų salas atostogoms, galite lengviau atsikvėpti, nes viza Lietuvos Respublikos piliečiams nėra reikalinga. Be to, nėra ir privalomų skiepų sąrašo, nors papildomam saugumui užtikrinti, rekomenduojama difterijos, stabligės revakcinacija.

Kaip keliauti ir atsiskaityti?

Nyderlandų Antilai – tai penkios salos, kuriose galite keliauti įvairiausiais būdais. Kiurasao, Sint Marteno, Bonero ir Sint Eustatijaus salose galite išsinuomoti automobilį – tam tereikės įprasto lietuviško vairuotojo pažymėjimo. O štai Saba saloje nuomoti automobilio nerekomenduojama, nes sala pasižymi siaurais, stačiais ir vingiuotais keliais, tad keliauti automobiliu pavojinga.

Nusigauti į paplūdimį, parką ar parduotuvę galite ir autobusais, tačiau jie važiuoja kas valandą, o savaitgaliais – dar rečiau. Antilų salose galite išsinuomoti ir dviračius ar motorolerius, o skirtingas salas pasiekti keltais, laivais ar lėktuvais.

Nyderlandų Antilų salų valiuta yra guldenas (ANG). Vienas guldenas – tai maždaug 0.49 Eur. Pusryčiai Nyderlandų Antilų salose kainuos maždaug nuo 2 iki 9 USD, pietūs – nuo 7 iki 16 USD, o vakarienė kainuos nuo 12 iki 30 USD. Taigi, maisto kainos nedaug skiriasi nuo Lietuvoje vyraujančių kainų.

Papildoma informacija:

 • Nyderlandų Antilų salose galėsite susikalbėti angliškai ir olandiškai, be to, čia kalbama ir papiamento kreolų kalba.
 • Antilų salos priklauso UTC -4 laiko juostai.
 • Atstumas nuo Vilniaus iki administracinio Kiurasao salos centro ir sostinės Vilemstado – apie 9190 km.
 • Ką rinktis lauktuvėms?

  Puikios lauktuvės artimiesiems – tradicinis Sint Marteno salos Gvajavos vaisių likeris, gaminamas iš klestinčių vietinių gvajavos medžių vaisių, arba tradicinis namų gamybos Ma Doudou romas. Iš Saba salos verta parsivežti rankų darbo išmargintų kaukių arba papuošalų iš nugludinto jūros stiklo ir sėklų, plunksnų. Kitose salose populiaru įsigyti lauktuves, pagamintas iš jūros druskos – vonios ir grožio produktus, taip pat įvairius paveikslus, lino, odos gaminius.

  Pigūs skrydžiai į Nyderlandų Antilų salas – viliojantis malonumas kiekvienam keliautojui. Šios salos masina ne tik tropiniu klimatu, nuostabaus grožio gamta ir galimybe pailsėti nuo visko, bet ir gausybe aktyvių pramogų ir vakarėlių, tad kiekvienas atras ką veikti.

  Pigių kainų kalendoriuje į Nyderlandų Antilų salų miestus pateikiamos pigiausios per 48 val. rastos kainos, kurių galiojimas gali būti pasibaigęs.

  Norėdami sužinoti ar kaina dar galioja bei skrydžio detales, paspauskite ant dominančios kainos.

  Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

  įmonės kodas: 110437597
  PVM mokėtojo kodas: LT104375917
  adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304
  el. paštas: info@avia.lt

  Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

  10:00-19:00 — Šiokiadieniais
  09:00-13:00 — Savaitgaliais / švenčių dienomis

  Naujienų prenumerata

  Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

  Prenumeruoti