paieška balsu

Kalbėkite!

Pvz.: "Vilnius-Londonas, 2 suaugę, 1 vaikas, gruodžio 5-tą, gruodžio 20-tą"
ieškoma... atšaukti
Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Rasti skrydžius
3,20/5 (balsų: 10)

Bilietai skrydžiams į Nauru

Nauru
Geriausi pasiūlymai į Nauro miestus
Pigių kainų kalendorius

Naudingi patarimai keliaujantiems į Nauru (NRU)

Pigūs skrydžiai į Nauru turėtų nudžiuginti tuos, kurie grožį įžvelgia mažuose dalykuose, nes Nauru yra mažiausia pasaulyje šalis. Čia dienomis bangos audringai atsimuša į uolas ir tiesiog ištirpsta akyse, o balti koralai naktimis atspindi mėnulio šviesą. Nuo Antrojo pasaulinio karo likusi karinė įranga nukels keliomis dešimtimis metų atgal ir sužadins norą išnarstyti kiekvieną mįslingą salos kampelį.

Pasiruošimas kelionei

Žmonės saugodami savo mažąjį turtą reikalauja nuo geltonojo drugio skiepijimo sertifikato, tačiau tai taikoma tik tiems, kas lankėsi infekuotose teritorijose. Lygiai taip pat saugokite ir save – pasiskiepykite nuo hepatito A, vidurių šiltinės, difterijos, stabligės. Lietuvos piliečiai turi gauti leidimą vykti į šalį.

Kaip keliauti ir atsiskaityti?

Pagrindinis Nauru centras yra šalies sostinė. Joje yra ir vienintelis tarptautinis šalies oro uostas, parlamento rūmai, policijos stotis, administraciniai biurai. Šiuos svarbiausius punktus galite pasiekti keliaudami automobiliu, kurį išnuomos Nauru gyventojai. Taksi paslaugos čia neteikiamos, tačiau į salą galite atkeliauti vadinamaisiais vandens taksi. Į Buados lagūną turistai keliauja fotografuotis arba medituoti, o tam pakanka ir lengvųjų transporto priemonių, tokių kaip dviratis arba motoroleris.

Nauru atsiskaitinėjama Australijos doleriais, o 1 euras atitinka 1,55 dolerio. Kainos yra aukštos, todėl sutaupysite pirkdami jūros gėrybes. Išsiderėti galite iki 5 dolerių už kalmarą, omarą arba tuną – lietuviams tai jau kvepia egzotika. Šviežios daržovės prekybos vietose yra brangios, nes importuojamos iš kitų Ramiojo vandenyno šalių.

Papildoma informacija:

 • Nauru sostinė – Jarenas. Vilnių ir Jareną skiria maždaug 13 000 kilometrų.
 • Sala patenka į GMT +12 laiko zoną. Nuo Lietuvos laiko skiriasi 9 valandomis.
 • Valstybinės kalbos – anglų ir nauriečių.
 • Ką rinktis lauktuvėms?

  Jūsų kelionę puikiai atspindės parsivežti spalvingi šortai, marškiniai ir suknelės, kurie išmarginti gėlių raštais. Bet draugus galite pasitikti ir šmaikščiai – salos gyvenimo būdą atspindinčiais drabužiais padarytais iš kokosų, gėlių bei palmių lapų. Sugrįžusius į darbus pertraukėlių metu į atostogų laiką sugrąžins pasigamintas pyragas su kokosais, citrusiniais vaisiais bei muskato riešutais.

  Pigių kainų kalendoriuje į Nauro miestus pateikiamos pigiausios per 48 val. rastos kainos, kurių galiojimas gali būti pasibaigęs.

  Norėdami sužinoti ar kaina dar galioja bei skrydžio detales, paspauskite ant dominančios kainos.

  Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

  įmonės kodas: 110437597
  PVM mokėtojo kodas: LT104375917
  adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304, Lietuva
  el. paštas: [email protected]

  Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

  Šiokiadieniais — 8:00-19:00
  Savaitgaliais / švenčių dienomis — nedirbame

  Naujienų prenumerata

  Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

  Prenumeruoti