paieška balsu

Kalbėkite!

Pvz.: "Vilnius-Londonas, 2 suaugę, 1 vaikas, gruodžio 5-tą, gruodžio 20-tą"
ieškoma... atšaukti
Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Rasti skrydžius
4,00/5 (balsų: 7)

Bilietai skrydžiams į Nigeriją

Nigerija
Geriausi pasiūlymai į Nigerijos miestus
Pigių kainų kalendorius

Naudingi patarimai keliaujantiems į Nigeriją (NGN)

Nors trumpam apeikite stereotipus, kurie apipynę Nigeriją, juk tai – pati didžiausia Afrikos valstybė. Kol siurbčiosite vaisių kokteilį ir svajingai žvelgsite į Atlanto vandenyną, virš jūsų galvų pralėks žaismingos šimpanzės. Skrydžiai į Nigeriją – tai neįkainojama patirtis tiems, kurie domisi išlikusiomis gentimis, o šokolado mylėtojai čia išvys pirminį šokolado pavidalą.

Pasiruošimas kelionei

Jei dar neprasidėjus kelionei svajojate apie pasiplaukiojimą po Gurara kriokliu, pasirūpinkite vizomis, patikrinkite savo paso galiojimo laiką, pasidarykite dokumentų kopijas.

Svarbiausia kelionės pasiruošimo dalis – jūsų sveikata. Būtini skiepai nuo geltonojo drugio, maliarijos. Kitos galimos infekcijos: hepatitai A ir B, stabligė, vidurių šiltinė, difterija, poliomielitas, meningokokinė infekcija. Na, o galų gale, į lagaminą taip pat nepamirškite įsimesti žiūronų, nes apžiūrėti daugiau nei 500 paukščių rūšių be jų bus sudėtinga.

Kaip keliauti ir atsiskaityti?

Nigerijoje yra greitkeliai, geležinkeliai, laivų uostai. Todėl priklausomai nuo kelionės tikslo galite pasirinkti kuo tą dieną norite keliauti. Tačiau norintys užsitikrinti sklandžią ir nuotaikingą kelionę į Jos laukinių gyvūnų parką, turėtumėte išsinuomoti automobilį.

Naira – toks šalies valiutos pavadinimas. 1 euras – daugiau nei 315 nairų. Kainos tiek restoranuose, tiek parduotuvėse nėra aukštos. Galbūt kiek brangesnis bus pasilinksminimas Lagos mieste, kur naktinis gyvenimas tviska nuo prabangos. O paprastoje miesto parduotuvėje už kepalą baltos duonos sumokėsite apie 0,82 euro, už tuziną kiaušinių – apie 1,13 euro, butelis vyno kainuoja apie 2,55 euro – taurė raudono vyno prieš miegą tikrai nepakenks. Dieną pradėkite restorano terasoje su garuojančia juoda kava ir Shuku Shuku desertu ant stalo, toks derinys kainuos maždaug apie 4 eurus.

Papildoma informacija:

 • Nigerijos sostinė – Abudža. Atstumas tarp Vilniaus ir Abudžos beveik 12 000 kilometrų.
 • Nigerija išsidėsčiusi GMT +1, vasaros laikas šalyje netaikomas.
 • Gausiai apgyvendintoje Nigerijoje kalbama įvairiomis kalbomis, tačiau valstybinė kalba – anglų.
 • Ką rinktis lauktuvėms?

  Grįžę draugams privalote savo lauktuvėmis parodyti, kad Nigerija yra visai kitokia nei ją įsivaizduoja esant. Gausybė rankų darbo kaklo aksesuarų, odinių apyrankių, puodynių, rankinių medinėmis rankenomis – tai įrodymas, kad Nigerijos gyventojai yra darbštūs. Dalindami lauktuves su istorijomis kaip jas įsigijote, atkimškite ir butelį palmių vyno.

  Pigių kainų kalendoriuje į Nigerijos miestus pateikiamos pigiausios per 48 val. rastos kainos, kurių galiojimas gali būti pasibaigęs.

  Norėdami sužinoti ar kaina dar galioja bei skrydžio detales, paspauskite ant dominančios kainos.

  Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

  įmonės kodas: 110437597
  PVM mokėtojo kodas: LT104375917
  adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304
  el. paštas: info@avia.lt

  Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

  8:00-19:00 — Šiokiadieniais
  0 — Savaitgaliais / švenčių dienomis

  Naujienų prenumerata

  Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

  Prenumeruoti