paieška balsu

Kalbėkite!

Pvz.: "Vilnius-Londonas, 2 suaugę, 1 vaikas, gruodžio 5-tą, gruodžio 20-tą"
ieškoma... atšaukti
Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Rasti skrydžius
4,50/5 (balsų: 2)

Bilietai skrydžiams į Nigerį

Nigeris
Geriausi pasiūlymai į Nigerio miestus
Pigių kainų kalendorius

Naudingi patarimai keliaujantiems į Nigerį (NER)

Nigeris – šalis, kurioje žmogus neatskiriamas nuo gamtos. Tai pastebėsite tik atvykę į šalį, nes ji atgimsta iš naujo lygiai taip pat kaip kiekvieną rytą pabunda gamta. Pigūs skrydžiai į Nigerį įstrigs atmintyje ilgam, nes vėjo sušukuotos dykumos dar nei vieno nenuvylė savo auksinėmis kalvomis.

Pasiruošimas kelionei

Nigeris yra vakarų Afrikoje, todėl Lietuvos piliečiams vizos bei skiepai tikrai reikalingi. Jūsų kelionė net neprasidės, jei nebūsite pasiskiepiję nuo geltonojo drugio – tai yra privalomasis skiepas. Kiti ne mažiau svarbūs skiepai – nuo maliarijos, vidurių šiltinės, difterijos, stabligės, poliomielito, hepatitų A ir B. Nors šalyje klimatas subtropinis, tačiau įsidėkite drabužių, kurie dengtų kojas ir rankas, taip išvengsite vabzdžių įgėlimų praleisdami naktį Nigerio W nacionaliniame parke.

Kaip keliauti ir atsiskaityti?

Didžioji šalies širdis – Nigerio upė, todėl prisijungti prie gyventojų gaudančių žuvis reikės pailgais laiveliais, o kai kurie primena plūduriuojančius namelius. Pagrindė transporto priemonė – autobusas. Šalyje nėra geležinkelių, o taksi paslauga teikiama tik Niamio mieste, tačiau yra galimybė išsinuomoti automobilį.

Šalies valiuta - Vakarų Afrikos frankas (CFA). 1 euras lygus beveik 656 CFA. Kainos aukštesnės nei Lietuvoje, o ypač brangus pienas ir ryžiai – apie 2,10 euro, 12 kiaušinių kaina siekia apie 3 eurus. Prisėdę susipažinti su šalies žemėlapiu restoranėlyje alaus gurkšnojimas kainuos maždaug 1,50 euro.

Papildoma informacija:

 • Nigerio sostinė – Niamėjus. Vilnius nuo Niamėjaus nutolęs per 7 695 kilometrus.
 • Nigeryje kalbama jorubų, igbo, hausų, tačiau oficialia kalba yra laikoma anglų.
 • Šalies laiko zona GMT +1.
 • Ką rinktis lauktuvėms?

  Nigerio kaimeliuose žmonės linksminasi šokdami pagal būgnų muziką. Pasijuskite dar tebegyvenantys Nigerio ritmu, jeigu basomis kojomis nusileidus rytinei rasai ant žolės mušdami medinius būgnelius padarysite aktyvią mankštą. Raudonojo molio žiestuose indeliuose laikykite parsivežtą kvapniąją kakavą ir ištraukite ją tik ypatingoms progoms. Universaliausia dovana – palmių aliejus, nes ji naudojamas tiek ruošiant maistą, tiek grožio puoselėjimui.

  Pigių kainų kalendoriuje į Nigerio miestus pateikiamos pigiausios per 48 val. rastos kainos, kurių galiojimas gali būti pasibaigęs.

  Norėdami sužinoti ar kaina dar galioja bei skrydžio detales, paspauskite ant dominančios kainos.

  Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

  įmonės kodas: 110437597
  PVM mokėtojo kodas: LT104375917
  adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304, Lietuva
  el. paštas: [email protected]

  Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

  Šiokiadieniais — 8:00-19:00
  Savaitgaliais / švenčių dienomis — nedirbame

  Naujienų prenumerata

  Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

  Prenumeruoti