paieška balsu

Kalbėkite!

Pvz.: "Vilnius-Londonas, 2 suaugę, 1 vaikas, gruodžio 5-tą, gruodžio 20-tą"
ieškoma... atšaukti
Išskridimo data
 
Grįžimo data
1 keleivis
Suaugę
(virš 12 m.)
Vaikai
(nuo 2 iki 12 m.)
Kūdikiai
(iki 2 m.)
Gerai
Rasti skrydžius
4,00/5 (balsų: 2)

Bilietai skrydžiams į Mozambiką

Mozambikas
Geriausi pasiūlymai į Mozambiko miestus
Pigių kainų kalendorius

Naudingi patarimai keliaujantiems į Mozambiką (MOZ)

Skrydžiai į Mozambiką supažindins jus su kontrastingąja valstybe pietryčių Afrikoje. Pasiduokite gyventojų jūrininkystės tradicijoms arba stebėkite jų gyvenimą iš auksinių Mozambiko paplūdimių, kuriuose nuo saulės atsikvėpti galite po ramiai linguojančiomis palmėmis. Kiekvienas padarytas kadras kalbės pats už save.

Pasiruošimas kelionei

Lietuvos piliečiams vizos reikalingos. Jas galite įsigyti Mozambiko pasienyje. Prieš kelionę atidžiai patikrinkite ar į savo lagaminą įsidėjote visus reikalingus dokumentus, t.y. pasas, kelionės bilietai, draudimas, banko kortelės.

Nenumokite ranka ir į savo sveikatą kelionės metu, net jeigu ir galvojate, kad ji geležinė ir jums tikrai nieko negali nutikti. Rekomenduojama pasiskiepyti nuo geltonojo drugio, tačiau žinokite, kad įgauti imunitetą reikia laiko, todėl neatidėliokite. Kiti rekomenduojami skiepai keliautojams yra nuo hepatitų A ir B, meningokokinės infekcijos, erkinio encefalito, difterijos, stabligės, poliomielito, vidurių šiltinės.

Kaip keliauti ir atsiskaityti?

Mozambike išbandykite viešąjį transportą. Kelionės metu sėdėdami bendroje erdvėje su tautiečiais pamatysite jų bendravimo ypatumus. Taip pat galite išsikviesti taksi arba keliauti išsinuomotu automobiliu.

Šalies valiuta – naujasis Mozambiko metikalis. 1 euras atitinka 71,29 metikalio. Vakarienė Mozambike yra svarbiausias dienos valgis. Vietiniai gyventojai maistą gamina po atviru dangumi, todėl visu vakarienės gaminimo metu užuosite nepakartojamus kvapus. Paprastam restoranėlyje po nardymo Tofo paplūdimyje pasistiprinsite už patiekalą sumokėdami maždaug 4,80 euro, o saulę ryte pasitikite su vėsia kava, kuri kainuos maždaug – 1,10 euro. Parduotuvėje 1 kilogramas obuolių – apie 1,30 euro, apelsinai – apie 0,83 euro, o bananai tik 0,40 euro už 1 kilogramą, todėl vaisiai drąsiai gali būti jūsų pagrindinis energijos šaltinis.

Papildoma informacija:

 • Mozambikas yra GMT +2 laiko juostoje, bet mozambikiečiaims niekur skubėti nereikia, todėl laikrodis ant riešo – tai tik aksesuaras.
 • Maputu miestas yra Mozambiko sostinė. Atstumas tarp Vilniaus ir Maputu daugiau nei 14 000 kilometrų.
 • Valstybinė kalba – portugalų. Turistinėse vietovėse susikalbėsite ir angliškai.
 • Ką rinktis lauktuvėms?

  Mozambiko turgeliuose labai daug daiktų pagamintų iš medžio. Medinis alaus butelis – netikėtas pokštas draugams. Tačiau ilgai neerzinkite draugų ir parodykite tikrąjį nacionalinį gėrimą Tipo Tinto, kuris neabejotinai atsidurs jūsų lauktuvių krepšyje. Dėmesio vertos ir unikalios namų dekoracijos detalės – mitologinės genčių kaukės, gyvūnų statulėlės, dėžutės arba milžiniškos kriauklės, kurios jūsų namuose skleis vandenyno ošimo garsus.

  Pigių kainų kalendoriuje į Mozambiko miestus pateikiamos pigiausios per 48 val. rastos kainos, kurių galiojimas gali būti pasibaigęs.

  Norėdami sužinoti ar kaina dar galioja bei skrydžio detales, paspauskite ant dominančios kainos.

  Avia.lt priklauso UAB "Baltic Clipper"

  įmonės kodas: 110437597
  PVM mokėtojo kodas: LT104375917
  adresas: Laisvės al. 61-1, Kaunas, LT-44304
  el. paštas: info@avia.lt

  Pagalba ir informacija telefonu (8 5) 249 09 09:

  8:00-19:00 — Šiokiadieniais
  0 — Savaitgaliais / švenčių dienomis

  Naujienų prenumerata

  Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir kiekvieną savaitę savo el.pašte sekite geriausius skrydžių pasiūlymus.

  Prenumeruoti