paieška balsu

Kalbėkite!

Pvz.: "Vilnius-Londonas, 2 suaugę, 1 vaikas, gruodžio 5-tą, gruodžio 20-tą"
ieškoma... atšaukti
Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Gerai
Rasti skrydžius
3,80/5 (balsų: 5)

Bilietai skrydžiams į Namibiją

Namibija
Geriausi pasiūlymai į Namibijos miestus
Pigių kainų kalendorius

Naudingi patarimai keliaujantiems į Namibiją (NAM)

Namibija kupina netikėtumų šalis. Mieste gyventojai pasipuošę įvairiaspalviais apdarais, o jau kitoje šalies dalyje visai normalu vaikščioti savo kūną padabintą vien spalvotais kaklo papuošalais. Dykumose tingiai judantys kupranugarių šešėliai – tai lyg miražas akimirkoje į kurią jus įsups siroko vėjas. Pigūs skrydžiai į Namibiją skirti tiems, kurių žvilgsniai siekia toliau paplūdimių.

Pasiruošimas kelionei

Rizikos susirgti išvengsite pasiskiepiję nuo hepatitų A ir B, difterijos, stabligės, vidurių šiltinės. Jei keliaujate iš teritorijos, kurioje paplitęs geltonojo drugio virusas, pasiskiepyti privaloma. Reikalaujama dokumento įrodančio jūsų skiepą. Nors ne visose šalies dalyse paplitusi maliarija, tačiau rekomenduojama pasiskiepyti ir nuo maliarijos.

Norintiems pasidžiaugti išskirtiniais genčių papročiais reikalinga viza, o su savimi privalote turėti ir pasą. Pasirūpinkite ir dokumentų kopijomis, kurios jums pagelbės netyčia juos pametus.

Kaip keliauti ir atsiskaityti?

Karščiu alsuojančioje Kalahario dykumoje keliaukite ant kupranugarių, o mieste patogiu ir išvystytu viešuoju transportu. Laukinį ir instinktyvų leopardų bei antilopių gyvenimą stebėkite keliaudami visureigiu. Priartėję prie vietinių genčių, kur moterys nešioja diskus lūpose ir šoka ritualinius šokius, eikite pėsčiomis, nes tokiais autentiškais vaizdais reikia gėrėtis iš lėto.

Namibija turi savo dolerį, tačiau šalyje taip pat atsiskaityti galima randais. 1 euras Namibijoje yra kiek daugiau nei 16 vietinių dolerių. Nebrangiame restorane mėgstantiems iššūkius patiekamos delikatesinės kirmelaitės, o jų kaina yra maždaug 8 eurai. Alus pigesnis nei Lietuvoje – maždaug 1,20 euro, tačiau kavos kaina panaši – apie 1,30 euro.

Papildoma informacija:

 • Namibijos sostinė – Vindhukas. Vilnius nuo Vindhuko nutolęs daugiau nei 13 000 kilometrų.
 • Nors valstybine kalba pripažinta anglų, tačiau priklausomai nuo to, kokiame regione būsite, susikalbėsite vokiečių, afrikanų arba ošivambo kalbomis.
 • Šalies laiko zona – GMT +1.
 • Ką rinktis lauktuvėms?

  Kaip ir visoje Afrikoje, taip pat ir Namibijoje galite pastebėti, kad populiariausi yra medžio dirbiniai. Prekybos vietose akys raibste raibsta nuo formų, dydžių bei spalvų gausos. Turistų labiausiai pamėgtos gyvūnų skulptūros, ypač ilgakaklės žirafos. Įsigiję rankų darbo papuošalų pradžiuginsite ne tik draugus, tuo pačiu pagelbėsite ir ten gyvenančioms šeimoms.

  Pigių kainų kalendoriuje į Namibijos miestus pateikiamos pigiausios per 48 val. rastos kainos, kurių galiojimas gali būti pasibaigęs.

  Norėdami sužinoti ar kaina dar galioja bei skrydžio detales, paspauskite ant dominančios kainos.

  Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

  įmonės kodas: 110437597
  PVM mokėtojo kodas: LT104375917
  adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304
  el. paštas: info@avia.lt

  Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

  9:00-19:00 — Šiokiadieniais
  0 — Savaitgaliais / švenčių dienomis

  Naujienų prenumerata

  Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

  Prenumeruoti