paieška balsu

Kalbėkite!

Pvz.: "Vilnius-Londonas, 2 suaugę, 1 vaikas, gruodžio 5-tą, gruodžio 20-tą"
ieškoma... atšaukti
Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Rasti skrydžius
4,03/5 (balsų: 36)

Bilietai skrydžiams į Nepalą nuo 1 049,97 €

Nepalas
Geriausi pasiūlymai į Nepalo miestus
Pigių kainų kalendorius

Naudingi patarimai keliaujantiems į Nepalą (NPL)

Jau žengus pirmąjį žingsnį iš lėktuvo, užlies teigiamų emocijų lavina, pamačius didingus Himalajų kalnus, o susitikus nepaliečius pajusite neapsakomą ramybę ir nesuprasite iš kur ji sklinda. Tačiau jau ties sekančiu žingsniu viskas darysis vis aiškiau – Nepalas tai nepaprastai religinga šalis, turinti gilias savo šalies tradicijas bei papročius. Sudėkite savo delnus, nusilenkite ir tarkite namaste Nepalui.

Pasiruošimas kelionei

Kuomet skrydžiai į Nepalą jau pasiekiami ranka, dar kartą patikrinkite reikalingų daiktų sąrašą, pasirūpinkite vizomis bei skiepais. Pasiskiepijus nuo maliarijos, hepatitų A ir B, stabligės, meningokokinės infekcijos, difterijos – legendinio Everesto viršukalnė atrodys ne tokia ir nepasiekiama. O gatvėse, kad ir kaip norėtųsi paragauti egzotinių vaisių – susilaikykite. Gerkite tik savo turimą vandenį, taip išvengsite nepageidaujamų bakterijų savo organizme.

Kaip keliauti ir atsiskaityti?

Nepalą tyrinėkite rikšomis. Tai kompaktiška priemonė prasibrauti pro žmonių minias ir siauras gatveles. Taksi automobilius galite išsikviesti į sau patogią vietą, o turistų lankomose vietose taksi vairuotojai patys jus susiras. Turistiniai autobusai nuveš jus į Budos gimimo vietą, Katmandu šventyklas, Svajonių sodą, Bhaktapur Durbar aikštę.

Nepalo rupija yra oficiali šalies valiuta. Nors šalies pragyvenimo lygis 40% žemesnis nei Lietuvoje, bet čia žmonės laimingi, ramūs ir džiaugiasi tuo, ką turi. Maistas yra aštrus ir valgomas nenaudojant jokių įrankių. Dėl religinių įsitikinimų žmonės nevalgo karvių, tačiau galbūt jakiena su sorų kruopomis skamba įdomiau? Už tokį patiekalą sumokėsite apie 1,30 euro, jei išdrįsite galite netgi stebėti kaip toks maistas patenka ant jūsų lėkštės. Svarbią vietą virtuvėje užima ryžiai, jų parduotuvėje įsigysite už maždaug 0,60 euro.

Papildoma informacija:

 • Katmandu – Nepalo sostinė. Katmandu atstumas iki Vilniaus apie 5627 kilometrai.
 • Nepale kalbama nepalietiškai.
 • Nepalas yra GMT +5.45 laiko zonoje, vasaros laikas netaikomas.
 • Ką rinktis lauktuvėms?

  Prie šventyklų žmonės klupėdami kalba maldas iš rankų nepaleisdami malų – tai lyg krikščioniškasis rožančius pagamintas iš įvairių sėklų. Draugams, kurie neatsilieka nuo šių dienų mados, patiks spalvotosios mandalos. Iš raudonų karoliukų suverti kaklo papuošalai – ištekėjusioms moterims. O vakaro patiekalą pagardinkite aštriojo kario prieskoniu, kuris suteiks mėsai ne tik Azijos kvapo, bet ir tikro aukso spalvą.

  Pigių kainų kalendoriuje į Nepalo miestus pateikiamos pigiausios per 48 val. rastos kainos, kurių galiojimas gali būti pasibaigęs.

  Norėdami sužinoti ar kaina dar galioja bei skrydžio detales, paspauskite ant dominančios kainos.

  Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

  įmonės kodas: 110437597
  PVM mokėtojo kodas: LT104375917
  adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304
  el. paštas: info@avia.lt

  Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

  8:00-19:00 — Šiokiadieniais
  0 — Savaitgaliais / švenčių dienomis

  Naujienų prenumerata

  Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

  Prenumeruoti