paieška balsu

Kalbėkite!

Pvz.: "Vilnius-Londonas, 2 suaugę, 1 vaikas, gruodžio 5-tą, gruodžio 20-tą"
ieškoma... atšaukti
Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Gerai
Rasti skrydžius
4,36/5 (balsų: 11)

Bilietai skrydžiams į Nikaragvą

Nikaragva
Geriausi pasiūlymai į Nikaragvos miestus
Pigių kainų kalendorius

Naudingi patarimai keliaujantiems į Nikaragvą (NI)

Skrydžiai į Nikaragvą yra neabejotinai verti dėmesio visų, trokštančių neišdildomų „pietietiškų“ įspūdžių, o ypač – neabejingų Centrinės Amerikos kultūrai. Kvapą gniaužiantys kraštovaizdžiai: nuo Karibų jūros skalaujamų paplūdimių iki Ramiojo vandenyno pakrantės, nuo atogrąžų miškų iki ugnikalnių, ir dar daugiau. Ypač įvairus Nikaragvos gamtovaizdis ir autentiškumu turtinga kultūra – visa tai susipina šioje egzotiškoje ir, beje, rečiausiai apgyvendintoje Centrinės Amerikos valstybėje.

Pasiruošimas kelionei

Lietuvos Respublikos piliečiams kelionei į Nikaragvą nėra reikalingos vizos. Vykstant į šią šalį reikalaujama skiepo nuo geltonojo drugio (keliautojams nuo 1 metų). Taip pat rekomenduojama pasirūpinti sveikatos draudimu, skiepais nuo maliarijos, hepatitų A ir B, stabligės ir difterijos revakcinacija.

Kaip keliauti ir atsiskaityti?

Turistams pažinti Nikaragvą įprasta keliaujant ne vien autobusais, bet ir taksi automobiliais. Mažesniuose miestuose taksi vairuotojai paprastai nesidera, o štai, sostinėje – Managvoje – kelionės kaina priklausys ir nuo keleivių skaičiaus, dienos meto, ir važiuojamo atstumo. Beje, Nikaragvoje yra vietų, t.y. populiarių salų, kurias galima pasiekti tik laivu.

Atsiskaitymui Nikaragvoje naudojama vietinė valiuta – auksinė kordoba (NIO). 10 auksinių kordobų yra apytiksliai 0,32 euro. Tiesa, šioje šalyje daugelyje vietų priimami ir JAV doleriai. Tik nenustebkite grąžą gavę kordobomis. Jų dažniausiai prireiks kelionėms vietiniais taksi, laivais, autobusais. Nikaragvoje galima papietauti išties nebrangiai – už 75-120 auksinių kordobų. Gaivinančio gėrimo stiklinė čia kainuoja 10-20 kordobų. Nebrangios ir vietinės kelionės: pervažiuoti visą Managvą taksi galite vos už 90 kordobų, o mažesnius miestuose ir perpus pigiau. Už 30-40 minučių trukmės kelionę įprastu autobusu būsite paprašyti apytiksliai 25 kordobų, ilgesnę – 75-100, „liukso klasės“ autobusu – apie 150 vietinių pinigų.

Papildoma informacija:

 • Nikaragvoje galite susikalbėti ispaniškai (tai oficiali kalba) ir angliškai.
 • Atstumas nuo Vilniaus iki Nikaragvos sostinės Managvos – apytiksliai 10 tūkst. kilometrų.
 • Nikaragva priklauso UTC-6 laiko juostai.
 • Ką rinktis lauktuvėms?

  Jei iš Nikaragvos reikėtų parsivežti vieną vienintelį daiktą prisiminimui, tai turėtų būti hamakas. Nusprendę lauktuvių pargabenti vietinės gamybos keramikos gaminių (vazų, indų), taip pat nesuklysite. Suaugusiems turistams rekomenduojama su savimi parsivežti visame pasaulyje garsaus romo „Flor de Caña”.

  Pigūs skrydžiai į Nikaragvą – tai šansas, kurio nevalia praleisti egzotiškų kelionių gerbėjams ir Centrinės Amerikos kultūros mėgėjams. Nikaragva – tikrų tikriausias šio regiono kultūros lopšys, kur turistai visuomet sutinkami nuoširdžiomis pietietiškomis šypsenomis.

  Pigių kainų kalendoriuje į Nikaragvos miestus pateikiamos pigiausios per 48 val. rastos kainos, kurių galiojimas gali būti pasibaigęs.

  Norėdami sužinoti ar kaina dar galioja bei skrydžio detales, paspauskite ant dominančios kainos.

  Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

  įmonės kodas: 110437597
  PVM mokėtojo kodas: LT104375917
  adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304
  el. paštas: info@avia.lt

  Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

  8:00-19:00 — Šiokiadieniais
  0 — Savaitgaliais / švenčių dienomis

  Naujienų prenumerata

  Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

  Prenumeruoti